Balea

Ár:   1090 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2016. október 5.

Kategória:   Hidratáló krémek

Intenzíven táplálja és hidratálja az érett bőrt. A hialuronsav és az argánolaj segít megőrizni a bőr hidratáltságát. FF15 UV-védelemmel. Argánolajjal. Vegán termék.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

kitti5406

2021. július 8.

A csomagolása már megújult, de én is minden nap használom, és ahogy lejjebb is írták mások, abszolút nem nehezíti el az arcot, könnyen lehet rá sminkelni, én nagyon szeretem, kellemes kis nyári nappali arckrém. Télre lehet, hogy ennél azért több kell.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 8.

ksariable

2021. március 27.

Nagyon kedvelem, gyorsan beszívódik, megfelelően hidratál és finom illata is van. Minden nap használom smink alá és nem lesz darabos tőle az alapozó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 27.

deezsina

2019. február 8.

Az utóbbi időben drágább, kisebb márkák krémeit használtam, de annyira nehezen beszerezhetők, meg ahogy írtam, drágák is voltak szóval úgy döntöttem váltok valami elérhetőbbre. Rengeteget álldogáltam a drogériákban és bújtam az értékeléseket, a balea q10-es krémet szerettem volna megvenni de a jobb változatában nincs fényvédő, így az értékelések alapján erre esett a választás.
Még egy hete sem használom, az első tapasztalatok közepesek. Nagyon szokatlan az állaga, mintha valami édesség krémjét kenném a fejemre, furán oszlik el, de igazából ha ezen túl vagyok, feldobom és várok akkor utána kb oké lesz a bőröm, csak 2 vizes szérum után mintha bevajaznám a fejem, olyan érzésem van.
Sminkelni lehet rá, nincs vele gond ilyen szempontból. Most akad pár pattanásom, azokhoz szerintem nincs köze, de az orrom környékén jelentek meg ilyen vizesebb fajta gyulladt pattanás szerű dolgok, remélem az is inkább attól hogy nyomkodtam és nem magától a krémtől.
Hosszabb távú update majd jön a hatásáról, az állagához meg remélem hozzászokom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 8.

agnese82

2019. január 22.

Az intenzív illata miatt eleinte megbántam, hogy megvettem, félre is tettem egy ideig, de végül újra elővettem és adtam neki még egy esélyt. Az illatát végül megszoktam, ugyanis tényleg szuper kis arckrém, szépen hidratálja a bőröm. Megtartom mindenképpen, sőt, lehet az éjszakai változatot is kipróbálom majd!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 22.

blondy

2018. október 21.

Szeretem:-)Ez az egyik Balea krém,amit rendszeresen használok,hamar beszívódik,jobb a bőröm állaga.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 21.

typical

2018. október 7.

Azt hiszem, megtaláltam azt az arckrémet, amit jó ideig nem fogok lecserélni. Megfelelően hidratál, de egyáltalán nem hagy zsíros érzetet, könnyű eloszlatni, gyorsan beszívódik (simán lehet rá sminkelni), van benne fényvédő, nem csípi a szemkörnyékemet se, nem okoz pattanásokat, nagyon jó áron van - és igazából mi más kellene még?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 7.

Leoni

2018. április 27.

2018.03.12. Az én imádott BALEA MED ULTRA SENSITIVE NAPPALI ARCKRÉM helyett, amit nagy bánatomra már nem gyártanak, kerestem kétségbeesve olyat, ami helyettesíthetné és óriási örömömre rátaláltam erre a krémre. A dm-ben volt lehetőség kipróbálnom, mert tettek oda megbontott tesztert és valami pihe-puha könnyed bársonyosságot éreztem, szolid illattal. Kellemes meglepetés volt. Mindössze pár napja használom, de nagyon jó érzés az arcomnak. Mivel számomra komolyan számítanak az összetevők, ezért remélem, hogy az az egyetlen "piros pöttyös inci" nem talál meg, mert a többi bizony nagyon is működőképesnek tűnik :-). Egyenlőre kifejezetten jólesik az arcbőrömnek, nem irritál, könnyen és hamar felszívódik, kevés kell belőle, nem "vastag-érzetű" krém, picit géles-krémes, kifejezetten könnyed állagúnak érzem, ami nagyon is tetszik :-) ... 1-2- hónap múlva (még több tapasztalattal) visszajövök írni róla ... :-)
2018.04.27. : Nem teltek el ugyan hónapok, de az eddigi mindennapos használata abszolút meggyőzött : Kiváló nappali krém!!!!! Olyan nyugalommal, örömmel és bizonyossággal ápolom vele az arcomat, mint az elődjével. Méltó váltótárs!!!! :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 27.

Qassam

2018. március 5.

Az arcom szereti. Nem irritálja. Kevés kell belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 5.

Az arcom szereti. Nem irritálja. Kevés kell belőle.

Regina271

2018. január 27.

Imádom! könnyű kis krém, reggel használom, isteni illatú , hamar beszívódik, pihe puha az arcom tőle :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 27.

csikosmatyas

2018. január 13.

A Nivea vitalnál jobb és olcsóbb. Viszont ebből a gagyi csomagolásból átlapátoltam egy üvegbe. Így már jó!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 13.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate, Butylene Glycol