Balea

Ár:   499 Ft   Kategória:   Lábápolók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: lollypoppy, az összetevőket feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2021. január 5.

Kategória:   Lábápolók
Bőrtípus:   Száraz

2020-ban megújult összetétel!

Lábápoló krém 10% urea tartalommal. Csökkenti a szárazságérzetet és bőrfeszülést, így érezhető puhaságot biztosít még a nagyon száraz lábaknak is. A 10 % ureát, panthenolt és glicerint tartalmazó formula intenzíven hidratál és megelőzi a bőr kiszáradását, a B3-vitamin pedig támogatja a bőr természetes védekezőképességét. Krémes textúrája jól kenhető és gyorsan beszívódik. Cukorbetegek is használhatják

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

tamara428

2021. február 25.

Nagyon szeretem. Jól és tartósan hidratál, könnyen beszívódik. Nem hagy zsíros érzetet, ráadásul imádom az illatát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 25.

Szonetta

2021. január 26.

Nem vagyok jó gazdája a lábfejemnek, ha azt veszem alapul, hogy az arcom vagy a kezem kenegetésével mennyit foglalkozom. Nyáron vettem, a szandálos-papucsos időszak kellős közepén, amikor a sarkaim és a lábujjak kezdik megsínyleni a meleget és a port a szabad levegőn. Találomra választottam, de nagyon megszerettem ezt a krémet! Fantasztikusan táplál, ha lefekvéskor felkenem, pár éjszaka alatt rendbe hoz mindent, a sarok visszapuhul tőle. Nagyon olcsó, és nagyon sokat tud.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 26.

Kisviola

2021. január 14.

Imádom! Éjszaka használom és 2-3 napon belül helyre teszi a nagyon kiszáradt ,berepedezett sarkaimat!Csak ajánlani tudom .

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 14.

szaboszilvii

2021. január 12.

hatása fantasztikus! Mindig éjszaka használom, mert nehezen szívódik be, de reggelre csodákat tesz a lábammal! Itteni ajánlásokra vettem! Szuper és sokáig elég!:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 12.

koxy001

2021. január 7.

Lassan szívódik be, de hatása alapján csúcsszuper. 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 7.

Lassan szívódik be, de hatása alapján csúcsszuper. 😊

flamingo-80

2021. január 4.

Ár-érték arányban szuper. Nem használom minden este, és még így is rendben tartja a lábamat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 4.

Saroltanemeth5

2020. december 13.

Abszolút csodaszer. Ha tényleg rendszeresen használom hihetetlen módon rendbe teszi a lábamat. Mintha nem is lenne semmilyen bőrkeményedésem. Maximális elégedettség :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 13.

balazskrisztii

2020. november 21.

Szerintem jobb maga az esti láb masszírozós rituálé, mint a krém. Még nem estem el, mikor bekent lábbal kikeltem az ágyból, de sokszor jártam veszélyesen közel hozzá..:D Tudnék nélküle élni, de haszontalannak se mondanám

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 21.

fflora0923

2020. november 4.

Nagyon szeretem! Igaz nehezebben szívódik fel de én mindig este lefekvés előtt kenem be a lábam,ráhúzok egy zokni és reggelre pihe puha lesz a lábam! 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 4.

sztich

2020. október 20.

Jól hidratál. Kicsit lassan szívódik be, de ez várható volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 20.

Jól hidratál. Kicsit lassan szívódik be, de ez várható volt.

Hidratálók: Urea, Glycerin, Lanolin, Niacinamide, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.