Balea

Ár:   249 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   300 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Drusee, Módosítva: 2019. augusztus 12.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz

Tusfürdő száraz bőrre

bcsillus

2019. november 14.

Nálam veri a Palmolive, Fa, Dove és a Nivea tusfürdőket is. Imádom a púderes, tisztaság illatot, zuhanyzás után is érezhető marad a bőrön. Nem szárít. Árban pedig végképp jobban jár vele az ember.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 14.

demeterne

2019. augusztus 26.

Nagyon jó ez a tusfürdő! Kellően hidratálja a száraz bőröm, és az illata is nagyon finom. Ár érték arányban kiváló, és vetekszik a nálánál sokkal drágább és márkásabb társaival.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 26.

Linda72

2019. augusztus 9.

Imádom ezt a tusfürdőt! Olcsó, nem szárítja a bőröm, és enyhe testápoló illata van. Az erős illatú kozmetikumokkal ki lehet kergetni a világból....
Egyetlen bajom, hogy időnként hosszú hónapokig nem lehet kapni. Amikor mégis, akkor gyorsan betárazok, 5-6 flakonnal is megveszek, nem tudom megunni.
Kisfiam érzékeny bőrére is tökéletesen bevált.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 9.

Kisfiam érzékeny bőrére is tökéletesen bevált.

Szilviams0118

2019. június 17.

mindent hoz, amit egy tusfürdőtől elvárok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 17.

mindent hoz, amit egy tusfürdőtől elvárok.

azsuzsa

2019. május 29.

Az egyik kedvencem. Nagyon száraz a bőröm és nem szeretem a túl illatos tusfürdőket. Szuper jól hidratál, nem szárít és nagyon kellemes az illata. Még a drágább kategóriában sem találtam hasonlóan jó tusfürdőt. Felváltva szoktam használni a barack színű Balea tusfürdővel, ami kifejezetten nagyon száraz bőrre ajánlott. Arról is hasonlóan jókat tudok csak mondani.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 29.

Soleils05

2019. április 6.

Nagyon szeretem az ilyen natúr, púderes illatú tusfürdőket. Többször újravettem már, ár-érték arányban, illatban, hatásban kiváló, teszi a dolgát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 6.

Mazsiii

2019. március 21.

Nekem nagyon bevált. Tiszta kék Nivea az illata. Hiányzott is. Mivel átállok a cruelty free termékekre, így a Nivea ki lett lőve. És ez a tusfürdő egy csoda. Az illata egy az egyben. Jól tisztít. Nekem nem száraz tőle a bőröm. Szóval ez a Balea termék is újra lesz vásárolva

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.

Effi

2019. március 12.

Igazán kellemes tusfürdő. Finom tisztaságillatú, habzik, tisztít, olcsó, mi kell még? Nekem nem szárítja a bőröm és az illata tusolás után is megmarad. Be fogok tárazni belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 12.

eveartstar

2018. november 7.

Hogy ezt eddig miért nem fedeztem fel?! A kedvenc palmolive olivás tusfürdőre hasonlít a púderes illata, máris téli kedvenc lesz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 7.

Szityike

2018. október 22.

Imádom, mert kellemes- krémes tisztaság illata van (számomra igazi Nivea illatot kiváltó illatalternatíva). Szuperül tisztít, frissít és táplál. Ha minden nap csak egyféle tusfürdőt használhatnék, akkor sem bánnám, ha az ez lenne! Mindnekinek csak ajánlani tudom, mert isteni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 22.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3