Balea

Ár:   199 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2020. május 26.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Limitált kiadás

A kellemes dinnyeillatú arcpakolás különleges ápolást nyújt az arcbőrnek. A görögdinnye- és licsikivonatot tartalmazó formula hidratálja a bőrt és kellemes, bársonyos bőrérzetet hagy maga után. Az eredmény: üde és ragyogó arcbőr.

Csipetke

2020. július 7.

Nyáron szeretem a dinnye illatot. Tetszik a színe. Az állaga kicsit folyós de ecsettel könnyű volt felvinni. Egy kicsit csípett de nem volt vészes. Én lemostam és szép puha lett tőle az arcom. Amíg lehet kapni addig lehet veszek belőle még egyet. Semmi extra egynek elmegy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 7.

Bius1021

2020. június 17.

Imádom! Nagyon jól hidratàl és isteni illata van!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 17.

Imádom! Nagyon jól hidratàl és isteni illata van!

kaposztamester

2020. június 16.

Nem hinném hogy többet tudna mint bármelyik másik balea maszk . Illata finom , ragacsosnak ragacsos - egyszer elmegy kategoria

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 16.

Vivih

2020. június 3.

Olyan nagy hidratáltságot nem tapasztaltam, ellenben iszonyú ragacsossá vált. Az illata émelyítően édes dinnyés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 3.

gerbera12

2020. június 2.

illata: sárgadinnyés inkább
ritkán veszek észre ilyesmit de ez a maszk rendkívül jól hidratál, igaz én kb 25 percig hagytam az arcomon de ilyet még egyik ilyen baleas maszknál sem tapasztaltam úgyhogy mindenképp 5*
használat előtt mindenképp érdemes a hűtőbe tenni, nagyon kellemes hidegen felkenni az arcra
ezt mindenképp újra fogom venni főleg mert limitált kiadás

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 2.

illata: sárgadinnyés inkább
ezt mindenképp újra fogom venni főleg mert limitált kiadás