Balea

Ár:   500 Ft   Kategória:   Lábápolók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: lollypoppy, az összetevőket feltöltötte: Barb7, Módosítva: 2018. október 25.

Kategória:   Lábápolók
Bőrtípus:   Száraz

10% urea tartalommal.

pentekkitti

2019. szeptember 17.

Egyszer a kasszánál vettem kis kiszerelésben, azt a picit is több hétig hasznaltam. Mikor elfogyott beruháztam egy nagy kiszerelesre. Kisebesedett talpamat 2 nap alatt (napi 3 kenés) teljesen rendbe hozta. Az ára is rendben van. Egy diónyival használtam ha nagyon rossz állapotban vannak a labaim. Egy borsónyival szoktam nyomni ha rendben vannak de nem akarok “visszaesni”. Nyár végére mindig szükség van rá sajnos, az őszi időszakban végig szoktam használni, egy csomaggal bőven kibír másfél “szezont”.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

mSzandika

2019. szeptember 6.

Egész jó a lábnak puhítja, igen jó áron kapható, a csomagolás is tetszik. Viszont az illata borzalmasan édes, émelyítő. Plusz pont, hogx cukorbetegek is használhatják!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

Marietta1977

2019. augusztus 11.

Először próbáltam ki, ajánlás alapján. Meg vagyok elégedve, jól felszívódik, kellemes az illata, állaga. Ráadásul segít is a problémán. Újra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 11.

bogyoesbaboca

2019. augusztus 8.

Pihe puha labacskak a vegeredmeny nagyon szeretem tuti hogy tobbszor ujraveszem.eddig az avonosakat hasznaltam de ez sokkal tobbet er toluk + arertekben is sokkal jobb :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 8.

pilleriin

2019. július 10.

3 hete használom, most már láthatóvá vált az eredmény, a száraz körmökön is kicsit tud segíteni. Megéri az árát. Zoknit húzok a lábamra, miután bekentem és puhább lábbal ébredek. Kicsit reggel is krémes marad a lábam, de túl lehet élni. Elégedett vagyok vele, nem szeretnék ennél több pénzt hasonló termékre költeni, és ez meg is éri.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 10.

Edo949

2019. június 29.

Bevált! Szépen puhítja a bőrt és jól hidratál. Az illata erőteljes és édes, de én nagyon szeretem. Csak éjszakára tudom használni, mert hosszabb ideig tart a beszívódása, cserébe nem kell minden nap használnom. A bőröm száraz és repedésre hajlamos, a sarkam különösen problémás, de ezzel a krémmel kifejezetten jó a hidratáltsága.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 29.

Bettiiyy

2019. június 11.

Amikor már egy-egy durvább kirepedésből vagy bőrkeményedésből jövök ki egy másik krém segítségével (ami nagyon gyorsan puhít, de nem olyan szép az összetevő listája), akkor szoktam elővenni ezt a könnyedebb krémet, és kenegetni vele a lábamat. Nagyon szépen szinten tartja a talpamon a bőrt.
Esténként szoktam bekenni a lábamat vele, hagyom egy kicsit száradni, majd teszek rá egész éjszakára egy zoknit. Jó pihi-puhi lesz reggelre a bőröm.
Hosszú használat mellett nyilván hozná magától is a hatást, ami miatt a másik krémet használom bőrrepedezésre és bőrkeményedésre, de én inkább szinten tartásra használom ezt.
Ár-érték arányban az egyik legjobb lábápoló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 11.

Ár-érték arányban az egyik legjobb lábápoló.

katalinmester13

2019. június 6.

2018. 09.14.
Véletlen szerencsének köszönhetem ismeretségünket. Egy vásárló érdeklődött holléte felől az eladónál. Közben az egekig magasztalta. ( Nem az eladót.) Fogalmam sem volt mi ez a csoda. Követtem őket. Hozzá vezettek. Miután tiszta lett a terep, levettem az utolsó darabot a polcról. Nagyon jól tettem. Tényleg csodadarab. Semmi másra nem kell beruházni mellette. Se só, se lavór az áztatgatáshoz, se sarokreszelő, se semmi. Nagyon jó az illata! Egy tubus elfogyott. De vettem utánpótlást.
Egyébként 600 Ft, és az összetevői sem egyeznek az ide feltöltöttel.

2019. 06. 06.
A második tubus is elfogyott. Véleményem változatlan. Nagyon jó. A megvonásos időszakban hiányzott. Nem szándékból nem használtam, lustaságból. De megbocsájtott. Két használat, és újra puhák lettek a tappancsaim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 6.

2018. 09.14.
Egyébként 600 Ft, és az összetevői sem egyeznek az ide feltöltöttel.

2019. 06. 06.

Platina890413

2019. április 21.

Használat után, hagy maga után egy érdekes réteget ,de engem nem zavar. Heti 1-2 alkalommal használom. Illat egész jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 21.

sara1980

2019. március 14.

Nekem ez nagyon zsíros lábra, és nehezen szívódik fel, ami olyan furcsa réteget képez a bőrön. Többször próbálkoztam vele, de mindig csak odalyukadtam ki, hogy rákentem a lábamra, aztán pedig le is töröltem róla...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 14.

Hidratálók: Urea, Glycerin, Lanolin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak