Balea

Ár:   899 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: umpalumpa, Módosítva: 2023. január 24.

Kategória:   Testápolók

• Támogatja a bőr mikrobiom-egyensúlyát*
  • Bőrnyugtató és regeneráló hatású

Chamana

2024. június 11.

Egész jó. Kellemes, nem túl dús testápoló, könnyen siklik. Először fura, kicsit meszes, de gyorsan beissza a bőröm. Illata nem annyira jó számomra, de szerencsére hamar illan és nem marad meg savanykás, állott mellékillata sem.
Nyáron az esti fürdés/zuhanyzás után használok csak testápolót, reggeli tusolás után nem, mert mindegyik alá beizzad a bőröm és csúszok, mint a hal, de ez extra gyorsan beszívódik, úgyhogy lehet, mégis meg fogom próbálni. Igazából a bőröm igényelné. Tetszik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. június 11.

Koko14

2024. május 31.

Nehezen szívódik be, de megbocsátom neki mert csodát tesz a bőrömmel.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. május 31.

Nehezen szívódik be, de megbocsátom neki mert csodát tesz a bőrömmel.

varga.laura4

2024. február 15.

Ár-érték arányban szuper testápoló, rengeteg ideig elég. Kicsit hosszabb ideig kell bemasszírozni az állaga miatt, de szerintem a téli hónapokra tökéletes választás.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. február 15.

horvathszabinaa

2024. február 12.

Én ezt a téli hónapokban használom csak, de arra az időszakra szerintem tökéletes. Nyáron ennél könnyedebb testápolót használok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. február 12.

bellehercegno

2023. október 1.

A kedvenc Dove testápolómnak annyira megszaladt az ára, hogy már nem fér bele a lélektani határomba, így esett erre a krémre a választásom. Régóta szemeztem vele, úgy gondoltam itt az ideje kipróbálni és esélyt adni neki. 900 Ft-ért 400 ml-t kapunk, az árára és a mennyiségre tehát biztosan nem lehet panasz. :) Kellemes csalódás nekem ez a testápoló. Viszonylag sűrű az állaga, ennek ellenére könnyen eloszlatható, diszkrét, kellemes illata van. Remekül hidratál, az én száraz bőrömre tökéletes. Önbarnító alá is ezt használom. Nem tudok kevesebbet adni neki, mint 5 csillag. Kár, hogy nem próbáltam ki már jóval előbb. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2023. október 1.

Anyezz

2023. május 6.

Allergiás reakciót váltott ki, pedig nincs extrém módon érzékeny bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. május 6.

Allergiás reakciót váltott ki, pedig nincs extrém módon érzékeny bőröm.

Emma23

2023. május 1.

Az őszi - téli időszakban a legjobb testápoló. Nagyon puha bőrt eredményez és nem kell belőle sok így sokáig kitart. Ha szárazabbnak érzem a bőröm ehez nyúlok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. május 1.

mrtnnmi

2023. március 31.

Kedvenc testápolóm lett! Nagyon jó illata van. A textúrája is nagyon jó. A kevés adag kell belőle mivel nagyon jól el lehet oszlatni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. március 31.

Summer3

2023. március 22.

Szeretem, hogy könnyen, gyorsan beszívódik, plusz megfelelően hidratál, de az illatát nem annyira szeretem magamon. Sőt. Kifejezetten öreges.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. március 22.

Fairy0124

2023. március 4.

Elég nehezen elkenhető, de jó gazdag krém, a nagyon száraz lábamat helyre tette hamar, szóval nem rossz. Viszont az illata nekem nem tetszik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. március 4.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Urea, Glycerin, Sodium Lactate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Természetes módon a vizeletben található, de a kozmetikumokban mesterségesen előállított ureat használnak. NMF (természetes hidratáló elem), mely a bőrben természetesen is megtalálható, és fontos szerepet játszik a bőr megfelelő hidratáltságának fenntartásában. Kis mennyiségben hidratáló, vízmegkötő, bőrbarriert erősítő anyag, nagyobb mennyiségben (40% felett) azonban gyulladást okozhat, viszont kimutatták, hogy keratolitikus hatása révén jelentősen csökkenti a súlyos bőrszárazságot és az érdes, megvastagodott textúrát pl. lábra szánt bőrkeményítés eltávolító termékekben és hatékonynak bizonyulnak a túlzott kiszáradással járó bőrbetegségek, például az ichthyosis, a xerosis, a pikkelysömör, az ekcéma és a seborrhoeás dermatitis esetén.

Növényi olajokból származó emolliens anyag, mely megakadályozza a vízveszteséget. Kellemes és sima utóérzetet kölcsönöz a bőrnek és segít csökkenteni a zsíros érzetet, amelyet a formula más nehezebb olajai okoznak.

Diglicerid, melyet zsírsavakból és glicerinből állítanak elő. A kozmetikumokban bőrjavító (skin conditioning), bőrpuhító (emolliens) és emulgeálószerként (segíti a vizes és olajos fázisok összekeverését) használatos.

Triacetin 0 0

A tejsav nátrium sója, melyet hidratáló és pH szabályozó anyagként használnak a kozmetikumokban. Természetes összetevő, amelyet az ECOCERT és a COSMOS is jóváhagyott.