Balea

Ár:   599 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jiangzhi, Módosítva: 2014. június 11.

Kategória:   Testápolók

A Balea bőrnyugtató krém értékes hatóanyagai, a B5-provitamin, az aloe vera, a bisabolol, az allantoin és az E-vitamin segítenek megőrizni a bőr természetes vízháztartásának egyensúlyát, valamint puhává és bársonyossá varázsolják azt.

zonga

2018. július 1.

Én kedvelem. Főleg a lábamra használom, és hidratálja, megnyugtatja a bőrt, a piros pöttyök előbb eltűnnek. Jól kenhető, nem ragad, jó az állaga. Nekem nagyon sokáig elég, és olcsó is, szerintem hozza azt,amit kell. Én elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 1.

Ohlala

2016. július 9.

Epilálás után használom, de igazából nem is tudom, hogy miért, mert amúgy nem ér semmit. Legalább az illata jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 9.

JudyRe

2014. december 30.

Nekem egyáltalán nem vált be. Borotválkozás után csípte a lábamat. Az illata egyébként kellemes, csajos.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. december 30.

csdboo

2014. május 20.

agyon kellemes puháva varázsolja a bőrt, a szőrtelenítés által okozott bőrirritációt is megszűnteti. :) 699-ért vettem. Szerintem sokáig elég lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 20.

andokmancok

2014. március 16.

Most használtam először, kellemes illata van, az epilált lábamon fél óra múlva egy piros pötty sem maradt, gyorsan beszívódott. A bőröm sima lett tőle. Kíváncsi leszek a későbbiekben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 16.

rtteszvesz

2014. február 20.

Nagyon szeretem epillálás után használom, nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 20.

Nagyon szeretem epillálás után használom, nekem bevált.

zsannasko

2013. december 1.

Kellemes illat, könnyen beszívódik, hidratál és nyugtat. Sok krém csíp borotválkozás után, itt szó sincs ilyesmiről, tényleg megnyugszik tőle az irritált bőr. Simán felveszi a versenyt bármelyik neves gyártóval. Ez egy nagyon jó termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 1.

Yubiri

2013. augusztus 12.

Először az illatát szoknom kellett, nem igazán tetszett, a borotvahabjának sokkal, de sokkal finomabb az illata, ennek van olyan "mellékillata". Mára már megszoktam. Ennyit az illatról :-) , viszont a bőrnyugtató hatásáról elsőre meggyőzött, nyugtatja a bőrt, nem pattogok ki. Kedvenc lett, és biztos, hogy újra fogom vásárolni! Az itteni véleményekre alapozva vásároltam meg, és nem bántam meg!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 12.

tojsika

2013. augusztus 5.

Nagyon jó krém,az érzékeny bőröm imádja! Simán kentem már testápolóként is,annak is tökéletesen megfelel

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 5.

fioretta

2013. július 15.

Szőrtelenítés után valóban kiváló, azonban már más funkciót is betölt nálam: vörösre leégett bőrre kentem, mivel bőrnyugtató krém és más napozás utáni cucc nem volt otthon. Lehámlás nélkül bebarnult az érintett terület és az égő, fájdalmas érzés is szinte azonnal elmúlt!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Bisabolol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.