Balea

Ár:   299 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nicu, Módosítva: 2019. április 25.

Kategória:   Tusfürdők

Málna és rózsa illatú krémes tusfürdő.

vikimaja

2020. június 2.

A mopszos csomagolása elcsábított, de nem igazán vált be. Az illata egyáltalán nem tetszik, de szerencsére a bőrömet nem szárította ki.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 2.

Beya93

2020. június 1.

Az első 1-2 fürdés után majdnem kidobtam annyira durván szúrta az orrom valami illat benne...nem tudom megmondani, hogy mi az de nagyon fura. Végülis megszoktam és jelen esetben szerencsére nem tartós rólam kb rögtön elillan az illata. Már csak az alján van egy kicsi, elhasználom de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 1.

Lolychan

2020. május 24.

Rózsaszín, kutyás, cuki csomagolás. :D Az illata nekem kicsit furcsa, nem igazán a rózsára emlékeztet, de ezt leszámítva nem rossz tusi.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 24.

Sziporka88

2020. április 20.

Aranyos a csomagolása, amiatt vettem meg. A bőrömet kicsit szárította emiatt nem tudok neki max csillagot. Az illata kellemes és jól habzik tusolás közben.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 20.

aidanne

2020. április 19.

Sajnos a borom erzekenysege miatt nem tudok Balea tusfurdoket hasznalni ( kiveve az olajos verzioit) de nagyon szeretem az illatukat igy folyekony szappannak hasznalom el oket. Az aruk kedvezo es kiados is. Mivel kifejezetten rozsa illatra palyaztam hat ez a kis cuki jott velem. LUSH ROSE JAM rajongoknak figyelem! Aki imadja a marka illatat, tusfurdojet de dragalja ( nem csodalom) annak ez a kis Mopszos figuras flakonba rejtett gyonyoru illat most nagy ajandek lehet :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 19.

NovErke

2020. március 26.

Szintén a cuki kutyusos csomagolás fogott meg. Érdekes hogy sokaknak nem tetszik az illata, nekem kifejezetten bejön, a páromnak is tetszik. Édes epres-rózsás. Olyan gyerektusfürdő hatású, úgy ahogy van. Még elgondolkoztam rajta hogy lehet, hogy az is. Az állaga, habzása nem rossz, de van ennél jobb Balea tusfürdő is, ezért kap csak 4*ot. Egyébként nagyon szeretem a Balea tusfürdőket, nagyon jó ár-érték arányú mind, sokszor a drágább tusfürdőket is verik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 26.

Beiggi

2020. március 25.

A kutyás csomagolás miatt vettem meg, kár volt. Alapvetően szeretem a DM-es tusfürdőket de ennek borzalmas illata van, a rózsa dominál benne de annak is valami büdös verziója.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 25.

Reni666

2020. március 5.

Nagyon tetszik .:)

-nem szárit , nem irritál .
-sokáig érzödik az illata .
-cuki csomagolása van .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 5.

Nagyon tetszik .:)

-nem szárit , nem irritál .
-sokáig érzödik az illata .
-cuki csomagolása van .

Gica81

2020. február 12.

A cuki csomagolása miatt vettem meg, de az illata elég tömény. Ár-érték arányban jó, de nem újra vevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 12.

Jenniii92

2020. január 27.

A csomagolása miatt szagoltam meg. Már a boltban sem tetszett igazán, nem is tudom miért vettem meg. A színe nagyon szép rózsaszín, az állaga jó, de az illatával nem voltam kibékülve, nem is sikerült megszeretnem többszöri használatra sem, kidobtam. Elég jól habzik, fürdés után kicsit még érezni az illatát. Ár-érték arányban jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 27.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Hydrogenated Starch Hydrolysate