Balea

Ár:   499 Ft   Kategória:   Lábápolók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: lollypoppy, az összetevőket feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2021. január 5.

Kategória:   Lábápolók
Bőrtípus:   Száraz

2020-ban megújult összetétel!

Lábápoló krém 10% urea tartalommal. Csökkenti a szárazságérzetet és bőrfeszülést, így érezhető puhaságot biztosít még a nagyon száraz lábaknak is. A 10 % ureát, panthenolt és glicerint tartalmazó formula intenzíven hidratál és megelőzi a bőr kiszáradását, a B3-vitamin pedig támogatja a bőr természetes védekezőképességét. Krémes textúrája jól kenhető és gyorsan beszívódik. Cukorbetegek is használhatják

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Colibri

2022. április 30.

Nekem nagyon bevált már sokszor vettem újra a sarkam elég repedezett de ez sokat segít rajta hamar beszívódik de általában bekenem és zoknit húzok pár órára abba pácolódik a lábam jó puha lesz az illata is jó a repedèseket feltölti és lekörözi a drágább lábkrémeket

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 30.

daliah

2022. április 29.

Kellemetlen illatú. Hatása nem rossz, de van sokkal jobb is. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 29.

Kellemetlen illatú. Hatása nem rossz, de van sokkal jobb is. Nem veszem újra.

katalinmester13

2018. 09.14.
Véletlen szerencsének köszönhetem ismeretségünket. Egy vásárló érdeklődött holléte felől az eladónál. Közben az egekig magasztalta. ( Nem az eladót.) Fogalmam sem volt mi ez a csoda. Követtem őket. Hozzá vezettek. Miután tiszta lett a terep, levettem az utolsó darabot a polcról. Nagyon jól tettem. Tényleg csodadarab. Semmi másra nem kell beruházni mellette. Se só, se lavór az áztatgatáshoz, se sarokreszelő, se semmi. Nagyon jó az illata! Egy tubus elfogyott. De vettem utánpótlást.
Egyébként 600 Ft, és az összetevői sem egyeznek az ide feltöltöttel.

2019. 06. 06.
A második tubus is elfogyott. Véleményem változatlan. Nagyon jó. A megvonásos időszakban hiányzott. Nem szándékból nem használtam, lustaságból. De megbocsájtott. Két használat, és újra puhák lettek a tappancsaim.

2020. augusztus 4.
Harmadik tubus elhasználva. Megpróbáltam más márka ureás lábápolóját is közben. Ennek a nyomába sem ér.

2022. április 22.
Kis kihagyás után újra vele. Nem tudom, miért csinálom, hogy amint szép a talpam elhanyagolom. Pedig csak egy karnyújtásnyira van a segítség az ágyam mellett. Bezzeg amikor megint baj van, újra hozzá fordulok segítségért. Szerencsére mindig segít. Negyedik tubus is kipipálva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. április 22.

2018. 09.14.
Egyébként 600 Ft, és az összetevői sem egyeznek az ide feltöltöttel.

2019. 06. 06.

2020. augusztus 4.

LLeva

2022. március 18.

A sarkammal sajnos sok problémám van, elég erős a járásom, és még télen is nagyon intenzíven kirepedezik, hiába járok pedikűröshöz rendszeresen. A barátnőm ajánlotta ezt a rendkívül olcsó krémet (ezért kételkedtem is kicsit abban hogy valóban használni fog), viszont a lábaimmal csodát művelt. Minden este használom rendszeresen, és a repedezés mértéke ami egyébként teljesen mindennapos volt most a töredékére csökkent. Örülök, hogy megtaláltam ezt a krémet!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. március 18.

ljohanna

2022. március 10.

Szuper kényeztető érzés a lábaknak. A sarokbőrre való krém mellett ezt is rendszeresen használom, azóta sokkal szebbek a lábaim.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 10.

mercivagyok

2022. január 22.

Ajánlások után vettem meg, nagyon jót tett a lábam bőrének, egész nap cipőben vagyok és talpalok, sokat segített ez a krém a kiszáradás ellen. Akkora bőrkeményedésem nem volt, de már nincs is emellett. Én bátran merem ajánlani mindenkinek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 22.

Csokismentol

2022. január 22.

Nincs 'rinocéroszra' repedezve a sarkam, kordában tartom kádban reszeléssel, de gondoltam egyet és megvettem ezt. Lefekvéskor kenem be vele a lábam, mert annyira zsíros és nehezen szívódik be, hogy azon járni már aznap úgysem tudok, max ha zoknit húznék, de nem azért vettem, hogy a zoknijaimat ápoljam vele :D Értem én, hogy reggelre átlátszóra puhul tőle az a minimális száraz bőr, ami van, ezért nem látszik, de attól még ugyanúgy ott van, tehát csak láthatatlanná teszi az elszarusodott bőrt. Ezért nem látom értelmét használni, inkább lereszelem amikor fürdök és akkor nincs mit eltüntetni. Talán akinek annyira makacs, hogy nem tudja mindet lereszelni, annak jó, hogy legalább nem látványos vagy nem repedezik ki, de nekem nincs rá szükségem. Ettől még lehet jó a termék, csak nem én vagyok a célcsoport, szóval megkapja a 4 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 22.

veci

2021. december 9.

Az itteni vélemények alapján vettem meg. Már szerintem elhasználtam a fél tubussal, de még nem annyira érzem a hype-ot. Egy teljesen korrekt krém, de nem csodaszer kategória. Ha nem lesz jobb ötletem, szívesen újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 9.

Aliz79

2021. december 4.

Update: Sajnos korrigálnom kell. Olyan ekcémát okozott a kezemen, amiből még most sem gyógyultam ki. És a kezdeti fellángolás után a lábamon is teljesen hatástalanná vált.

Véletlenszerűen emeltem le a polcról a 2.500 forintos Scholl mellől, először azt akartam megvenni (még azt sem próbáltam sosem), de az ára miatt gondoltam, hogy először teszek ezzel egy próbát (550 Ft), és mert az ureas kézkrém is nagyon bejött anno.
Hát, nem bántam meg.
Az illata számomra semleges, ez nekem nem is számít sokat ilyen krémeknél, max.annyi, hogy büdös ne legyen.

Az állaga tökéletes. Pont annyira zsíros, amennyire kell és pont annyira "vizes", amennyire szeretem. Nem szeretem a nagyon híg, víz-alapú krémeket, azok nekem nem elegendőek, de a vazelin típusú sűrű, nehéz krémeket sem bírom, sose szívódnak be nekem. Ez pont a kettő között van és ezért tökéletes. Pont annyira zsíros, hogy a száraz, keményedett bőrfelületet puhítsa, de annyira eléggé vizes, hogy könnyen kenhető legyen.
A hatása is jó, hidratál is szerintem és zsírosít is.

Szégyen, nem szégyen, de én a kezemre is használom.

Nagyon bejövős, újravevős termék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 4.

Hát, nem bántam meg.

A hatása is jó, hidratál is szerintem és zsírosít is.

Szégyen, nem szégyen, de én a kezemre is használom.

Nagyon bejövős, újravevős termék.

Judy1

2021. november 15.

A legjobb lábápoló, amit valaha használtam, már vagy 5-t elhasználtam. Igazán zsíros, ezért kicsit nehezen szívódik fel, emiatt esténként használom. Kiválóan hidratálja a lábakat, mintha kicserélték volna a lábaimat reggelre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 15.

Hidratálók: Urea, Glycerin, Lanolin, Niacinamide, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.