Balea

Ár:   269 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   300 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: beginner, Módosítva: 2017. július 20.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz

Holt-tengeri sókkal és ásványokkal, száraz, igénybevett bőrre. Piros gyümölcsök illatával.

Ella

2017. április 24.

Szerettem az illatát, de nagyon viszketett tőle a bőröm. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 24.

Szerettem az illatát, de nagyon viszketett tőle a bőröm. :(

Xinezia

2015. február 5.

Nincs az a Balea tusfürdő, amelyikről bármilyen rosszat is tudnék mondani. Első osztályú termék, az illata csodálatos, az állaga első osztályú, igen kevés is elég belőle. Minden Balea tusfürdőt imádok, legszívesebben mindegyikből tartanék itthon egy-egy flakonnal :) Csillagos ötös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 5.

Kyraemett

2015. február 3.

Viszkettem tőle, nem kicsit. Konkrétan véresre kapartam magam. Úgy látszik, Baleaból a piros színűeket kerülnöm kell, viszont ez volt az egyetlen, ami ívesen röppent a kukába.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 3.

cs.viki

2014. augusztus 14.

Szuper illatú, igazi csajos tusfürdő és még a hidegebb időkben is jókedvre derít az illata. Kimondottan olcsó, ám viszonylag híg így gyorsabban is fogy mint egy más típusú drágább változat, ám maximálisan megéri az árát, dupla ennyit is adnék érte. Sokáig tart az illata, és frissességet kölcsönöz a bőrnek, kellemesen puha marad a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 14.

barcka

2014. augusztus 14.

Különösebb jótékony hatását nem tapasztaltam, de kárt se csinált. Kissé hígnak találtam és az illata nekem lehetne kicsit intenzívebb is. Nem hiszem, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 14.

xipho

2014. augusztus 8.

Valahogy nem találom olyan jónak mint a többi Baleás tusfürdőt. Nem tetszett az illata bár nem is nagyon lehetett érezni. A bőröm nem szárította. Elhasználtam de nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. augusztus 8.

im

2014. július 1.

finom illat, jó ár, de a száraz bőrömön nem éreztem semmilyen pluszt más tusfürdőkhöz képest.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 1.

zsoxcore

2014. június 12.

Ez a másik Balea tusfürdő, amit nem nagyon tudok hová tenni. Pedig a Balea termékekkel meg vagyok elégedve, főleg a tusfürdőkkel. Alig érzem az illatát, viszont ez is jól habzik. Az állagával nincs gondom. Nem nagyon hidratál, de nem is szárítja a bőrt, nálam ez a tusfürdő úgy igazán nem csinál semmit, csak úgy van. Szerencsére jól habzik és jól tisztít. Ha jellemeznem kellene egy szóval, azt mondanám, hogy semmilyen. Viszont az ára verhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 12.

simple

2014. május 8.

Imádom! Mesés az illata, nekem nagyon tetszik, finom puha a bőröm a használata után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 8.

lavander

2014. január 18.

Rengeteg Balea tusfürdőt próbáltam már, de ez valahogy nem az igazi. Bár kellemes illatú, de valahogy nagyon híg állagú volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. január 18.