Balea

Ár:   900 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   36 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lolkabolkaa, Módosítva: 2013. április 14.

Kiszerelés:   36 db
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Antibakteriális és bőrnyugtató hatású tapasz, amely gyorsan leszárítja a pattanásokat. Hatékony megoldás pattanások és mitesszerek ellen. Az aktív hatóanyagok 10 órán át fejtik ki hatásukat. Az eredmény már az első használat után látható. Ideális  útközben is.

bnoncsi

2019. október 12.

A hatalmas, piros pattanásom egy éjszaka alatt lejjebb ment tőle. A színe megmaradt, de jobb az állapota, mintsem hogy hetekig szenvedtem volna miatta.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 12.

Csipetke

2018. december 7.

Van mikor vannak nagyobb gyulladt pattanásom is, meg van kisebb is. A kisebbeket egy alkalmazás alatt leszedi. A nagyobbaknak kell két alkalmazás, hogy hasson. Szépen lehúzza a gyulladást és kisebb lesz tőle. Ami tetszik még, hogy a pattanás körül nem szárít ki egyáltalán. Nekem bevált ez a termék biztos, hogy fogok még belőle venni ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 7.

detadeta

2018. október 16.

Az itt olvasott pozitív értékelések alapján felbátorodtam, hogy megvegyem ezt a terméket. Volt egy nem túl szép pattanás de már múlófélben volt. Rátettem, reggelre 3szor akkora lett, bedagadt, fáj a tapintása is a bőrnek ott. Nem beszélve róla, hogy a fél arcom bevörösödött. A másik oldalon lévő két pattanással pedig semmit nem csinált. Ott mondjuk nem volt ilyen durva reakció, ezért gondolom, hogy nem allergia okozta, simán csak ilyen ócska ez a termék, hogy ahol nagyjából ép a bőr, semmit nem csinál, ahol pedig eleve irritált ott pedig begyullasztja az egészet. Senkinek nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 16.

Aadrii

2018. október 13.

Kedvelem ezt a terméket, persze nem egy csoda szer. Van olyan pattanás, amire nagyon hatásos, és van olyan amivel semmit nem csinál, vagy több idő kell neki a látványos javuláshoz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 13.

lumpursky

2018. július 19.

Nekem nagyon bevált, pár óra alatt is lényegesen csökkentette a pattanás méretét. Ár-érték arányban is szuper! Levonás csak a parabén tartalma miatt jár neki!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 19.

Bonnie13

2018. július 9.

Nem mondom, hogy csodaszer, de nekem bevált. Időnként megjelennek az arcomon olyan pattanások, amiket szinte lehetetlen eltüntetni. Sokáig ott van (hetekig), mélyen, csak a piros dudor látszik semmi más és képtelenség eltüntetni. Na erre a típusúra használtam két éjszakát (ma lesz a harmadik) és máris látványos a javulás. Egyszerűen elkezdett felszívódni. Már nincs dudor és a pirosság is inkább halvány rózsaszínes, szóval nálam működik.
Tipp: Én szemöldök csipesszel szedem le a kis matricát és úgy helyezem fel, így nem gyűröm össze.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 9.

Martu0508

2018. június 6.

Èn sem èrtem a sok rossz vèlemènyt. Nekem elèg hamar lehùzta a pattikat, másnap reggelre majdnem mindig megszűnik a problèma. Hálmani sem hámlottam tőle, összessègèben elègedett vagyok. Sajnos párom is rákapott (neki sokkal több randaság van az arcán), ìgy kb egy hèt alatt elfogyott a 36 tapasz, de tuti ùjraveszem, mert jobbat nem találtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 6.

ErdelyiDiana

2018. február 21.

Semmit nem ér! Éjszakára raktam fel, de nulla hatás. Sok van benne, pici körömnagyságú köröcskék és felrakás után szinte beleolvad a bőrképbe így nem olyan feltűnő (azért látszik). Ennek ellenére totális pénzkidobás volt. Kipróbáltam. Ennyi. Sajnálom...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 21.

csomoviki

2017. december 1.

Az itteni sok jó vélemény miatt vettem meg, hogy csodaszerként istenítsem... nem lett a kedvencem, sőt. Pozitívum , hogy tényleg csodaszépen lelohassza a gyulladást a fél dudort is és a kicsi piros kezdeti dudort is visszafordítja. DE! Én tényleg próbálkoztam barátkozni, viszont minden ilyen tapasz után kiszáradt a bőröm alatta elég csúnyán és CSAK a tapasz alatt. Elég rondán nézett ki h egy kis körben hámlik a bőröm Oo És a hámló felület fényes és irritálóan szabályos kör alakú ...wahh Kukába fog landolni sajnos. Nem ajánlom igazából senkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 1.

zonga

2017. szeptember 17.

Többen írtátok, hogy még jobban begyullad tőle a pati. Igen, én is ezt tapasztaltam, de mégis használt. "Félérett" pattanásra tettem fel - nem is vártam ki a 8-10 órát - és így extra gyorsan megérett, így könnyebben ki lehetett nyomni. (Egyébként más pattanáseltávolító kencével is jártam így.) Igaz, nagyon ocsmány és mély, nagyon gyulladt pattanásra még nem használtam, de a közepes állapotúnál felgyorsítja a folyamatot, gyorsabban meggyűlik, előbb ki lehet nyomni. Ilyen értelemben teszi a dolgát.
Amúgy tényleg teljesen átlátszó, alig lehet észrevenni, szinte keresgélni kell, hova tettem. Kicsit macerás nekem feltenni (visszafordul a széle), de nem szokott lejönni a helyéről.

Update: jobb, mint először hittem. 3 előnye is van. 1, a félérett patikat megérleli, könnyebb kinyomni, így nem kell vele napokig várni, összességében gyorsabb eltüntenti vele a pattanást. 2., a tényleg komoly, érett, gyulladt pattanást nekem szépen lehúzta - tényleg ki kell várni az időt, nem kell előbb levenni. 3., amíg fent van a tapasz, addig se macerálja az ember a pattanást. amúgy én gyakran érzek késztetést erre, de a tapasz segít abban, hogy ne nyomkodjam, maceráljam.
Igaz, nem mindig használ, de sokszor meg igen, szerintem ennyi pénzt megér adni érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 17.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Allantoin
Hidratálók: Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Szőlőmag, mely egészben vagy őrölve radírozó anyagként használt a kozmetikumokban.