Balea

Ár:   299 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. június 24.

Kategória:   Tusfürdők

• Trópusi kókusz és ananász illattal
  • AquaCellSoft™ hidratáló formulával
  • Selymesen puha bőrt eredményez
  • Óvja a bőrt a kiszáradástól
  • Vegán tusfürdő

Andii017

2020. március 17.

Még a szülinapomra kaptam az egyik barátnőmtől, és már akkor tetszett az illata. Szépen tisztít és kellemes a formulája

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 17.

hadri

2019. december 29.

Amikor megszagoltam a boltban tetszett az illata. Bár konkrétan se kókuszt , se ananászt nem éreztem benne, hanem egyszerűen csak édeskés illatnak tűnt. Zuhanyzás közben azonban az illata nagyon erősé válik, zavaró, már-már fullasztó, émelyítően gejl. Az ára kedvező, a bőrömet nem irritálta, de nem tudtam elhasználni , mert szabályosan rosszul voltam az illatától.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 29.

Szilvikriszti

2019. december 8.

Nyáron vettem, szépen tisztít szükség esetén hajmosásra sem borzasztó, de az illatát a végére nagyon nem szerettem, alig vártam, hogy elfogyjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 8.

Anheszenamon

2019. július 30.

Ananász, kókusz: igazi nyári illatok. Szeretem, jó az illata, kellően habzik és az ára is jó. Engem egy Balea tusfürdő sem irritál, nem szárítanak, szinte csak ezeket a tusfürdőket használjuk a férjemmel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 30.

Bettiiyy

2019. július 25.

Kellemes az illata, jól habzik és tisztít. Ár-érték arányban nagyon megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 25.

Kellemes az illata, jól habzik és tisztít. Ár-érték arányban nagyon megéri.

Ginatural

2019. július 22.

A csomagolásból megszimatolva annyira nem ájultam el tőle, de gondoltam jó lesz egynek.
Aztán zuhanyzás közben olyan finommá változott rajtam hogy nem győztem nyomkodni belőle😂. Az illata meglepően tartós! Más balea tusfürdők nem maradnak meg ennyire sokáíg rajtam de ezt még 2 óra múlva is éreztem! Szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 22.

Veronika1

2019. július 11.

Kellemes nyári illat, szuper ár, jó minőség.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 11.

Kellemes nyári illat, szuper ár, jó minőség.

S.K

2019. június 29.

Nem szárít, jó illatú. Szokásos Balea minőség.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 29.

Nem szárít, jó illatú. Szokásos Balea minőség.

k.boglarka

2019. június 22.

Nagyon kellemes az illata, tusolás után is sokáig lehet érezni a bőrömön. Nem szárít, jól habzik. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 22.

Enne

2019. június 22.

Ezt vittük magunkkal nyaralni, aminek nagyon örülök, mert a szállásunkon olyan állapotok uralkodtak a fürdőszobában, hogy nagyon kellett valami ösztönző a zuhanyzáshoz. Jobb kedvem lett tőle. Abszolút nyár. <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 22.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Hydrogenated Starch Hydrolysate