Balea

Ár:   499 Ft   Kategória:   Lábápolók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: lollypoppy, az összetevőket feltöltötte: Barb7, Módosítva: 2020. április 13.

Kategória:   Lábápolók
Bőrtípus:   Száraz

Lábápoló krém 10% urea tartalommal

Csökkenti a szárazságérzetet és bőrfeszülést, így érezhető puhaságot biztosít még a nagyon száraz lábaknak is. A 10 % ureát, panthenolt és glicerint tartalmazó formula intenzíven hidratál és megelőzi a bőr kiszáradását, a B3-vitamin pedig támogatja a bőr természetes védekezőképességét. Krémes textúrája jól kenhető és gyorsan beszívódik. Cukorbetegek is használhatják

pilleriin

2020. május 18.

3 hete használom, most már láthatóvá vált az eredmény, a száraz körmökön is kicsit tud segíteni. Megéri az árát. Zoknit húzok a lábamra, miután bekentem és puhább lábbal ébredek. Kicsit reggel is krémes marad a lábam, de túl lehet élni. Elégedett vagyok vele, nem szeretnék ennél több pénzt hasonló termékre költeni, és ez meg is éri.

update: sokadik használat után sajnos csípett. egy csillag mínusz

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 18.

update: sokadik használat után sajnos csípett. egy csillag mínusz

Zitu88

2020. május 13.

A hatásával teljesen meg vagyok elégedve. Gyorsan pihe-puha lesz a bőröm tőle, DE baromi nehéz. Ahogy korábban is írták, hagy egy réteget maga után, így kizárólag éjszakára javaslom. Amikor éjszakára a lábamra kenem, mindig húzok rá egy pamut zoknit, a kezemre is bőven elég, ami lábam bekenése után rajta marad. Szóval összeségében egyáltalán nem zavar, hogy ilyen zsíros. Ami viszont nagyon zavar, hogy számomra nagyon kellemetlen az illata és ez sajnos sokáig meg is marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 13.

juno

2020. március 24.

Nem rossz! Tényleg hamar puha lesz tőle a bőr, egyetlen kenés után érezhető a különbség. Viszont érzésre hagy egy réteget maga után, vastagabban kenve nagyon sodrozódik is, főleg kézre használom, ott nappalra sok. Esti kenés nem túl vastagon, rá pamutkesztyű, úgy már OK!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 24.

eszterszekely

2020. március 8.

Kétszer futottam neki ennek a terméknek. Érdekes, hogy elsőre nem kedveltem meg. (Mondjuk a szagát azóta sem, de ki lehet bírni.)
Aztán a második tubus most évekre rá teljesen meggyőzött. Szuper! Annyira puha lett tőle a talpam mint eddig még semmitől. Mondjuk kenem is ész nélkül. Az első néhány hétben bekentem és utána zokniban aludtam pedig egyébként utálok. Azóta szinten tartásnak elég kb minden másnap bekenni vele a lábam. De ha nagyon száraz a kezem arra is ezt használom. Nagyon gyorsan beszívódik, kellemes viselni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 8.

niki123

2020. február 18.

Na vééégre egy jó lábkrém. Nagyon sok félét kipróbáltam a drágábtól kezdve más Baleás cuccokig, de ez eddig a legjobb lábkrém. Már egyszeri használattal látványos eredményt lehet vel elérni, rendszeres használattal pedig nagyon szuperül szinten lehet tartani vele a bőr puhaságát. Még soha nem vásároltam újra lábkrémet, de szerintem ez lesz a kivétel. Az igazából csak a ráadás, hogy nagyon könyű és gyorsan beszívódik. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 18.

Petbeata

2020. február 6.

A sarkam repedezett volt, amikor először használtam. Nem túlzok, amikor azt mondom, hogy háromszori használat után kezdtek kisebbek lenni a repedések, es két hét - napi egyszeri - használat után el is tűntek. Azóta hetente kétszer-háromszor használom esténként, a lábam puha és repedés egy szál se. Bár szeretem a változatosságot, de azt hiszem ugyanezt veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 6.

Juccimo

2020. január 19.

Nagyon elégedett vagyok, magasan veri nálam a Neutrogena hasonló krémét. Ár-érték arányban szuper, kiadós adag, és szépen karbantartja a száraz bőrömet. Igaz, igyekszem minden nap használni, fürdés után szoktam bemasszírozni, majd zoknit húzok. Próbáltam nyáron is használni, hiszen akkor különösen fontos, hogy mi látszik ki a szandálban, papucsban, de ott még ki kell kísérleteznem az optimális használatot. Egyelőre őszre-télre szuper, öt csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 19.

noradrenalin

2019. december 4.

Visszatérő kedvenc! Jól szívódik, szépen ápol, bőrkeményedést is könnye lereszelgetni tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 4.

GrabdeBelvedere

2019. október 24.

Fűtési szezonban használom néhány éve olykor - olykor éjszakára, néha zoknival. Nagyon szeretem, mert pillanatok alatt beszívódik, nem zsíros hatású, könnyű krém, illetve már majdnem balzsam szerintem.
Mindig újra megveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 24.

Mindig újra megveszem.

vrgdo1991

2019. október 23.

Estére használom, zoknival kiegészítve. Nagyon bevált, pihe puha tőle a lábam és kevesebb a bőrkeményedés (aktív sport következménye). Kellemes az illata, alapdarab :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 23.

Hidratálók: Urea, Glycerin, Lanolin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak