Balea

Ár:   990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2018. július 17.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

Hatékonyabb összetétel vivillume-mal

A koncentrátum halványítja a pigmentfoltokat és segít megelőzni újak kialakulását. A bőrszín tartósan javul az egyenletesen és sugárzóan szép arcbőrért.

flamika

2019. március 4.

Viszonylag sokáig próbáltam használni napozás után kialakult pigmentfoltokra.. Szerintem semmit nem ért. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 4.

marcsi1233

2018. december 15.

Olyan az illata, mint a Nivea krémeknek. Kellemes használni, hidratált, de nagyon gyorsan elfogyott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 15.

Mosolyka

2018. november 2.

Sajnos már nem gyártják. A megelőzésben segített. Több tubussal elhasználtam nappalra, a fényvédő alá. Sajnos az új változatból kimaradt a niacinamide.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 2.

Aquariusgirl

2018. október 25.

Az én foltjaim szerintem röhögőgörcsöt kaptak, mikor használgattam ellenük, annyira semmi sem történt. Ja, de annyi, hogy nem volt kellemes használni, maradt egy réteg utána és szörnyen büdös. Kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 25.

kismadár

2018. augusztus 23.

Szerettem használni, könnyed, mégis tápláló krém. Gyorsan beszívódik, szépen feltölti a bőrt, a ráncokat, nem ragad. Valahogy az egész arcom szebb lesz tőle. Folthalványításban nem tudom mennyire remekel, sokat vagyok napon. Az illata nagyon kellemes. Biztos van nála jobb arckrém is, de ár-érték arányban szerintem 5 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 23.

Biankae

2018. május 7.

Nem reg kezdtem hasznalni, ugyhogy a pigmentfoltokkal kapcsolatban meg nem tapasztaltam hatasat. Vegyes erzeseim vannak vele, mert hasznalata utan mindig bedagad a szemem, pedig kihagyom a szemkornyeket, es meg igy is. Nem okoz pattanasokat, viszont en csak estere hasznalom, reggelre nem alapoznek ra, mert nem hidratal tulzottan. Remelem bevalik es egysegesiti az arcborom, updatelek kesobb, addig megelolegezek neki egy 4*ot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 7.

n.tima

2018. május 1.

Niacinamide tartalma miatt vettem meg. Nagy kedvenc lett. Többször újra vettem és fogom is.
Biztos vagyok benne, hogy használt a pigment foltjaimnak, pedig az enyémek azt hittem lerobbanthatatlanok.
Kellemes az illata.
Elfogadható az ára. Elviselném parfum nélkül is, de szerencsére elég hátul van az INCI listában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 1.

Kellemes az illata.

Nemlin

2017. december 20.

Apróbb pigmentfoltjaimon segített egy idő után, de igazi megoldást a hámlasztás hozott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 20.

tinyblackpaw

2017. december 9.

Nincsenek pigmentfoltjaim viszont nagyon kerestem niacinamide tartalmú krémet/szérumot pattanások utáni folthalványítás céljából. Segít egységesíteni a bőrszínt és halványítani a pirosas-lilás foltokat is. Mindemellett nagyon szépen halványítja az apróbb ráncokat és láthatóan szebb tőle az összkép, gyorsan felszívódik és még mattít is. Sminkelni viszont nem lehet rá, mert könnyen morzsolódik. Viszonylag gyorsan fogy, egy tubus 1 hónapig elegendő napi egyszeri használat mellett, teljes arcon. Már a harmadik tubussal vásároltam újra, nagyon megkedveltem. Ilyen ár mellett szerintem ha pigmentfolt halványításra nem is, de pattanások utáni foltok halványítására igazi alap kellék a bőrápolási rutinomban. Egyetlen negatívuma, hogy csíp és jobb lett volna kihagyni a parfümöt az összetevőkből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 9.

Myrtle

2017. november 18.

Sajnos semmi jót nem tudok írni róla, több hónapnyi használat után sem tapasztaltam változást az egyébként halvány, szem körüli pigmentációt illetően.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 18.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Tetraisopalmitate, Alanine
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Sodium Lactate, Glutamic Acid, Alanine
Vitaminok: Niacinamide, Tocopheryl Acetate, Panthenol, Ascorbyl Tetraisopalmitate

A vad banán kivonata, amely a gyártó által megadott információk alapján különösen hatékony a bőrben lokálisan felhalmozódott festékanyagok lebontásában és eltávolításában. A legmagasabb aktivitást a bilirubin lebontásában mutatja, ami a vér festékanyagának lebomlási terméke, és megtalálható a szem körüli karikákban, de hatákonynak bizonyult örgségi foltok halványításában is. Hatásmechanizmusa különbözik a megszokott világosító hatóanyagokétól, amennyiben nem a melanin-szintézis vagy -szállítás gátlásán alapul.

Alanine a I h

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!