Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   500 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet feltöltötte: jujo, az összetevőket feltöltötte: Christi, Módosítva: 2016. május 1.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál

Balea testápoló növényi olajokkal normál bőrre.

Nymphea

2016. április 9.

Igenigen. Csodát nem tesz, de ilyen áron (valami potom pénzért óriási a kiszereléy) kicsit Niveás, finom lágy illatú kencefice ez, nemrossz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 9.

Sh4ayoa

2015. november 19.

Ezt használtam régebben...mikor nem volt se időm, se kedvem a hidratálóbb tesóját elővenni. Kellemes/visszafogott illat, gyorsan beszívódik, pillanatnyilag segít, de csodát senki ne várjon tőle, másnap ugyan olyan száraz volt a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 19.

szakszil

2015. szeptember 18.

még annó 10 éve rendszeresen használtam akkor szerettem,d e most újravettem és valahogy nagyon nem hozta a hozzáfűzött emlékeket..nem jön be

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 18.

doreszka94

2015. szeptember 17.

Nagyon szeretem. Nem erőteljes az illata, így nem nyomja el a parfümöt, ezt nagyon szeretem benne. Hamar beszívódik, szinte azonnal öltözhetek is utána. Tényleg normál bőröm van, egyáltalán nem száraz,cserepes, erre nagyon jó,szépen ápolja, rendben tartja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 17.

lenochka

2015. július 25.

Finom illatú, kellemes textúrájú testápoló (nem túl sűrű, nem túl híg), viszonylag hamar hamar beszívódik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 25.

csokalilla

2015. július 5.

Borzalmas az illata és nem ápol semmit.:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 5.

Borzalmas az illata és nem ápol semmit.:(

Dius24

2015. április 29.

Semmi rosszat nem tudok mondani róla kellemes illata van állaga is elég jó illata is finom és ára is kedvező!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 29.

szekely.aniko1

2015. április 29.

Nem vált be. Nem hidratál eléggé, sőt és az illata sem tetszik. El sem használtam a kukában landolt. :( Az ára volt csábító.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 29.

Florszi

2015. április 22.

Tavaly nyáron vettem nyaralás alkalmával, mert nagyon kiszáradt a bőröm. Alig használtam, csak próbaként, kb. 3 alkalommal, ugyanis csípte a bőröm felkenés után. Talán allergiás lehetek valamelyik összetevőjére. Kukában landolt. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 22.

Anthaval

2015. március 15.

Regen en is nagy rajongoja voltam a Balea termekeknek, tele volt a furdoszobank a DM sajat markas termekeivel. Talan ennek az volt az oka, hogy nem volt sajat keresetem es szuleim penzen nem szerettem volna dragabb termekeket vasarolni.
Tinedzserkent tokeletesen megfelelt ez a testapolo, aztan egyszer egy jo anyagi korulmenyek kozott elo kedves baratom feltette nekem a kerdest: tudod egyaltalan, hogy mi van abban a termekben, aminek mennyisege 500 ml es az ara is 500 forint korul mozog? Miert eri meg nekik ilyen olcson adni? Hiszen az eloallitasa alig kerulhet kevesebbe. Elgondolkodtam a mondatain es miutan sajat keresetem lett elkezdtem a dragabb, amde minosegibb termekeket hasznalni. Aztan egyik nap kezembe akadt egy fel doboz ebbol es gondoltam, hogy elhasznalom. Az egyik korabban kommentelo tokeletesen leirta: ez a krem szarit, hozzaszoktatja az ember boret, hogy egyre tobbet es tobbet kenjenek a hasznaloi. Raadasul nekem nehezen is szivodott es nem hidratalt, plusz nekem budos is volt. Elso testapolonak jo, hiszen eloszor meg kell tapasztalni a poklot, hogy utana a mennyorszagot ertekelni tudja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak