Balea

Ár:   249 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   4 x 1,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2016. július 16.

Kiszerelés:   4 x 1,5 ml
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Kisimítja a szem és az ajak körüli ráncokat, hiarulonsav és Q10 kombinációval csökkenti a ráncok mélységét. Bizonyítottan enyhíti a szem körüli sötét karikákat. Makadámiadió, jojoba és szőlőmagolajjal intenzíven hidratál, shea vaj tartalmának köszönhetően pedig kiválóan táplálja a bőrt.

Bőrgyógyászatilag tesztelt

ChrystalDiva

2016. július 16.

Abszolút kedvenc volt, minden téren működött, míg ki nem vonták a forgalomból :( szerintetek nem lehetne megszavaztatni, hogy újra gyártsák?? ;P

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 16.

henifekete

2016. május 28.

A szemem alatt remekül kisimította a bőrt, és a nevetőráncaimat is feltöltötte. Én kiadagoltam egy kis tégelybe, és a 4 kis részből lett meg az 1 tégely, szerintem sok az 1 kocka 1 használatra :) Így gazdaságosabb :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 28.

2016. február 21.

Eleinte maszkként használtam, de mivel tényleg nagyon kisimította a szemkörnyékemen a bőrt, elkezdtem krémként használni, szinte minden nap. Az egyetlen gondom, hogy hosszútávú hatása nincs a krémnek, tehát ha felkenem a szememre pár perc után látszik, hogy feltölti a bőröm, de a nap végére rosszabbul néznek ki a szemeim, mintha nem kentem volna be semmivel. Kíváncsi lennék arra az anyagra, ami ennyire feltölti a bőrt. Egyenlőre 4 csillagot adok rá és remélem, hogy nem lesz ráncos a szemem ettől a gyakori használattól.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 21.

Matilda

2016. január 17.

Én is 130 Ft-ért vettem. Nagyon tetszik, hogy itt 4 részre van osztva a tasak és nem kettőre, mint a többinél. Oké, hogy csak szem és száj köré kell kenni, de én az egész arcomra szoktam. Nagyon szépek az összetevői, jól hidratál, kisimít. Viszont kombinált bőrömre csak akkor használom ha nagyon kiszárad, mert amúgy pár perc után látom, hogy a pórusaimon jön ki az olaj, amit a krémből beszívott, de ha úgy adódik sos megoldásnak jó.

Update: Azt vettem észre, hogy a szemöldököm nagyon szereti, ezért éjszakára mindig beledörzsölök egy kisebb adagot. Régebben ricinusolajat használtam, de attól kipattogtam, ez viszont nagyon bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 17.

NadjaBlue

2015. december 23.

Imádtam! Ráadásul én még nagyjából 130 Ft-ért vettem meg az utolsó darabot a boltban és miután láttam, milyen szépek az összetevői, nem volt kérdés, hogy magammal viszem. De őszintén a teljes árát is megéri szerintem, féláron viszont már ajándék. Az itteni vélemények után kipróbáltam én is teljes arcra, nagyon szép, puha lett tőle a bőröm, teljesen oda voltam érte. És az ajkaimmal is csodát tett. Előtte nagyon cserepes volt, hiába kenegettem ajakápolóval, nem állt helyre. Ettől viszont tényleg hidratált lett, azóta az ajakápolómmal már csak szinten tartom ezt az állapotot. Nagyon jó kis termék és gazdaságos is, egy kocka nem csak egy alkalmat bír ki. Kár, hogy azóta sehol se találom, de örülnék egy tubusos kiszerelésnek is, biztos megvenném.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 23.

anett8820

2015. december 13.

Hát nekem nagyon nem jött be...elég dúrva allergiás rekaciót váltott ki nálam. Soha többé nem fogom használni az tuti. Konkrétan piros lett az a terület ahová kentem és borzalmasan égett is. Szóval kössz, de nem... 😕😕

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 13.

csill87

2015. december 9.

Szerintem is csodaszer. Én a teljes arcomra feljenek egyszerre egy kis kockácskát, mint egy hidratáló krémet, és valóban látom picit a hatását, pedig ez nálam ritkán fordult elő mostanában. Ráadásul szépek az összetevők, piszkosul olcsó, és még praktikus is a kiszerelése. Sajnos mintha legutób azt láttam volna, hogy már kiárusítják :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 9.

senskin

2015. november 11.

Jók az összetevők, de árban is kecsegtető. Jó termék. Alternatíva lehet, ha nincsen más, de nem feltétlen egy drágább a jobb. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 11.

mivett

2015. november 10.

Imádom! Abszolute csodaszer kategória. Piti pénzért halványítja a karikákat és nekem még az apró ráncokat is. Lovelovelove

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 10.

Lolychan

2015. október 24.

Régóta keresek a szemeim alá egy olyan terméket, ami halványítja a karikáimat (bőröndöket inkább :D), Kíváncsiságból vettem meg és azt kell mondjam, hogy nagyon jó. Tényleg halványítja a karikákat látványosan, nem irritálja a bőrt. 4 külön kis kockából áll, ami a krémet tartalmazza. Azt írja, hogy pár alkalommal használható, de én 2 hete csak az 1. kockát használtam el, szal nálam nagyon megéri, nem kell sűrűn újravennem. :D Most a DM-ben 199 Ft az összes maszkjuk, úgyhogy megéri tankolni belőlük. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 24.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Ubiquinone, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Butylene Glycol, Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Pantolactone
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Szúrós csodabogyó kivonat. Szájon át bevéve hatásos lehet ödéma ellen. A bőrön alkalmazva talán gyulladáscsökkentő hatása van.