Balea

Ár:   599 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: malnaszorp95, Módosítva: 2017. február 27.

Kategória:   Testápolók

A Balea Tattoo bőrnyugtató kenőcs speciálisan a frissen tetovált bőrre lett kifejlesztve. A panthenolnak és nyírfakivonatnak köszönhetően ápolja és nedvességgel látja el az igénybevett bőrt és selymessé teszi. Allantoint és bisabololt tartalmaz, amik nyugtatják a bőrt. 5% Panthenollal, mandulaolajjal és shea vajjal.

mersi

2018. július 1.

Tetoválóművész tanácsa alapján miután már nem kellett Bepanthen-nel kennem a felületet, kerestem egy krémet. Gondoltam tökéletes lesz egy erre kitalált krém. Hetekig szomorkodtam milyen fakó a tetoválásom. Egyik utazásom alkalmával elfelejtettem eltenni a krémet, így egy sima arckrémmel hidratáltam. Azon a héten végre elkezdett szép színe lenni. Mióta nem használom egyáltalán nem fakó a tetoválás.
Emellett nehezen szívódott fel, nem volt kellemes rákenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 1.

Emellett nehezen szívódott fel, nem volt kellemes rákenni.

tattooartdraw

2018. március 7.

Kiváncsiságból kipróbáltam magamon, mivel több vendégem is érdeklődött a véleményem felöl, erről a termékről. (Tetováló vagyok) Bőrirrtáció lépett fel, már az első használat alkalmával, begyulladt a bőröm, és nagyon fájt tőle, a bephantennel kezelt tetoválásaim, eddig mindig probléma nélkül gyógyultak. Nem fogom ajánlani a terméket egy vendégemnek sem, nem is értem, hogy miért árulnak ilyen terméket... vagy ha már áruják miért nem figyelnek oda jobban az összetevőire... parfüm pl. teljesen felesleges, nem is értem miért kerülhetett bele... illata ugyanis nem igazán van a terméknek, ami van az se túl kellemes...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 7.

mysticnails

2017. október 14.

Tetováltként és tetoválóként írom véleményem. Magamon és páromon teszteltem a terméket, kisebb és nagyobb mintáknál is. Nagy ívben kerülje el mindenki, tetoválás kezelésére kizárólag BEPANTHEN KENŐCS illetve kellékesnél kapható speciális tetováló kencék alkalmasak. Ez parfüm tartalma miatt többet árt mint használ, de még legyógyult tetoválás hidratálására se jó. Bepanthen és gyógyulás után egy természetes összetevőket tartalmazó hidratáló kence mint pl körömvirág kenőcs,shea vaj, kakaó vaj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 14.

Alverya

2017. október 8.

Bepanthen mellé kiegészítésnek jó, de önmagában nem használnám. Ha meg már van Bepanthenem, akkor minek szenvedjek még mással is? Nem tartom hasznosnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 8.

Keetlin

2017. május 29.

Tetoválás után használtam, de nagyon hamar beszívja a bőr, így nem sok mindent ér. Egy próbát megért, de sose venném újra, és mindenkinek azt tanácsolom, hogy maradjon a Bepanthennél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 29.

Antioxidánsok: Betula Alba (Birch) Bark Extract
Gyulladáscsökkentők: Betula Alba (Birch) Bark Extract, Allantoin, Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Urea, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

A nyírfa kérgének a kivonata, ami nagy mennyiségben tartalmaz Betuline-t és Betulinic Acidot, kémiai összetétele pedig igen hasonló az aszpirinéhez. Paula Begoun szerint hatásos antioxidáns, viszont összehúzó tulajdonsága révén nagy mennyiségben irritáló hatással lehet a bőrre. E szerint a kutatás szerint in vivo tesztek alapján az összetevő segíti az egészséges epidermisz (hám) fenntartását, ezáltal képes növelni a száraz bőr hidratáltságát és csökkenteni a fokozott mértékű transzepidermális vízvesztést.