Balea

Ár:   369 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vkata96, Módosítva: 2021. szeptember 14.

Kategória:   Tusfürdők

Megújult formula!

Lágy, krémes tusfürdő, mely ápolja és puhává varázsolja a bőrt.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Yubiri

2021. július 29.

Kellemes tusfürdő, szeretem használni, az enyhe, niveás illata miatt, irritációt nem okoz. Nem csodaszer, de nagyon szeretem ezt a tusfürdőt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 29.

luiza.the.pug

2021. március 8.

Nagyon kellemes, pont azt teszi, amit elvárok egy tusfürdőtől

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 8.

Nagyon kellemes, pont azt teszi, amit elvárok egy tusfürdőtől

Mercury91

2021. február 16.

Egyik kedvencem, nem irritál, finom enyhe illata van, én nem szeretem az erős illatú tusfürdőket (illatosításra ott a parfüm), azt szeretem, ha csak "tisztaságillatú" lesz a bőröm, biztosan értitek...nekem ez nagy kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 16.

Csutak

2021. február 2.

Nagyon szeretem. :) Finom, kellemes illata van, nem szárít, ár-érték arányban szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 2.

barbarabalog

2020. december 9.

Kicsit híg, így több kell belőle, viszont az illata jó :) Átlag baleas tusi

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 9.

Kicsit híg, így több kell belőle, viszont az illata jó :) Átlag baleas tusi

haszi79

2020. december 9.

Jó állagú, kellemes, frissítő illatú tusfürdő.Nem igazán táplál, de nem is szárít-mondom ezt télen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 9.

Rainbowgirl14

2020. február 2.

Tetszik az illata és az állaga. Én nem vettem észre, hogy szárítana.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 2.

Tetszik az illata és az állaga. Én nem vettem észre, hogy szárítana.

sztich

2019. szeptember 16.

Én nagyon szeretem az illatát, és egyelőre nem érzem, hogy szárítana.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 16.

Én nagyon szeretem az illatát, és egyelőre nem érzem, hogy szárítana.

manitia

2019. szeptember 3.

Nekem pont az illata nem tetszik, így soha nem is nyúlok utána. Talán egy picit szárít is. Sajnos sok balea tusfürdő szárít, ami meg éppen nem annak az illatát nem szeretem. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 3.

Timi2424

2019. szeptember 3.

Kellemes tusfürdő, finom púderes illata van és nem szárít. Picit hígabb, mint egy Nivea, Dove tusi, de ennyi pénzért szerintem teljesen megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 3.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Lactic Acid, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Rizsből készült bőr és hajkondícionáló anyag.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3