Balea

Ár:   899 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: motorosvicus, Módosítva: 2023. június 19.

Kategória:   Testápolók

Borostyan

lillldinpoveste

2024. január 25.

Simán otthagyja a drágább drogerias változatokat
Nem foltos, szép szint eredményez és nem is kopik csúnyán!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. január 25.

Simán otthagyja a drágább drogerias változatokat
Nem foltos, szép szint eredményez és nem is kopik csúnyán!

Qwertzuiopasdfghjkly

2023. december 22.

Én ezt nagyon szeretem, reméltem hogy jó lesz mert ennyi pénzért simán ujra tudom venni akárhányszor is. Jó nagy is a kiszerelés és ez a nagy félelmem, hogy egy foltos narancssárga bohócot csinálok magamból ,sosem történhetne meg ezzel. Használom már pár hete, annyira szolidan és biztonságosan barnít. Még van egy pici a nyári barnaságomból, viszont télen szerettem volna a lábszáram, a karom nyakam és dekoltázsam még barnának látni (ennyi is ritkán van kint a ruhából). Arcomra megvettem a krémjét is ennek, az semmit se ér. Ez se fogja be az arcom. Viszont az említett területeket, szépen lassan kiemelte, mostmár abszolút látszik a különbség hol használom és hol nem. És gyönyörű szép természetes a színe, azért is mondom mert nagyon sokáig nem tudtam eldönteni hogy ez most a nyári szinem vagy ez már a krémtől van. Tuti nyáron is fogom használni, olyan napbarnított szép színe van. Bár egyik napról a másikra nem leszel tőle barna, ha ezt szeretnéd akkor haragudnál erre a termékre, de ha időbe elkezded használni, napokkal, vagy inkább egy héttel akkor szép színed lesz nagyon. Én most Karácsonyra és az ünnepekre készülök vele de biztos hogy egész évben fogom még használni.
Az illata finom, nap közbe is merem használni, igaz inkább itthonra, mert mikor már bemelegszik a bőröm, vagy mi akkor megvan az a tipikus önbarnítós szaga. Inkább éjjel történik ez meg, de én még amúgyse találkoztam olyan barnítóval aminél ez ne így lenne. Reggel letusolok. Tusoláskor egy kis szín mindig jön le, ezt nem is értem annyira. Egyszer volt olyan hogy csak letöröltem magamról vizet és barna lett a törölköző, alatta pedig picit világosodtam is :)) ezt nem igen értem, lehet aznap többet rétegeztem,nem tudom de volt ilyen is 🤷‍♀️
Szerintem annak aki türelmes és aki akar spórolni kicsit annak tökéletes választás lehet ez, ezzel is el lehet érni a kívánt színt, ki kell tapasztalni is. Én is még csak pár hete használom, pl azt hogy hogy kopik még nem tudom. Nekem nem fogja meg a ruháimat amúgy, pizsit se

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. december 22.

vanilla0313

2023. november 11.

Ezek szerint novemberig nem sikerült rendesen elolvasni, hogy mit is kenegetek magamra... Nyáron vettem meg ezt a testápolót hirtelen felindulásból, mert megtetszett az illata. Akkor csak elvétve használtam, meg nem is lett volna feltűnő, hogy barnít, mert gondolom a napnak tulajdonítottam volna. Most viszont a hidegebb idő beköszöntével szárazabb a bőröm, és hasznátam egy két alkalommal. Kb. két hete gondolkodom, hogy miért világosabb az arcom lassan már három árnyalattal, mint a testem többi része, meg hogy hogy nem kopott még le a nyári színem így novemberben... Aztán ma láttam, hogy ennek barnító hatása van... Ezek szerint elég jó, mert tényleg alig hiányzik belőle valamennyi, és látható eredményt produkált.
Tanulság:olvassam el rendesen hogy mit veszek meg és kenegetek magamra...
(Egyébként nagyon vicces, mert pont mostanában vettem meg az Isana AHA-savas testápolóját hogy kiküszöböljem ezt a színkülönbséget, erre kiderül, hogy magamnak csináltam, és felváltva kenegetem a barnítókrémet, meg a hámlasztó testápolót, hogy megszabaduljak a barnaságtól... Sírok :D)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. november 11.

