Balea

Ár:   900 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   36 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lolkabolkaa, Módosítva: 2013. április 14.

Kiszerelés:   36 db
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Antibakteriális és bőrnyugtató hatású tapasz, amely gyorsan leszárítja a pattanásokat. Hatékony megoldás pattanások és mitesszerek ellen. Az aktív hatóanyagok 10 órán át fejtik ki hatásukat. Az eredmény már az első használat után látható. Ideális  útközben is.

zonga

2020. augusztus 2.

Többen írtátok, hogy még jobban begyullad tőle a pati. Igen, én is ezt tapasztaltam, de mégis használt. "Félérett" pattanásra tettem fel - nem is vártam ki a 8-10 órát - és így extra gyorsan megérett, így könnyebben ki lehetett nyomni. (Egyébként más pattanáseltávolító kencével is jártam így.) Igaz, nagyon ocsmány és mély, nagyon gyulladt pattanásra még nem használtam, de a közepes állapotúnál felgyorsítja a folyamatot, gyorsabban meggyűlik, előbb ki lehet nyomni. Ilyen értelemben teszi a dolgát.
Amúgy tényleg teljesen átlátszó, alig lehet észrevenni, szinte keresgélni kell, hova tettem. Kicsit macerás nekem feltenni (visszafordul a széle), de nem szokott lejönni a helyéről.

Update: jobb, mint először hittem. 3 előnye is van. 1, a félérett patikat megérleli, könnyebb kinyomni, így nem kell vele napokig várni, összességében gyorsabb eltüntenti vele a pattanást. 2., a tényleg komoly, érett, gyulladt pattanást nekem szépen lehúzta - tényleg ki kell várni az időt, nem kell előbb levenni. 3., amíg fent van a tapasz, addig se macerálja az ember a pattanást. Amúgy én gyakran érzek késztetést erre, de a tapasz segít abban, hogy ne nyomkodjam, maceráljam.
Igaz, nem mindig használ, de sokszor meg igen, szerintem ennyi pénzt megér adni érte.

Update2: néha használ, néha nem. Nem teljesen haszontalan, de pattanásfüggő. A homlokomnál kialakult egy elég nagy gyulladt pattanás, nem igazán akart megérni (legalább 2 nap lett volna még.) Feltettem, 4 óra múlva szépen meggyűlt, ki tudtam nyomni. Tehát most szépen kifejtette a hatását. Máskor persze nem sokat csinál. Kicsit zavaró, hogy a kis tapaszkákat nehéz leszedni a papírjáról, felpödörödik a széle. De egyébként érdemes vele próbálkozni, néha beválik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 2.

bnoncsi

2019. október 12.

A hatalmas, piros pattanásom egy éjszaka alatt lejjebb ment tőle. A színe megmaradt, de jobb az állapota, mintsem hogy hetekig szenvedtem volna miatta.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 12.

Csipetke

2018. december 7.

Van mikor vannak nagyobb gyulladt pattanásom is, meg van kisebb is. A kisebbeket egy alkalmazás alatt leszedi. A nagyobbaknak kell két alkalmazás, hogy hasson. Szépen lehúzza a gyulladást és kisebb lesz tőle. Ami tetszik még, hogy a pattanás körül nem szárít ki egyáltalán. Nekem bevált ez a termék biztos, hogy fogok még belőle venni ha elfogy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 7.

detadeta

2018. október 16.

Az itt olvasott pozitív értékelések alapján felbátorodtam, hogy megvegyem ezt a terméket. Volt egy nem túl szép pattanás de már múlófélben volt. Rátettem, reggelre 3szor akkora lett, bedagadt, fáj a tapintása is a bőrnek ott. Nem beszélve róla, hogy a fél arcom bevörösödött. A másik oldalon lévő két pattanással pedig semmit nem csinált. Ott mondjuk nem volt ilyen durva reakció, ezért gondolom, hogy nem allergia okozta, simán csak ilyen ócska ez a termék, hogy ahol nagyjából ép a bőr, semmit nem csinál, ahol pedig eleve irritált ott pedig begyullasztja az egészet. Senkinek nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 16.

Aadrii

2018. október 13.

Kedvelem ezt a terméket, persze nem egy csoda szer. Van olyan pattanás, amire nagyon hatásos, és van olyan amivel semmit nem csinál, vagy több idő kell neki a látványos javuláshoz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 13.

lumpursky

2018. július 19.

Nekem nagyon bevált, pár óra alatt is lényegesen csökkentette a pattanás méretét. Ár-érték arányban is szuper! Levonás csak a parabén tartalma miatt jár neki!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 19.

Bonnie13

2018. július 9.

Nem mondom, hogy csodaszer, de nekem bevált. Időnként megjelennek az arcomon olyan pattanások, amiket szinte lehetetlen eltüntetni. Sokáig ott van (hetekig), mélyen, csak a piros dudor látszik semmi más és képtelenség eltüntetni. Na erre a típusúra használtam két éjszakát (ma lesz a harmadik) és máris látványos a javulás. Egyszerűen elkezdett felszívódni. Már nincs dudor és a pirosság is inkább halvány rózsaszínes, szóval nálam működik.
Tipp: Én szemöldök csipesszel szedem le a kis matricát és úgy helyezem fel, így nem gyűröm össze.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 9.

Martu0508

2018. június 6.

Èn sem èrtem a sok rossz vèlemènyt. Nekem elèg hamar lehùzta a pattikat, másnap reggelre majdnem mindig megszűnik a problèma. Hálmani sem hámlottam tőle, összessègèben elègedett vagyok. Sajnos párom is rákapott (neki sokkal több randaság van az arcán), ìgy kb egy hèt alatt elfogyott a 36 tapasz, de tuti ùjraveszem, mert jobbat nem találtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 6.

ErdelyiDiana

2018. február 21.

Semmit nem ér! Éjszakára raktam fel, de nulla hatás. Sok van benne, pici körömnagyságú köröcskék és felrakás után szinte beleolvad a bőrképbe így nem olyan feltűnő (azért látszik). Ennek ellenére totális pénzkidobás volt. Kipróbáltam. Ennyi. Sajnálom...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 21.

csomoviki

2017. december 1.

Az itteni sok jó vélemény miatt vettem meg, hogy csodaszerként istenítsem... nem lett a kedvencem, sőt. Pozitívum , hogy tényleg csodaszépen lelohassza a gyulladást a fél dudort is és a kicsi piros kezdeti dudort is visszafordítja. DE! Én tényleg próbálkoztam barátkozni, viszont minden ilyen tapasz után kiszáradt a bőröm alatta elég csúnyán és CSAK a tapasz alatt. Elég rondán nézett ki h egy kis körben hámlik a bőröm Oo És a hámló felület fényes és irritálóan szabályos kör alakú ...wahh Kukába fog landolni sajnos. Nem ajánlom igazából senkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 1.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Allantoin
Hidratálók: Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Szőlőmag, mely egészben vagy őrölve radírozó anyagként használt a kozmetikumokban.