Balea

Ár:   800 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. március 17.

Kategória:   Hidratáló krémek

Cseresznye illattal.Hidratáló hatású aloe verával,vitaminokkal és cseresznye kivonattal.UV-szűrővel.Nappali és éjszakai használatra is.

Sisszy

2017. november 9.

Jó kis nappali krém, bár nekem kicsit sok volt az illata és ha meleg volt nagyon "aláizzadt" az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 9.

BrittaCooper

2016. szeptember 24.

Kiváló termék! Nem tudom, hogy előtte milyen illata volt, mint ahogy sokan írjátok, de nekem ngyon kellemes kis műcseresznye illata van. Egyáltalán nem émelyítő. Nyáron esti arckrémnek, a mindennapokon pedig alapozó alá használom. Nagyon jól végzi a dolgát, hidratál, firss érzést nyújt, és valóban nagyon kevés is elég belőle!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 24.

HRenata

2016. június 10.

Nappali krémnek használom, szérum után. Kellemes állag, könnyen kenhető, kevés elég belőle, gyorsan beszívódik. Enyhe illata van, tényleg rágógumira emlékeztet, de nem rossz és úgysem marad meg a bőrön. Egész jó összetevői vannak. Praktikus a tubusos kiszerelés is. Újabb jó kis Balea termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 10.

carolinett33

2016. június 8.

én is ilyen kis alapkrémnek vettem, nagyon bevált! könnyű, kevés kell belőle, jó az illata, nem zsírosít, eltűntek a száraz hámló foltok az arcomról! éjszakára és nappalra is jó. nagyon megérte!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 8.

pritiriti

2016. június 7.

Nagyon könnyen kenhető, lágy krém, ezért kifejezetten keveset kell belőle használni. Felkenés után nekem egy 5-10 percig ragad az arcom, de utána nincs probléma vele. Nem irritál, nem zsírosít, kellemes tapintású lesz a bőr. Az illata olyan kis kedves, nem hivalkodó, gyorsan halványul.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 7.

Jane

2016. május 30.

SOS szükségem volt egy alap hidratálóra és úgy gondoltam, hogy 400 forintos akciós áron nem nyúlhatok mellé egy olyan krémmel, ami érzékeny bőrre készült...hát tévedtem! Ez egy hulladék! Nem elég, hogy nem szívódik be de CSÍPTE az amúgy nem érzékeny bőrömet! Kukában végezte

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 30.

Ales

2016. május 12.

Valóban hidratál, volt már jobb krémem is, de az árához képest tökéletes. Az illatát gyümölcsös helyett inkább rágóillatúnak mondanám, de ez nem zavaró, miután felszívódik a krém, elillan. Ha nem várom meg, hogy teljesen beigya a bőröm, a napsütéstől kissé mintha izzadna az arcom alatta.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 12.

siss

2016. január 24.

Az előző kiadásból elhasználtam két tubussal is,de mivel az már nincs,így ezt vettem meg utánpótlásnak.Az összetevői totál ugyanazok mint a réginek,csak ebbe tettek plusz 3 illatanyagot. (de minek?) Az enyhe,alig érezhető cseresznyevirág illatot pedig felváltotta egy erősebb,számomra inkább műmeggyes,amolyan rágóillat.Annyira nem vagyok odáig érte.
A tubusos megoldását külön szeretem,hogy nem kell belenyúlkálni,hanem egyszerűen adagolható a mennyiség.Pattanásokat,mitesszert nem okoz nálam.Nyáron nagy melegben fordult elő 1-1 apró patti,de az is a hőség miatt,az év további részében semmi.Könnyen beszívódik,lágy állagú krém.Kevés kell belőle,különben zsírosít.A nap folyamán a T-vonal átfényesedik,de megtörlöm és kész.Nem csíp és nem irritál.Annak ellenére,hogy nem lehet tudni mekkora fényvédő van benne,nekem soha nem égett le az arcom,ha úgy adódott,hogy napon kellett tartózkodnom.
Árban megfelelő,de azokért a plusz illatanyagokért nagyon kár.De azért negyedjére már nem biztos,hogy megveszem. :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 24.

swetocti

2015. október 2.

ami a legeslegfontosabb számomra: nem okozott pattanásokat. könnyű kis krém, mégis jól hidratál. egyenlőre szerelem. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 2.

baranyeszter

2015. augusztus 27.

Hümmm-hümmm....
Testesebb nappali krémre volt szükségem, de továbbra is kizártak a túl sűrű krémek, mert zsírosodik az bőröm. Végülis egy alverde és eközött tanakodtam, de ez pont akciós volt, mindössze 600 Ft, így ezt hoztam el.
Ennek már lassan egy hónapja. Szinte minden nap használom, ezzel keverem most a BB-t.

Az illata olyan, mint az általános iskolai radírom volt :) a férjem szerint csak simán cseresznye. Tehát beazonosítható egyértelműen.
Az állaga a vizes és a zsíros között félúton van.
Felkenés után hamar elillan az illata, jól kenhető, hamar beszívódik.
Viszont az orrom és az orrom környékén az arcom erősen izzad alatta 1-1,5 órán át! Nagyon furcsa, régen nem tapasztaltam ilyet. Amikor ez elmúlik, akkor nagyon kellemes érzés, finoman hidratált a bőröm, szinte egyáltalán nem zsírosodik a T-vonalam, szóval valóban nagyszerű, ha az első 1 órát túlélem.
Viszketést, vagy bármilyen másféle irritációt nem okozott, és a betegség miatt szárazabb részeket is szépen hidratálja. Pattanásokat nem okoz és nem is tünteti el őket :)

Az állaga kicsit híg, így nem érdemes kupakra állítva tárolni, mert akkor nagyon sok kijön, amikor használni kell. Megtartottam a dobozát, és abban tartom, kupakkal fölfelé, így nincs gond az adagolással. (Kevés kell belőle, kb. 1,5 borsónyi.)

Ez az izzadás, amit okoz sajnos nagyon kényelmetlen, ezért levonok egy csillagot.

Update: Megszűnt a kellemetlen izzadás :) Jár az ötödik csillag is

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 27.

Hümmm-hümmm....

Az állaga a vizes és a zsíros között félúton van.
Felkenés után hamar elillan az illata, jól kenhető, hamar beszívódik.

Update: Megszűnt a kellemetlen izzadás :) Jár az ötödik csillag is

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Tocopherol

A japáncseresznye virágának a kivonata. A krémekben bőrkondícionáló hatása miatt használják.

Emulgeálószer és felületaktívanyag.

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.