Balea

Ár:   300 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2016. június 8.

Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Narancs illatú tusfürdő, gyengéden tisztít.

sailorluna

2018. szeptember 5.

jól habzott, tetszett az illata fürdés közben is, de flakonból másabb volt. nem szárította a bőrömet, de kevésbé jött be, mint a sima balea tusik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

kulturmosoly

2016. június 9.

Akkor vettem meg amikor már kiárusították. A tubusban tetszett az illata, gondoltam kipróbálom, de itthon zuhanyzás közben már nem tetszett az illata. Végül habfürdőként használtam el mert jó nagy habokat értem el vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 9.

missbiro

2016. január 18.

Szerettem, kellemes illata volt, a dolgát is tette. Ajánlani tudom mindenkinek, aki amúgy is szereti a balea tusfürdőket.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 18.

Vicus

2015. december 8.

Tetszik az illata, és leárazva 249 forintért vettem, így igazán megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 8.

Tetszik az illata, és leárazva 249 forintért vettem, így igazán megérte.

Loona

2015. október 28.

Szeretem a kis, aranyos méretű, masszív flakonját, és azt is, hogy a kupakja szorosabban záródik, én szerencsére könnyen és körömtörés nélkül ki tudom nyitni vizes kézzel is, pont az ilyen jellegű, pattintósan záródó-nyitható kupakokat szeretem. Biztos, hogy el fogom tenni a flakont, és töltök bele mást, ha elfogy (a címkéje átragasztása után - az egyáltalán nem tetszik :D ), de újra tuti nem veszem, mert a tusfürdővel magával nem vagyok elégedett. Funkció tekintetében rendben van, jól habzik, tisztít, az én bőrömet nem szárítja, de az illata... az "illata", hú! Szúrós, kellemetlen (talán fűszeresnek mondanám, de nem a jó értelemben), erős - jóval erősebb, mint amennyire a boltban megszagolva annak tűnt, és szerintem nem sok köze van a narancshoz, pedig én általában szeretem a narancsillatú dolgokat. Szerencsére gyorsan elillan, de használat közben nem vágok túl boldog arcot :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 28.

pannababo

2015. május 30.

Édeskés illata van , anyukám imádja , nekem nem a kedvencem. Szerintem nem szárít, de az ,hogy kinek mennyire tetszik az illata eseti...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 30.

Tigercat_haters

2015. május 18.

A gyümis változatát egyszerűen imádom,de ezt nem tudom elviselni,nekem nagyon nem jön be ez az illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 18.

animania

2015. március 15.

Csak én érzem úgy, hogy az illata kifejezetten férfias??? Mikor először használtam, megmutattam a férjemnek a bőrömön megmaradt illatát, és azt kérdezte, hogy átálltam-e a férfi tusfürdőkre vagy mi van :))) Nem vásároltam a terméket, hanem kuponnal "nyertem". Egynek elmegy, azóta a férjem használja :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 15.

JudyRe

2014. december 30.

Rögtön szemet szúr a többi Balea tusfürdő között, kis aranyos a flakonja, bár nekem a címke konkrétan nem tetszik. :) Az illata intenzív narancsos, ahogy a neve is sugallja. Az állaga nem sűrű, de nem is nagyon híg. Puha lesz a bőröm tőle. Egynek elmegy, az ára nagyon kedvező.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. december 30.

trisztan

2014. december 15.

Egynek jó volt. Teszi a dolgát, de semmi különös élmény / érzés nincs vele kapcsolatban. Elvileg 3 csillag, de az ára miatt felment 4 - re.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. december 15.