Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sebidori91, Módosítva: 2013. július 22.

Kategória:   Testápolók

Limitált kiadás

Kényeztető ápolás testnek, és érzéki illatélmény a léleknek. A balea young testápoló puhává varázsolja a bőrt. A kókuzs, vanilia és fehér moúsz illatkompozíciója a hetedik mennyországba repíti az érzékeket. Gyengét összetevők hosszantartóan hidratálják a bőrt.

Patus13

2014. június 14.

Ajándékba kaptam és be kell valljam, hogy botrányos. Iszonyatos szaga van, mert ez már nem minősül illatnak és egyáltalán nem hidratál, valamint az állaga se a legjobb. 3 év alatt nem bírtam elhasználni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. június 14.

bellehercegno

2014. február 13.

Ez volt az első Balea testápoló,amit megvettem :) Részemről csakis pozitívan nyilatkozhatok,azóta már több másikat is kipróbáltam a palettáról pontosan azért,mert ezzel meg voltam elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. február 13.

banánfalevél

2014. február 5.

Hogy csinálhatnak egy testápolót ilyen büdösre?! Igen, büdös. És a hidratálás is nagyon távol áll tőle. Ajándékba kaptam, 2 év alatt valahogy elhasználtam. Az 1*ot is csak azért érdemli meg mert nagyon cuki a csomagolása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 5.

ciccenet

2013. augusztus 12.

Tömény illatú, és nem hidratál: Nagyon folyós is. Nem tetszett

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 12.

Tömény illatú, és nem hidratál: Nagyon folyós is. Nem tetszett

kalmaniki

2013. július 22.

Finom az illata, de nem nagyon hidratál, tavaszra, nyárra jó lehet majd.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 22.

Finom az illata, de nem nagyon hidratál, tavaszra, nyárra jó lehet majd.

evva1

2013. július 20.

Én nagyon szerettem...kicsit feleslegesnek érzem, hogy véleményt írjak, mivel már nem lehet kapni, de azért elmondom, hogy nekem nagyon tetszett, nagyon finom, édes, sütis illata volt és könnyen beszívódott és jól hidratálta a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 20.

annick

2013. július 11.

Az illata alapjan vettem meg, de a testapolo funkciojat nem nagyon tolti be...Nagyon nehezen szivodik be es szinte egyaltalan nem hidratal. Nem kellemes erzes. Nem vennem ujra...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 11.

janka.s

2013. július 2.

Húúú ezt a testápolót szerettem nagyon, isteni illata van! Kicsit vizes állagú volt, de az én bőrömnek ez pont megfelelt mert nem száraz típusú. De sajnos már semelyik DM-ben sem láttam jó ideje.. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 2.

2013. június 9.

Az illata nagyon finom, édeskés. Állaga kissé folyékony, de jól kenhető. És ez is gyorsan beszívódik. 3 hét alatt elhasználtam. Újra nem veszem az igaz, mert csak próbaképpen vettem meg. És mostanában nem is látni a polcokon.

watershine

2013. március 14.

Isteni édes illata van, az ilyeneket alapból imádom. Viszont túl sokáig nem érződik. Ami jó benne, hogy hamar beszívódik, de hidratálni véleményem szerint egyáltalán nem hidratál, így kimondottan száraz bőrre ezt nem ajánlanám.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 14.

Vitaminok: Panthenol

Növényi eredetű emolliens észter (oleyl alcohol + erucic acid), aminek a bőrérzete a jojoba olajéhoz hasonlít.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.