Balea

Ár:   350 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vikkimore, Módosítva: 2017. július 20.

Kategória:   Samponok

Limitált kiadás

Mindennapos használatra alkalmas. Bársonyosan puha, selymesen csillogó és mennyei mangó és ananász illatú haj. A Balea "Tropical Dream" sampon gyengéden, de alaposan tisztítja a hajat. Az értékes mangó és ananász kivonat vitalizálja a hajat és a fejbőrt. Különösen kímélő receptúra. A B3-vitamin és B5 provitamin puhává varázsolja a hajat. Különösen lágy textúra.

Vattacukor1990

2018. december 13.

Tekintettel arra, hogy limitált kiadás volt, késztetést éreztem arra, hogy kipróbáljam.
Nagy elvárásaim nem voltak, jól tisztított, összességében szerettem. A balzsamot hiányoltam mellőle, mert a samponokat általában a hozzájuk tartozó balzsamokkal együtt szoktam használni. Ennek híján a Kallos banános pakolását választottam mellé. Illatban nagyon jól összeillettek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 13.

gabryella69

2016. július 7.

Isteni illata van és jól tisztít! Nem szárította ki az amúgy száraz hajam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 7.

Isteni illata van és jól tisztít! Nem szárította ki az amúgy száraz hajam!

Vyvcsyke

2016. június 12.

Nagyon jó illata van, szerencsére sokáig is érződik a hajamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 12.

Nagyon jó illata van, szerencsére sokáig is érződik a hajamon.

zami86

2016. június 2.

Fantasztikus illat, nyárra tökéletes. Nem viszketek tőle, jól tisztít, nincs vele baj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 2.

MuffinQueen

2015. augusztus 2.

Akkor vettem, amikor először megjött a meleg és éheztem valami fincsi gyümölcsös illatra. Jó az illata, jól habzik, átlagos sampon. Néha kicsit viszket tőle a fejem, de abszulut nem vészes. Egyet elhasználok, aztán visszatérek a szokásoshoz. Jó volt egy kis változatosságnak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 2.

Vicus

2015. július 23.

Finom illata van, nagyon olcsó, jól tisztít. Újra fogom venni szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 23.

Finom illata van, nagyon olcsó, jól tisztít. Újra fogom venni szerintem.

Amphitrite

2015. július 23.

Teljesen átlagos sampon, nem sokat tud, de az árát megéri. Az illata nagyon finom, bár nem sokáig érezni sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 23.

ddedi

2015. július 5.

Nagyon finom ananászos illata van, ami sajnos a hajon nem marad meg. De nagyon jól tisztít, pedig volt már rossz tapasztalatom baleás samponnal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 5.

BlankaGroom

2015. július 1.

Jól tisztít, finom illata van, csak kár hogy a hajon nem marad meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 1.

Jól tisztít, finom illata van, csak kár hogy a hajon nem marad meg.

lilaszilva

2015. június 28.

Lutrira vettem belőle én is egyet, mondván, hogy olcsó, finom illatú, hátha bejön. Már pár hete használom, és nagyon kellemesen csalódtam benne. Nagyon jól tisztít, de nem szárít, ráadásul a hajam így +1 nappal tovább bírja mosás nélkül! Ami furcsa volt benne, hogy elég folyós, ezen kívül iszonyú jó!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 28.

Hidratálók: Niacinamide, Glycerin
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Színezék. Barnás sárga.