Balea

Ár:   399 Ft   Kategória:   Kézkrémek

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. december 17.

Kategória:   Kézkrémek

Az aloe verát tartalmazó extra puha, krémesen lágy habformula bársonyos bőrérzetet ad. A bogyós gyümölcsös illatú, légiesen könnyed textúrája kényezteti az érzékeket, és kellemes bőrérzetet kelt.

Amargant

2020. január 14.

Az illata finom, kellemes, a hab nagyon gyorsan beszívódik, de nekem a hidratáló hatása a téli időszakban nagyon kevés. Tavasztól őszig azonban szépen karban tartja a kézfej bőrét, táskába bedobós kézkrémnek szuper.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 14.

sdorcii

2019. április 8.

nagyon jó kis illata van, imádom! A málnás testvérével az volt a problémám, hogy túlságosan is erős és édes illata volt, bár miután beszívodott kellemes volt. Ennek már kapásból isteni az illata, ugyanolyan jól hidratál, mint a málnás és nekem jó pár hónapig kitart egy kiszerelés, pedig naponta minimum 1x bekenem vele a kezem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 8.

SzL

2019. április 1.

Mikor megvettem valamiért azt képzeltem, hogy igen erős erdei gyümölcsös illata lesz. De szerintem nagyon kevés és gyenge az illata. De én ezt egyáltalán nem veszem hibának, mivel számomra nem az illat a legfontosabb.
A használta egyszerű, a pumpa szépen kifújja a habot, lehet vele keveset is kinyomni.
Légies és könnyű, pár perc alatt végig lehet kenni a kezeket/akár más testrészt is.
1 pillanat alatt beszívja a kezem és egyből puha érzést eredményez. Egyáltalán nem hagy ragacsos érzetet számomra, és nálam ez egy hatalmas imádatot váltott ki.
A hidratálása közepes és jó közt van. Nyílvan egy hab nemfog olyan erős hatást elérni, mint egy igazán tápláló krém.
De napközben, enyhén kiszáradt kezekre vagy csak jó állapot fentartás miatt szerintem szuper.
Ár/érték arányban nekem tetszik. Persze ha valaki napjában 15x használja akkor relatív hamar is kifogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 1.

mapa

2019. március 20.

Az illata nagyon jó, nem ragad, de viszont egyáltalán nem hidratál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 20.

Az illata nagyon jó, nem ragad, de viszont egyáltalán nem hidratál.

candy28

2019. március 19.

Szeretem ezt a kis kézhabot. Az illata olyan, mint egy erdei gyümölcsös joghurté. Könnyen beszívódik, könnyű érzetet hagy a kezemen. Mostanában inkább habot használok, mint kézkrémet. Az ára is kedvező. Abszolút 5-ös. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 19.

BlindedByLipstick

2019. január 26.

Isteni az illata, a hideg és a sok kézmosás miatt vörösre száradt és repedezett kézfejem pillanatok alatt szívja magába anélkül, hogy ragadna utána, az állaga könnyed, légies, nem fullasztó. Ennyi pénzért nekem csodaszer, ha kapható lesz még, mire elfogy, újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 26.

strobi

2019. január 18.

Az illata kicsit erős, de ezt leszámítva jól működik. Hamarabb beszívódik, mint a sima kézkrém, így rendszeresebben tudom használni. Nekem teljesen helyrehozta a csúnyán kiszáradt kezem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 18.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate