Balea

Ár:   449,-Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. augusztus 25.

Ár:   449,-Ft
Kategória:   Tusfürdők

Merüljön el egy teljes különböző érzéki világban. Csábítóan édes illat gyöngykivonattal egyedülálló élményt biztosít.

lilbenike

2018. március 3.

Balea tusfurdok gyémántja!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 3.

Balea tusfurdok gyémántja!!!

etoc

2018. január 6.

Vegyes érzéseim vannak ezzel a tusfürdővel kapcsolatban, szerencsére már nem gyártják, úgyhogy nem számít :D
De azért elmondom, hogy az illata, noha lágy és diszkrét, nekem nem tetszett. Azt sem éreztem, hogy tisztább lett volna a bőröm tőle. Nem bánt kesztyűs kézzel a bőrömmel sem, noha sokkal szárítóbb hatású tusfürdőkkel is találkoztam már.
Összességében se rosszat se jót nem tudok róla mondani, úgyhogy ezért a 3 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 6.

siskin7

2017. december 4.

Teljesen megéri az 5*ot, ugyanis irtó nagy akcióban vettem, kemény 200 ft volt. :-D
Jó habzás, kellemsen erős, tartós parfümös illat. Ha újra lenne akcióban, vennék, most csak eggyel próbálkozom,.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 4.

ssyakaky

2017. szeptember 29.

csodás és tartós illat, mutatós csomagolás, kellemes krémes állag, nem szárít, sőt megkockáztatom, hogy valamennyire hidratál is. csatlakozom az előttem szolokhoz, én is megvennem testapoloban is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

Reccha

2017. szeptember 21.

Nagyon különleges illata van, bár szerintem viszonylag gyorsan elmegy az illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

Henii

2017. szeptember 11.

Először a Baleanák az ugyanilyen fürdősójával találkoztam, nagyon megtetszett ez a mély illat, nagyon örültem amikor megtaláltam ugyanezt az illatot tusfürdőben is. Nagyon krémes és tápláló, egyszerűen imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

nanne

2017. május 29.

Wow! Elég erős illata van, nem a relaxálós estéken használom. Nagyon csajos, parfümös, és hosszan tart, ami iszonyatosan meglepett. A csomagolása is nagyon szép.5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 29.

mikeemykanic

2017. március 13.

eszméletlen az illata! fürdés közben még inkább megmutatkozik és nem lehet vele betelni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 13.

Redlips

2016. december 27.

Nagyon jó az illata, nagyon jól habzik, jól tisztít és nem szárít. Megérdemli az 5 pontot, minden tud amit egy tusfürdőnek kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 27.

szaszfay

2016. november 17.

Szeretem a DM-es termékeket,erre tegnap találtam rá véletlenül! Edzés után kipróbáltam! Az illata valami mennyei, állaga teljesen jó,élmény volt vele fürdeni,és még kellőképpen hidratált is, Nem kellett utána testápoló,bár sajnálom,hogy nincs hozzá!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 17.

Vitaminok: Panthenol

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3