Balea

Ár:   699 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anastasia, Módosítva: 2018. július 24.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Olajmentes lemosógél. Antibakteriális hatású, megszabadítja a bőrt a kosztól, faggyútól és sminktől. Megakadályozza a pattanások kialakulását. A szappanmentes, biszabolol tartalmú formula nyugtatja az irritált bőrt. Vegán.

reirasama

2018. július 24.

Csak egy tubust használtam el eddig, de talán a baleás arctisztítók közül ez volt a legjobb. Tetszett az állaga és az illata, habzott is, miután lemostam friss érzete volt a bőrömnek, nem volt zsíros tapintású. Lehet, ha napi kétszer használtam volna, jobb lett volna az eredmény, de így is sikerült kordában tartania a pattanásaimat pár kiegészítő termék segítségével. Biztosan újraveszem, ár/érték arányban nagyon kiváló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 24.

bflora

2018. július 2.

Kicsit féltem tőle az elején az alkoholtartalma miatt, de most már lassan egy éve használom napi egyszer, és nagyon jól működik! Sokkal szebb a bőrképem, kevesebb rajta a mitesszer és pattanás. Kell neki egy kis idő (2-3 hét) mire látszik az eredmény, és fontos a hidratálás utána, de ezenkívül semmi negatívat nem tudnék mondani :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 2.

szabrina000

2018. július 1.

Iszonyatosan szárítja, és irritálja az alapból kicsit sem érzékeny, zsíros bőrömet. Használat után az egész arcom vörös lesz. :/

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 1.

cintialaura

2018. április 5.

Ahogy jön a melegebb idő, mindig őt veszem elő reggelente. Szépen tisztít valamint hűsíti a bőröm és nem okoz irritációt. Elég sokáig mattít, én többször újravettem már.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 5.

gretta

2018. február 14.

Néhány napja reggelente használom, eddig nagyon elégedett vagyok. Matt, de nem száraz, arcbőrt hagy maga után. Finomítja a pórusaimat és ami számomra is meglepő, mintha egységesítené a bőrképemet is, lejjebb viszi a pirosságot. Az illata kellemes, csak enyhén mentolos. Az állaga, amit a Technokolhoz tudnék hasonlítani, és az, hogy nem, vagy alig habzik, először egy picit furcsa volt, de már megszoktam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 14.

Bububaba

2018. február 6.

Nagy reményeket fűztem hozzá,nem tartotta be amit szerettem volna. A miteszereket hol eltávolítja-hol nem,igaz a zsírosságot csökkenti,de amióta ezt használom az orromon és az orrom alatt nőt két hatalmas pukli amivel semmit nem tudott csinálni. Gyanúsan ő miatta lehettek pattanásaim,mert amióta nem használom már nincsenek is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 6.

redrick

2018. január 7.

Többheti használat után jövök nyilatkozni;az első arctisztító, ami nem fog rám romlani, mert szépen lassan elfogy a lelkiismeretes, napi rendszerességű igénybe vételtől. Meg is látszik, alaposan tisztít, ápolt, matt bőrt hagy maga után, kiválóan letakarította a pattanásokat az arcomról. Picit szárít, utóhidratálásra esti arckrém formájában szükség van, azonban remekül teljesítenek együtt a Balea Soft and Clear éjszakai krémjével. Külön öröm és elismerés, hogy lassan a Balea is kezd átállni a vegán termékekre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 7.

mesiitoth

2017. november 23.

Bőrpirosságot okoz használata után, talán túl érzékenyen reagál rá az arcbőröm. Nem tudom mitől lehet, hasonló véleményt nem olvastam itt róla. Szépen tisztít ezt mindenképpen hozzá kell tennem. De számomra nem vált be, ajánlom azoknak akik mély tisztításra vágynak és nem túl érzékeny az arcbőrük, mindenképpen hasznos lesz számukra jó állaga és hatékonysága miatt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 23.

p1th0n

2017. szeptember 9.

A kedvenc arclemosóm! Nagyon jól tisztít, lehúzza a gyulladásokat, halványítja a pattanás utáni hegeket és később kezd el zsírosodni a bőröm is! Sokszor újra vettem már és még sokszor újra is fogom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 9.

viki0322

2017. augusztus 18.

Zuhanyzás közbeni arclemosónak használom és nagyon szépen mattít :) szeretem használni bár ez a kinyomós dolog nem jön be mindig kicsúszik a kezemből :/ de a hatása nagyon jó

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Zinc PCA
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Felületi hártya képző anyag (film forming agent).