Balea

Ár:   599 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. november 30.

Kategória:   Szérumok, Kezelések

Limitált kiadás

Nyugtató fátyolmaszk zöldtea-kivonattal és hialuronsavval. Vegán termék.

Isabell

2019. október 27.

Annyira cuki volt a csomagolása, hogy nem volt kérdés, hogy megveszem-e. :D Nagyon jól hidratált, kár, hogy már nem kapható. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 27.

anitaanett

2019. április 22.

A csomagolás nagyon cuki, ez fogott meg elsősorban, amikor megláttam az arcmaszkoknál. Sokáig vártam vele, mire felbontottam, őrizgettem. :D
Nagyon kellemes érzést hagyott az arcomon, imádtam az illatát és remekül hidratált. Bármikor szívesen újravenném, de már jóideje nem látom sehol.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 22.

sziluetta

2019. január 22.

Betáraztam fátyolmaszkokból, most jutott erre a sor, és nagyon örülök hogy megvettem. Szerintem nagyon jól hidratál, teljesen át volt itatva cuccal (úgy hogy még a zacsiba is maradt, miután kivettem), szinte csöpögött, annyira. Igazából sokkal puhább volt szerintem a benne használt anyag és több benne a cucc, mint a basic balea fátyolmaszkokban. Maga a minta cuki, bár a relax mellett őszintén nem érdekelt hogy néz ki a fejem, a végeredmény szép. Épp előtte radízoztam a bőröm, a nagyon ritkán használt szemcsés radírommal (ami tudom hogy annyira nem tesz jót a bőrnek), és ez utána szépen lenyugtatta a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 22.

Brbgi

2018. július 18.

Az aranyos csomagolása miatt vettem meg, szerintem nagyon aranyos és jól is hidratál. Megéri kipróbálni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 18.

Eszter4

2018. május 27.

Szépen hidratál és nagyon aranyos :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 27.

Szépen hidratál és nagyon aranyos :)

kismadár

2018. május 7.

Átlagos hidratáló fátyolmaszk, én ennyi pénzért elégedett vagyok a hatásával. Szépen feltöltötte és simította a bőröm, nem szárított és nem okozott irritációt sem. Jó sok cuccal át van itatva, kicsit tocsogós, de én ezt szeretem, így jut bőven a nyakamra, dekoltázsomra és a kezeimre is belőle. Hát én a cuki pandát nem véltem felfedezni az arcomon, inkább úgy néztem ki, mintha egy kisgyerek összefirkálta volna az arcom filctollal... :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 7.

random

2018. április 1.

Kellemes kis fátyolmaszk, hámlasztás után tettem fel, hidratált és sima bőrt kaptam tőle. Hál'istennek az illata nem tolakodó, és semmiféle irritációt nem okozott. Emellett a viccfaktor is megvan, roppant idiótán festettem benne, ezt többen is nevetéssel jutalmazták. Ám nem érzem ár-érték arányban kiemelkedőnek. Nekem a márka Aqua Tuchmaske-ja és a CV gránátalmás szövetmaszkja is ugyanennyit tudott, és az a kettő azért jóval olcsóbb. Igaz, ennek puhább az anyaga. Mindenesetre drágállom... Akciósan tuti újraveszem, de teljes áron nem hiszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 1.

dreammiyss

2018. március 12.

Hihetetlen aranyos maszk! Egy ideje vadásztam rá, mert sajnos nálunk, a székelyudvarhelyi dm-ben nem volt, ezért barátnőmet kértem meg, hogy hozzon párat Budapestről. Mondjuk vicces, mert mikor megvette az otthoni dm-ben is lett belőlük. Nem hinném, hogy bármivel is többet tudna az olcsóbb, egyszerű balea maszkoknál, de az aranyosságának nem lehet ellenállni. Nagyon szeretem a pandákat, imádom őket, ezért is éreztem késztetést, hogy kell nekem belőle, de ha félreteszem az aranyosságot, akkor nem venném újra a terméket. Szuper, mert még van egy pandás maszkom, úgyhogy kiélvezhetem a panda létet! A tigrisest még nem próbáltam ki, de valószínűleg vele is hasonló tapasztalataim lesznek. 🐼

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 12.

BlindedByLipstick

2018. március 6.

A tigrises változathoz hasonlóan 5*-os maszk. Kellemes az illata, puha és hidratált bőrt hagy maga után. Az egyetlen negatívum, hogy rengeteg a szérum benne, aminek a nagyja a mosdókagylóban köt ki, mert muszáj facsarnom belőle, ennyit nem bírnék elviselni a bőrömön, még rövid időre sem. Kétszer felhasználni pedig... Uh, nem, nagyon nem. :| Ha lesz még belőle a következő DM-es látogatásomkor, venni fogok még 1-2 csomaggal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 6.

tsolya

2018. március 3.

Engem is abszolút a csomagolás vezetett rá,hogy megvegyem. Óriási panda rajongó vagyok, így ezt sem tudtam kihagyni, hogy pár perce én is panda legyek. Rengeteg termék volt a tasakban, kétszer használtam fel. Nagyjából 15 percig hagytam az arcomon, majd szépen belemasszíroztam az arcomba. Szép, puha lett tőle a bőröm, nagyon jól hidratálta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 3.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Polygonum Cuspidatum Root Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Trehalose, Betaine, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Sodium Hyaluronate, Lactic Acid, Saccharide Isomerate
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Niacinamide

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Az ártéri japánkeserűfű kivonata. A bőrön alkalmazva anitoxidáns.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak