Balea

Ár:   999 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: 0bikbik0, Módosítva: 2015. december 22.

Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Az új összetételű balzsamot kifejezetten az érett bőr igényei szerint fejlesztették ki, 45-55 év között ajánlott. Intenzív ápolás és feszes kontúrok. Gyengéden ápolja az érzékeny szem és szájkörnyéket, az értékes összetevőket tartalmazó formula csökkenti a ráncokat.A baobab kivonat intenzíven hidratálja a bőrt. A hialuronsav kipárnázza a bőrt és csökkenti a ráncokat, a bőr érezhetően feszesebb lesz.

Anyics

2020. augusztus 5.

Nekem nem jött be, most dobom ki a kukába. Adtam neki esélyt azért, 2 hónapja használom. Sajnos a fő problémám, hogy az én szemem bizony csípi, nem is kicsit és este felvitel után fél órával még mindig folyik (szó szerint, mintha sírnék) a könnyem, miközben folyamatosan éget, csíp és vörös is a szemem. Ez így több, mint kellemetlen, így lecseréltem a Balea aloe vera szemkörnyék ápolóra, amit nagyon dicsérnek. Emellett nagyon zsíros is, sokáig csillog a szemem alatt, ez sem tetszik. Sajnos jó hatást nem éreztem a krém használata során.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 5.

artdeco

2020. április 15.

Nem árt, nem használ.

Pozitívum: Nem csípi a szemem.
Negatívum: Nem vettem észre változást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 15.

Nem árt, nem használ.

Pozitívum: Nem csípi a szemem.
Negatívum: Nem vettem észre változást.

CandyCurses

2017. június 23.

Ritkán látom kisimultnak a fejemet, ettől viszont határozottan az. Nagyon egységes lesz tőle a bőröm, "összetömöríti" ez a krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 23.

MissNothing

2017. február 13.

sok esetben nem pihentem ki magamat, korán kelés, meló, néha pici másnaposság, gondoltam kiprobálom. elején elég hatékonyan tüntette el a karikákat a szemem körül, az utóbbi időben nem igazán, és mintha nem is inná úgy be a bőröm, nem tudom itt az ideje, hogy váltsak talán, kezdetben tette a dolgát :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 13.

mk17

2016. május 24.

Csak estére tudom használni, mert nagyon fényes, viszont reggelre szépen hidratálja a szem környékét. Elsőre egyből sikerült a szemebe is pislogni belőle, de nem csíp, ami jó jel. Az összetevők között nincs piros pöttyös, ez nálam nagy plusz pont!
Szerencsére nincsenek még nagyon mély ráncaim, ezért szerintem ez a jó kis zsíros, hidratálós krém jó lesz rá. Ráadásul akciós volt, 700 Ft (bár az volt odaírva, hogy végkiárusítás, szóval nem biztos, hogy lesz ilyen a jövőben).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 24.

0bikbik0

2016. április 12.

Zsíros, nehéz krém, fényes volt mindig tőle a szemkörnyékem felkenés után. Ezért egy idő után csak estére használtam. Szépen ápolt, soha nem volt száraz, érzékeny tőle a szemkörnyékem. Semmilyen irritációt nem okozott, és ha néha a szemembe is került, nem csípte azt.
Persze ráncokat nem csökkentett, feszesebb sem lett tőle a bőröm :-) De kellemes érzés volt kenegetni, és szép, hidratált volt a szemem körül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0