Balea

Ár:   899 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: motorosvicus, Módosítva: 2022. április 25.

Kategória:   Testápolók

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Sensitive

2022. április 22.

A dm-ben már csak ezt a verziót lehet kapni úgy vettem észre, a normál bőrre valót már egyik üzletben sem és a weboldalon sem találtam. Így kénytelen voltam vakítóan fehér habtestemre ezt kipróbálni, de nem csalódtam végül. Teljesen elégedett vagyok, nem lett sárga és nem is lett foltos, bár hámlasztottam előtte alaposan és alá is hidratáltam. Nagyon hamar beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet, 5 perccel a felkenés után már feküdtem az ágyon és nem fogta meg az ágyneműt. Szép barna bőrt adott kb 3-4 óra alatt.

Szuper jól hidratál önmagában is.
Az illata is teljesen jó, alig érzem igazából. Semmi erős.
Abszolút megéri az árát (900ft).
Extra érzékeny, ekcémás bőröm is szereti.

Úgyhogy nálam ez marad. Egy próbát ennyi pénzért mindenkinek megér, én szívből ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 22.

Szuper jól hidratál önmagában is.
Az illata is teljesen jó, alig érzem igazából. Semmi erős.
Abszolút megéri az árát (900ft).
Extra érzékeny, ekcémás bőröm is szereti.

Jazmin01

2021. december 29.

Jó ideje nem próbálkoztam barnítóval, de sokan dícsérték ezért gondoltam próbát teszek.
Teljesen jó!
Parfümös!! , barnító illatú, lassan beszívódó, nem kimondottan tápláló (de nem is ez a dolga) fehér színű krém, vastag textúrájú, sokáig kell kenedetni amíg szépen eloszlik, viszont így nehezebb foltosra kenni magunkat. Az illata nagyon sokáig érződik, bőven lehetne visszafogottabb! Fehér bőrömön egyáltalán nem lett sárgás a színe. Nem szárít, nem is puhít..
Megfelelően használva, barnítóként kezelve jól működik. Hámlasztás - >hidratálás - >barnítás
Így foltosan sem kopik, egyszerűen pár nap alatt "eltűnik"

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 29.

Teljesen jó!
Így foltosan sem kopik, egyszerűen pár nap alatt "eltűnik"

Antioxidánsok: Tocopherol