Balea

Ár:   500 Ft   Kategória:   Lábápolók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: lollypoppy, az összetevőket feltöltötte: Barb7, Módosítva: 2018. október 25.

Kategória:   Lábápolók
Bőrtípus:   Száraz

10% urea tartalommal.

noradrenalin

2019. december 4.

Visszatérő kedvenc! Jól szívódik, szépen ápol, bőrkeményedést is könnye lereszelgetni tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 4.

GrabdeBelvedere

2019. október 24.

Fűtési szezonban használom néhány éve olykor - olykor éjszakára, néha zoknival. Nagyon szeretem, mert pillanatok alatt beszívódik, nem zsíros hatású, könnyű krém, illetve már majdnem balzsam szerintem.
Mindig újra megveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 24.

Mindig újra megveszem.

vrgdo1991

2019. október 23.

Estére használom, zoknival kiegészítve. Nagyon bevált, pihe puha tőle a lábam és kevesebb a bőrkeményedés (aktív sport következménye). Kellemes az illata, alapdarab :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 23.

Kremcica

2019. október 14.

Imádom! Soha többet más lábkrém. Maximálisan bevált, mert puhává teszi a kiszáradásra hajlamos sarkaimat de nincs az a fura szilikonos zsírosság, hamar beszívódik. Még az illata is elég jó. Plusz pont az ára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 14.

Rommie77

2019. október 11.

Egyelőre nagyon jónak tűnik, mondjuk én elsősorban kézkrémnek használom. Majdnem ekcémás a bőröm és sok bajom van vele, de azt észrevettem, hogy az urea nagyon beválik nálam, csak nehéz olyan ureás krémet találni, amelyben a többi összetevő nem valami szemét. Ennek a krémnek viszont az INCIje is elég szimpatikus szerencsére.
Nemcsak azonnali enyhülést ad, hanem úgy vettem észre, tényleg tartós a hatása. Ráadásul egy-két kézmosást is kibír. Hagy egy ilyen filmréteget a bőrön, de annyira nem zavar. Nem ragacsos. Az illata elég erős, virágos mesterséges aroma.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 11.

pentekkitti

2019. szeptember 17.

Egyszer a kasszánál vettem kis kiszerelésben, azt a picit is több hétig hasznaltam. Mikor elfogyott beruháztam egy nagy kiszerelesre. Kisebesedett talpamat 2 nap alatt (napi 3 kenés) teljesen rendbe hozta. Az ára is rendben van. Egy diónyival használtam ha nagyon rossz állapotban vannak a labaim. Egy borsónyival szoktam nyomni ha rendben vannak de nem akarok “visszaesni”. Nyár végére mindig szükség van rá sajnos, az őszi időszakban végig szoktam használni, egy csomaggal bőven kibír másfél “szezont”.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

mSzandika

2019. szeptember 6.

Egész jó a lábnak puhítja, igen jó áron kapható, a csomagolás is tetszik. Viszont az illata borzalmasan édes, émelyítő. Plusz pont, hogx cukorbetegek is használhatják!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

Marietta1977

2019. augusztus 11.

Először próbáltam ki, ajánlás alapján. Meg vagyok elégedve, jól felszívódik, kellemes az illata, állaga. Ráadásul segít is a problémán. Újra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 11.

bogyoesbaboca

2019. augusztus 8.

Pihe puha labacskak a vegeredmeny nagyon szeretem tuti hogy tobbszor ujraveszem.eddig az avonosakat hasznaltam de ez sokkal tobbet er toluk + arertekben is sokkal jobb :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 8.

pilleriin

2019. július 10.

3 hete használom, most már láthatóvá vált az eredmény, a száraz körmökön is kicsit tud segíteni. Megéri az árát. Zoknit húzok a lábamra, miután bekentem és puhább lábbal ébredek. Kicsit reggel is krémes marad a lábam, de túl lehet élni. Elégedett vagyok vele, nem szeretnék ennél több pénzt hasonló termékre költeni, és ez meg is éri.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 10.

Hidratálók: Urea, Glycerin, Lanolin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak