Balea

Ár:   199 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   2 x 8 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2017. július 19.

Kiszerelés:   2 x 8 ml
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Tág pórusok

A cinket tartalmazó arctisztító maszk hatékonyan eltávolítja az elhalt hámsejteket és mattítja a bőrt. Az ásványi anyagokban gazdag fehér timföld felszívja a felesleges zsírt. A cink csökkenti a bőrirritációt, megnyugtatja a bőrt. A tejfehérje és a hialuronsav gondoskodnak a megfelelő hidratáltságról. Pórusfinomító hatású.

Nindzsuuu

2018. július 19.

Kellemes érzetet hagy maga után. Könnyű -krémes formulája nekem tetszik. A hidratálás ez után is fontos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 19.

Barbi93

2017. május 7.

Egyik kedvenc maszkom. Könnyen kenhető és könnyen le is mosható. Maszk alatt nincs semmilyen húzó vagy feszülő érzésem. Nagyon jól végzi a dolgát, amit ígérnek róla be is tartja. Nagy kár hogy nagyobb kiszerelésben nem kapható mivel ez a tasakos megoldás nem a legjobb számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 7.

Lina14

2017. január 21.

működött, szépen tisztította az arcom, de utána muszáj erősen hidratálni, mert kicsit túl jól tisztít

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 21.

dorci993

2014. december 15.

Nem rossz, csodásan puhává és mattá teszi a bőrömet, pár óra erejéig. A pórusokat tényleg összehúzza, de ennyi, semmi különös. Persze nem vártam hogy megszünteti a bőrproblémáimat ez a 200Ft-os, 2 alkalomra elegendő maszk, és egy kevésbé problémás bőrre valószínűleg bőségesen elég havonta két ilyen tasak. Ettől függetlenül jó érzés használni, néha valószínűleg veszek majd, amikor a bőröm úgy dönt hogy átmenetileg nem okoz annyi problémát:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 15.

Csilluska

2014. december 4.

Amikor először használtam, semmi különöset nem tapasztaltam, ráadásul furcsa volt a hígabb állaga, úgyhogy félre is tettem hosszabb időre. Most valamiért újra elővettem, kipróbáltam, és most már sokkal jobban tetszik! Használata után puha lesz a bőröm (nem száraz!), összehúzza a pórusokat, mattít, úgyhogy tényleg minden igaz, amit ígér, és amit mások már előttem elmondtak róla. :) Csak azt sajnálom, hogy nem lehet nagyobb kiszerelésben, tubusban kapni, mert ez a tasakos megoldás nekem egy kicsit macerás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 4.

Pillácska;)

2014. november 26.

Ma próbáltam először, az itt olvasottak ösztönöztek a kipróbálására.
Tényleg mattít, egységessé és puhává varázsolja a bőrt,a pórusokat pedig szépen összehúzza!
Nagyon megéri az árát, biztosan újra veszem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 26.

Ma próbáltam először, az itt olvasottak ösztönöztek a kipróbálására.
Nagyon megéri az árát, biztosan újra veszem! :)

Esseni78

2014. november 16.

Sziasztok!Én a Dm-be veszem mostmár folyamatossan Nagyon szeretem jól összehuzza a pórusokat,puha tapintású lessz a Bőröm,és a Pattanásokat is visszaszoritja!Szóval Én nagyon megvagyok vele elégedve!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 16.

curlybarbie

2014. november 12.

Eddig még csak 2x próbáltam(mellesleg 2 adagnak elég de nekem két használat után még a fele sem fogyott el). 15 percre hagyom fent és mikor lemosom nagyon puha és tiszta érzetű a bőröm.A pórusaimat is elég szépen összehúzza,de nyilván akkor lesz ez nagyon látványos,ha többször használom.És a használat utáni puhaság nem az a "húzódik a bőröm",hanem puha porcelánbőr tapintás:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 12.

farkasdora98

2014. november 8.

nagyon szép és simává teszi az arcot:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. november 8.

nagyon szép és simává teszi az arcot:)

szofija

2014. október 31.

mattít, kevésbé zsíros tőle a bőröm, megéri az árát :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 31.

mattít, kevésbé zsíros tőle a bőröm, megéri az árát :)

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Pantolactone