Tanulság:olvassam el rendesen hogy mit veszek meg és kenegetek magamra...

bellehercegno

2023. július 16.

Ár-érték arányban és azt figyelembe véve, hogy ez egy önbarnító testápoló, nem pedig önbarnító krém, én 5 csillagot adok neki. :) Az ára 1000 Ft körül vagy picivel az alatt van jelenleg, ezért elég nagy kiszerelést, 400 ml-t kapunk. Az illata vállalható, viszonylag sűrűbb állagú krém, de könnyű vele dolgozni. Kesztyűvel viszem fel éjszakára és reggel alaposan lemosom. Az ágyneműt kissé megfogja sajnos, de a bőröm nem izzad alatta. Ha fekete szeretnél lenni, akkor biztosan nem ezt a terméket keresed, de arra, hogy adjon egy kellemes, enyhén napbarnított alapszínt, arra tökéletes, én nem is vártam tőle többet. Arcra is kipróbáltam, de ahogy az összes többi önbarnítós testápoló/krém pattanásokat okozott, úgy ez is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2023. július 16.

Kiya

2023. március 31.

Fura illata van, ezért inkább napközben használom, ha nem megyek sehova vagy éjszakára kenem be magam és reggel lemosom. Ettől függetlenül szépen barnít, nem foltos, bár én mindig kesztyűvel viszem fel. 2-3 használat után már látványos.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. március 31.

Sensitive

2022. április 22.

A dm-ben már csak ezt a verziót lehet kapni úgy vettem észre, a normál bőrre valót már egyik üzletben sem és a weboldalon sem találtam. Így kénytelen voltam vakítóan fehér habtestemre ezt kipróbálni, de nem csalódtam végül. Teljesen elégedett vagyok, nem lett sárga és nem is lett foltos, bár hámlasztottam előtte alaposan és alá is hidratáltam. Nagyon hamar beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet, 5 perccel a felkenés után már feküdtem az ágyon és nem fogta meg az ágyneműt. Szép barna bőrt adott kb 3-4 óra alatt.

Szuper jól hidratál önmagában is.
Az illata is teljesen jó, alig érzem igazából. Semmi erős.
Abszolút megéri az árát (900ft).
Extra érzékeny, ekcémás bőröm is szereti.

Úgyhogy nálam ez marad. Egy próbát ennyi pénzért mindenkinek megér, én szívből ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 22.

Szuper jól hidratál önmagában is.
Az illata is teljesen jó, alig érzem igazából. Semmi erős.
Abszolút megéri az árát (900ft).
Extra érzékeny, ekcémás bőröm is szereti.

Jazmin01

2021. december 29.

Jó ideje nem próbálkoztam barnítóval, de sokan dícsérték ezért gondoltam próbát teszek.
Teljesen jó!
Parfümös!! , barnító illatú, lassan beszívódó, nem kimondottan tápláló (de nem is ez a dolga) fehér színű krém, vastag textúrájú, sokáig kell kenedetni amíg szépen eloszlik, viszont így nehezebb foltosra kenni magunkat. Az illata nagyon sokáig érződik, bőven lehetne visszafogottabb! Fehér bőrömön egyáltalán nem lett sárgás a színe. Nem szárít, nem is puhít..
Megfelelően használva, barnítóként kezelve jól működik. Hámlasztás - >hidratálás - >barnítás
Így foltosan sem kopik, egyszerűen pár nap alatt "eltűnik"

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 29.

Teljesen jó!
Így foltosan sem kopik, egyszerűen pár nap alatt "eltűnik"

Antioxidánsok: Tocopherol

Növényi olajokból származó emolliens anyag, mely megakadályozza a vízveszteséget. Kellemes és sima utóérzetet kölcsönöz a bőrnek és segít csökkenteni a zsíros érzetet, amelyet a formula más nehezebb olajai okoznak.

Diglicerid, melyet zsírsavakból és glicerinből állítanak elő. A kozmetikumokban bőrjavító (skin conditioning), bőrpuhító (emolliens) és emulgeálószerként (segíti a vizes és olajos fázisok összekeverését) használatos.