Balea

Ár:   299 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nicu, Módosítva: 2019. április 25.

Kategória:   Tusfürdők

Málna és rózsa illatú krémes tusfürdő.

NovErke

2020. március 26.

Szintén a cuki kutyusos csomagolás fogott meg. Érdekes hogy sokaknak nem tetszik az illata, nekem kifejezetten bejön, a páromnak is tetszik. Édes epres-rózsás. Olyan gyerektusfürdő hatású, úgy ahogy van. Még elgondolkoztam rajta hogy lehet, hogy az is. Az állaga, habzása nem rossz, de van ennél jobb Balea tusfürdő is, ezért kap csak 4*ot. Egyébként nagyon szeretem a Balea tusfürdőket, nagyon jó ár-érték arányú mind, sokszor a drágább tusfürdőket is verik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 26.

Beiggi

2020. március 25.

A kutyás csomagolás miatt vettem meg, kár volt. Alapvetően szeretem a DM-es tusfürdőket de ennek borzalmas illata van, a rózsa dominál benne de annak is valami büdös verziója.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 25.

Reni666

2020. március 5.

Nagyon tetszik .:)

-nem szárit , nem irritál .
-sokáig érzödik az illata .
-cuki csomagolása van .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 5.

Nagyon tetszik .:)

-nem szárit , nem irritál .
-sokáig érzödik az illata .
-cuki csomagolása van .

Gica81

2020. február 12.

A cuki csomagolása miatt vettem meg, de az illata elég tömény. Ár-érték arányban jó, de nem újra vevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 12.

Jenniii92

2020. január 27.

A csomagolása miatt szagoltam meg. Már a boltban sem tetszett igazán, nem is tudom miért vettem meg. A színe nagyon szép rózsaszín, az állaga jó, de az illatával nem voltam kibékülve, nem is sikerült megszeretnem többszöri használatra sem, kidobtam. Elég jól habzik, fürdés után kicsit még érezni az illatát. Ár-érték arányban jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 27.

timcsike198989

2020. január 21.

Ajándékba vettem,kellemes illatú,anyukám egyik kedvence.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 21.

Ajándékba vettem,kellemes illatú,anyukám egyik kedvence.

Csutak

2019. december 8.

A csomagolása nagyon kis cuki, szeretem a mindenféle kutyusokat, mopszlikat is. :D Az illata nem lett a kedvencem, de elhasználom, mert annyira nem rossz (a Fa vaníliásánál sokkal jobb mondjuk). Ár-érték arányban szerintem megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 8.

SimonO

2019. november 16.

Kellemes illatú, vicces csomagolás, az illata csak a fürdés idejéig tartott, mikor használtam, teljesen feldobta a hangulatom.
Megszokott Balea minőség, és megvan a műillata.
Talán még egyszer megvásároltam volna, ha random szerettem volna egy tusfürdőt, ami rózsa illatú.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 16.

Megszokott Balea minőség, és megvan a műillata.

v.alexandra27

2019. október 15.

A cuki csomagolása fogott meg, az illata nekem nem volt rossz, de nem is lett a kedvencem, minőségre a szokásos

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 15.

Vivyenn

2019. október 2.

Szerintem az illata és a csomagolása miatt eladható, egyébként nem nagy szám, viszont ilyen árért miért is várnánk csodát. Átlagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 2.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Hydrogenated Starch Hydrolysate