Balea

Ár:   399 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. december 9.

Kategória:   Hajápolók

Balzsam festett és színezett hajra gránátalma és gojibogyó kivonattal. B5 és B3 vitaminokkal ápolja a hajat.

Szilviams0118

2020. augusztus 18.

már tényleg más a csomagolása, szerintem nagyon híg állagú és nem éreztem, hogy bármit tenne a hajammal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 18.

dori96

2019. október 6.

Már más a csomagolása.
Pár hónapja használom a samponjával együtt. Teljesen rendben van, nem kopik a festék és jól karban tartja a hajam is. Nem zsirosodik jobban, könnyű fesulni stb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 6.

Már más a csomagolása.

fruzsi0105

2019. augusztus 22.

Már más a csomagolása, de szerintem az összetevői ugyanazok, legalábbis a neve igen. A samponnal ellentétben ezt nagyon szeretem, puha és fényes lesz tőle a hajam. Amint elfogy azt amit most használok ezt fogom újra megvenni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 22.

Kinga79

2019. augusztus 6.

Már más a csomagolása, nem tudom, az összetétele is változott-e. A Fructis gránátalmás színvédő samponja után használom, kb 2 percig hagyom hatni, mielőtt leöblítem. Nekem nem csinál semmit. Elhasználom, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 6.

fannnnni

2019. május 4.

Jó állagú, nagyon puha lesz tőle a hajam, és nagyon jó az illata is!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 4.

Jó állagú, nagyon puha lesz tőle a hajam, és nagyon jó az illata is!

SEmr

2019. március 31.

Jól hidratálja a hajat, nem nehéz, jó állagú, jó illatú.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 31.

Jól hidratálja a hajat, nem nehéz, jó állagú, jó illatú.

kirabauer24

2019. február 17.

Nagyon szeretem, könnyen fésülhető utána a hajam, és imádom az illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 17.

Nagyon szeretem, könnyen fésülhető utána a hajam, és imádom az illatát.

sadri85

2018. március 19.

Ár-érték arányban rendben van. Elég gyengusz, folyékonyabb, mint amire számítottam, sokat kell belőle használni, hogy jó legyen. Nem olyan erőteljes az illata, de azért érezni később is. Színvédő? Hát szerintem csak annyira, mint bármely más sima balzsam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 19.

MaryFuture

2018. február 22.

Nagyon jó minőségű balzsam, ajánlott a hozzá megfelelő samponnal használni. Illata is finom. Fontos tulajdonsága, hogy szilikonmentes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 22.

kikolett

2017. december 25.

Ebben az árban a legjobb balzsam. Puha és könnyen kifésülhető lesz tőle a hajam és nem zsírosít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 25.

Antioxidánsok: Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract, Punica Granatum (Pomegranate) Fruit Juice , Bis-Ethylhexyl Hydroxydimethoxy Benzylmalonate
Hidratálók: Niacinamide
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide