Balea

Ár:   300 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   500 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet feltöltötte: csillag1219, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. július 20.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Vitaminos sampon gyümölcskivonatokkal és B3 vitaminnal száraz és igénybevett hajra

Az enyhe formula értékes gyümölcsöket, papaya, ananász és füge komplexet tartalmaz, mely nagyon óvatosan tisztítja meg a hajat és a fejbőrt. A gyümölcsös illatot tartós frissességet nyújt.

Csipetke

2018. július 17.

Talán az ára és a kiszerelése miatt vettem meg anno. Sok kellett belőle, hogy kellően habozzon és az illata is olyan semmilyen. Rossznak nem tudnám nevezni, inkább egy átlagos samponnak. Ár érték arányban mindenképp jó. Sok balzsamot kellett használnom utána, hogy ne legyen száraz a hajam és kezelhető legyen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 17.

Banszky

2016. augusztus 24.

Olcsó,nagy kiszerelés. Kb ennyi. Illata nekem tetszett de hajmosásra nem igazán alkalmas. Egy nap alatt visszazsírosodik tőle a hajam,pedig egyébként száraz szokott lenni. :/

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 24.

Zsokaa

2016. augusztus 17.

Átlagos sampon, de nem rosszabb a drágább társainál. Nem okozott viszketést vagy korpát. Természetesen balzsamozni kell utána.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 17.

lovecreams

2016. augusztus 16.

Egyetlen egyszer vettem ilyet, kb. 1-2 éve, de azóta nem érdemelte meg, hogy újra beszerezzem. Olcsó, és emiatt nem kell tőle semmi extrát várni. Az illata jó, de hamarabb zsírosodik a hajam tőle:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 16.

Klau7

2016. május 6.

Tyűűűhaa... ajjajjaj ez valami nagyon borzalmas, tisztítani még csak-csak na de utána.. száraz, fénytelen olyan igazi semmilyen haj, mint amit úgy oda tosztak "jó van ez így" címszóval, én nem is tudom kivonnám az ilyet a forgalomból.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 6.

Melcsi922

2016. február 28.

Az illata miatt vettem meg,no meg az ára miatt.Tény,hogy az illata isteni gyümölcsös,de az én hajamat nagyon szárítja.Hajpakolást kimosni jó vele,de másra sajnos nem.Nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 28.

lolli83

2016. január 23.

Imádom az illatát. A hajam is könnyen kifésülhető tőle. Annyit negatívumot vettem észre, hogy ha ezzel mosok hajat akkor előbb zsírosodik. Ezért csak 4* kap tőlem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 23.

raczmariann

2015. december 31.

Mindig ezt a sampont használom,amikor akciós bevásárolok belőle,nagyon jó,szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 31.

sziku

2015. december 10.

nekem ez a sampon nagy kedvencem, mert jól tisztít, nagyon olcsó, és ahhoz képest hihetetlenül finom illata van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 10.

Nitacsiga

2015. november 16.

Azért vettem meg, hogy előmosó samponként használjam, hogy a drága samponok ne fogyjanak olyan hamar, mivel eléggé hosszú a hajam. Aztán csak elfogytak és kipróbáltam csak magában is. Az árához képest szuper, az illata nagyon frissítő, nem a leggagyibb hatást kelti még ennyi pénzért sem. Van sampon, amit jobban szeret a hajam, de kiegészítő samponként vagy aki úgy használja mint én, hogy egyszer ezzel utána egy másikkal majd ismét ezzel mos hajat (nem egy alkalmon belül, hanem mondjuk heti 3 hajmosásra elosztva) akkor tökéletes lehet. Nem szárít, bár még nem használtam balzsam nélkül.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 16.

Hidratálók: Ficus Carica (Fig) Fruit Extract, Glycerin
Vitaminok: Niacinamide

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.