Balea

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Zaynab, Módosítva: 2017. január 13.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Kétfázisú ampulla érett bőrre, omega zsírsavval, E-vitaminnal, rozmaring kivonattal és antioxidánsokkal, amik védik a bőrt a külső környezeti hatások ellen.

blondy

Korcsoport: >54
2018. október 21.

Olajos állaga nekem nem vált be.Nem is szívta be a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. október 21.

Olajos állaga nekem nem vált be.Nem is szívta be a bőröm.

MrkAnita

2018. március 1.

Sajnos a leírásból számomra nem egyértelmű, hogy ez egy hetes kúra lenne-e... Én úgy döntöttem, hogy alkalmanként fogom használni, ez eddig 2x történt.
Az 1. csalódás volt, szinte egyáltalán nem szívta be a bőröm, este vittem fel és a reggeli tisztításig megmaradt a ragacsos-olajos érzés, meg ez a borzasztó kellemetlen szag. (Illatnak a legnagyobb jóindulattal sem nevezném.)
2. esetben először leradíroztam a bőrt, majd szokásos módon tisztítottam, ezután került fel a szérum amit alaposan bemaszíroztam, majd néhány perc múlva rákrémeztem.
A szagát továbbra is rettenetesnek érzem, viszont így radírozás után szépen beszívódott, és a hatása is sokkal látványosabb volt mint az 1. alkalommal.
Főleg a szemem körül vannak mimikai ráncok, nem mélyek, de ha hosszabb ideig kihagyom valamiért a szérumos, arcpakolásos kezeléseket azért már látszanak. Nagyon szépen feltöltötte, egységessé tette a bőrömet.
Féltem, hogy rossz lesz majd az üveg ampullát letörni, de szerencsére szilánkmentesen pattan, semmi gond vele. Ellenben erősen hiányolom a pipettát a dobozból, így elég macerás a termék használata, mert teljesen folyékony, és egyszerre ráadásul elég nagy mennyiség is.
A szag pedig.... csak ismételni tudom önmagam, borzalmas.
Ezek miatt nem tudok maximális pontot adni, pedig hatását tekintve jó a szérum.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 1.

A szag pedig.... csak ismételni tudom önmagam, borzalmas.
Ezek miatt nem tudok maximális pontot adni, pedig hatását tekintve jó a szérum.

Timitami

2017. november 10.

Részemről a legjobb szó erre a termékre, hogy érdekes. Egyrészt olajos lesz a bőrön, azt hittem, sose szívódik be. Tulajdonképpen nem is itta be rendesen a bőröm, ezt abból gondolom, hogy fényes maradt a bőr, de ahogy tanácsolják a használati utasításban, rákentem a hidratálót. Egész jól működött így a kettő. Amúgy ez a termék valóban simává teszi a bőrt, de tényleg nagyon simává. Optikailag legalábbis sokat javít a ráncokon, vonalakon, nagyon meglepő az eredmény, olyan fura, szokatlan lett az arcom tőle, csak néztem magam a tükörben és más volt az arcom. Szó nincs arról, hogy csúnya lett volna, sokkal inkább nagyon sima, babás legalábbis a koromhoz képest. Mondhatnám azt is, hogy szép lett, de annyira szokatlan lett az arcom, hogy ez a szó eszembe se jutott. Meglepő, ez a legjobb szó. Amúgy a simaságon kivül jól feltöltött, úgyis mondhatnám, hogy kerek arcot eredményez. Kicsit talán túl szépet... Viszont büdös. Nekem nagyon büdös. Igaz, hogy az arcon már elillan ez a szag, nyoma nem marad, de amíg kiöntöm az ampullából, az számomra valami iszonyat. Pedig a Balea Vital termékcsaládból más termékeket is használtam már és használok, azoknak kellemes az illatuk, úgyhogy meglepett ennek a terméknek a szaga. A harmadik: egy ampullában rengeteg folyadék van. Kétszerre is bőven elég lenne, de attól tartok, hogy megromlik a kibontott ampullában a maradék másnapra vagy estére, így inkább elhasználom az egészet. A negyedik: nem tudom, hogy van kitalálva, mind a hetet el kell-e használni egymást követő napokon és úgy fejti ki a cucc igazán a hatását, tehát kúraszerűen kell-e használni, vagy ahogy kedvem tartja, heti 1-2 ampullát. Ha valaki tudja, írja meg, sehol nem találtam erre vonatkozó leírást. Mondjuk mivel a hatása egy napos egy ampulla folyadéknak, arra saccolok, hogy amolyan esemény előttinek nagyon jó lehet, pl. karácsonyi partin akarunk villogni vagy esküvőn, nos azokon a napokon biztosan szépek leszünk tőle. Vagyis ha reggel magamra kenem, esti lemosásig jól néz ki a pofim.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 10.

Redlips

2017. augusztus 20.

Nem az én korosztályomnak ajánlják, de kipróbáltam. Az állaga vízszerű először, de később olajosra vált a bőrön. Sajnos, az én bőröm nem annyira szerette, mert semmit nem szívott fel belőle, le kellett törölni a végén. Nekem túl sok volt, bár már próbáltam idősebb korosztálynak szóló krémeket, szérumokat és úgy vettem észre, hogy elsősorban nem a célzott korosztályt kell figyelni a termékeken. Ez a termék nem hozott pozitív változást, nem volt hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 20.

Lea2

2017. február 10.

Kifejezetten kellemes az illata, a bőröm pedig azonnal beissza, és kifejezzetten puhább, tápláltabb lesz tőle. 750 Ft volt a 7 ampulla de nekem egy ampulla 3 alkalomra elég. Újra fogom venni, szerintem hatásos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 10.

Sztellus

2016. december 19.

El volt árazva a dm-ben, így 550 ft-ért megvettem. Nekem 1 ilyen kis ampulla 2-3 alkalomra elég volt. Esténként használtam éjszakai rántaanító kémmel együtt. Hűű de nagy változást nem tapasztatam, de valamit simít illetve kicsit feltölti az arcomat. Újra venni akkor venném, ha 550 ft lenne. De a rendes ára 1500(?) körü van. Annyira azért nem jött be.
Állag: össze kell rázni és utána feltörni az ampullát. Nekem olyan vizes érzésű volt, majd amikor elkezdtem belesimítani az arcomba olajos lett.
Hidratálót igényel magára (de ezt a dobozon is írják).
Összességében ennyi pénzért nem volt rossz, de mivel az én mikro ráncaimmal is nehezen boldogut, az ajánlott (40+ vagy 60+? a doboza már nincs meg) korosztály számára sem használhat sokat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 19.

Hidratálót igényel magára (de ezt a dobozon is írják).

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid, Calcium Gluconate
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.