Balea

Ár:   899 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csillag1219, Módosítva: 2018. november 22.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

LadySayuri

2018. november 10.

Szeretem ezt a testápolót, kellemes az illata, szépen dolgozik a bőrön. Mindennapos használatra kellemes, gyanta után megnyugtatja a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 10.

blondie0310

2018. november 9.

Télen és nyáron is kellemes számomra az illata. Minden évszakban jól hidratál. Jól beszívódik, könnyed érzetű, nem ragad. Bármikor újból megvásárolnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 9.

lavandaire

2018. szeptember 17.

Ha belegondol az ember, hogy a vizelet ilyen hatátos, akkor ezentúl mindenki elteszi a vizeletét és azzal kenegeti be magát. Mert ugye amit ebben használnak az a vizeletből előállított termék. Hidratálni nagyon hidratál, nekem nagyon tetszik mert az önbarnitózás után a testem szinte könyörög a hidratálásért, az ára is szerintem nevetséges egy ilyen jó termékhez. Kicsit nehéz eldolgozni, meg nehezen szívódik fel, de én fel szoktam kenni még jövök megyek még a lakásba addig meg is szárad. Semleges illat. Rengeteg van benne, még ha napi szinten használja az ember akkor is egy jó ideig elég.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 17.

bandita

2018. szeptember 7.

Tartósan, alaposan hidratál, illata semleges, extrém száraz bőrfelületeimmel is megbirkózik, sőt, kézre, lábfejre is érdemes bevetni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 7.

Sziszo96

2018. augusztus 12.

Kellemes édeskés illatú könnyebb krém. Azonnal pótolja a vizet a bőrömben. Kicsit lassabban szívódik fel, de engem ez nem zavar. Sajnos most átmenetileg nem lehet kapni a dm-ben, reménykedek benne hogy visszajön, addig a kisebb kiszerelését használom .

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

kingh

2018. július 19.

Nagyon jó kis testápoló, ár-érték arányban meg főleg! Télen nagyon sokat segített, hogy hidratált maradjon a bőröm. Kicsit lassan szívódik be, megmarad a ragacsos érzet egy ideig, de szerintem nem durva. Én ezért mindig este használom, reggelre pihe puha leszek. Ilyenkor nyáron is előfordul, hogy kicsit megpirít a nap és szintén kiszáradok, bekenem és szépen rendbe hoz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 19.

yxcv

2018. június 22.

Tökéletes testápoló! :) Nem tudok negatívat írni róla. Gyorsan beszívódik és nem ragadok utána, anyukámnak is nagyon bejött (nagyon száraz és érzékeny a bőre), ezt már egy jó ideje folyamatosan újraveszi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 22.

Honeyhair

2018. május 20.

Ahogy megindul a fűtési szezon, megkezdődik a száraz bőr miatti szenvedésem, és ez tart egészen a fűtési szezon végéig. Utána mintha elvágták volna, de addig... a lábszáramon a bőr annyira száraz, hogy fájdalmasan hámlik, egyes helyeken atópiás dermatitisz is kínoz. Ezt a testápolót pozitív vélemények és blogbejegyzések hatására vettem, és a gyermekemmel együtt használtuk egész télen. Igazi gyógyító, enyhülést hozó szer, cserébe még azt is megbocsátom neki, hogy nehezen szívódik be. Bár egy idő után arra jöttem rá, hogy nem jól csinálom: ha kenegetem, várva, hogy beszívódjon, akkor órákig is maszatolhatom a fehér csíkokat, de ha felkenés után békén hagyom, akkor nagyjából 5 perc után már semmi nyoma és fel tudok öltözni. Nagyon megszerettem, nekem sokat segített, ezért ha lehetne, hat csillagot is adnék köszönetképpen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 20.

Kinleyni

2018. május 8.

Nagyon száraz bőrömre ezt használtam úgy egy évig, utána váltottam a nagy testvérére 15 % ureával.
Tökéletes lotion, hozza amit kell, illata visszafogott, kellemes púderes-virágos, könnyű textúrája, viszonylag hamar beszívódik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 8.

Nicolett022

2018. március 16.

Télre ez az egyik legjobb testápoló ár-érték arányban is azok közül, amiket eddig próbáltam. Az illata kellemes és pont annyira hidratál, hogy még -10°C -ba se száradjon ki a bőröm. Egyedül az zavar, hogy nagyon lassan szívódik be és ragacsos érzést hagy a bőrön, amit ki nem állhatok, de ezért csillagot nem vonok le, ahhoz túl jól hidratál. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Urea, Glycerin, Caprylyl Glycol, Sodium Lactate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak