Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Maniac, Módosítva: 2016. május 16.

Kategória:   Samponok

Korpásodás ellen

Pipszi

2015. november 26.

Nekem bevált nem viszket tőle a fejbőröm és a korpásodás ellen is jó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 26.

Nekem bevált nem viszket tőle a fejbőröm és a korpásodás ellen is jó.

BloodEve

Ami nem tetszik benne:
-tisztító hatása harmat gyenge
-nem gátolja/csökkenti a korpa mennyiségét
-nem csökkenti a viszkető érzést

Normál hajra szerintem teljesen jó, problémás fejbőrre nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 17.

1 hét használat után.

Ami nem tetszik benne:
-tisztító hatása harmat gyenge
-nem gátolja/csökkenti a korpa mennyiségét
-nem csökkenti a viszkető érzést

Normál hajra szerintem teljesen jó, problémás fejbőrre nem ajánlom.

v.szilvia789

2015. június 17.

Nem korpásodik a hajam, így nálam ez a fajta hatása nem volt szempont, az illat miatt vettem meg. Untam már, hogy minden sampon agyonillatosított, édes vagy parfüm illatú. Mindennapos hajmosáshoz használom, nem szárít jobban, mint más samponok, persze balzsam kell mellé. Az illata nagyon kellemes, enyhén mentás, friss, kicsit nyugtatja is a fejbőrt, nem irritál, nem viszket tőle a fejbőröm. A tisztító hatása gyenge, ezért el tudom képzelni, hogy hosszú hajon kevésbé működhet, nekem rövid hajon működik. Az összetevői lehetnének kicsit szebbek, de ennyiért ez egy egész jó kis sampon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 17.

Luska

2015. május 27.

Illata jó, szerettem, de pattanásos lett tőle a fejbőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 27.

Illata jó, szerettem, de pattanásos lett tőle a fejbőröm.

pillelany

2015. április 1.

Nekem a borzasztó kategória. Két nap múlva olyan a hajam, mintha két hete nem mostam volna ki. Az illata az egyetlen pozitívuma.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 1.

mankaa

2015. február 22.

Látom, megosztó termék, én a csalódottak kategóriájába esem. Nagyon csúnya, lelapult, zsíros a hajam tőle a 2.napra. Sajnálom, általában szeretem a Balea termékeit, de ez nekem pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 22.

dominika13

2014. november 9.

Nekem bejött ez a sampon,megszüntette a korpát,jó az illata,jól habzik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 9.

Nekem bejött ez a sampon,megszüntette a korpát,jó az illata,jól habzik.

elfi777

2014. október 15.

A lányomnak vettük, egyszer próbáltam, nekem közepes, nem rossz, de semmi extra, ő megszerette, a balea koffeines balzsamjával használja, és elégedett, sőt, legutóbb is ilyet kért. Ha jól rémlik, 400 Ft alatt-körül volt, neki egyedül sokáig kitart (még fiatal, elég ha 4-5 naponta mos hajat). Négyes átlagban, ár-mennyiség-és főként a kiscsaj véleménye alapján, de azért a balzsam, az kell mellé.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 15.

MikesneBetti

2014. október 13.

A korpát ugyan visszaszorítja, de annyira nem tetszik a hajamnak, hogy úgy döntöttem, inkább gyakrabban nézek tükörbe és leszedegetem a kis fehér pöttyöket, de szép hajjal, mint hogy ne legyen korpám, de lapos, 2 nap után zsírosodó hajam legyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 13.

motyor

2014. július 4.

Ahogy előttem már páran írták, én is a megszokott sötétkék elődjéért mentem be a drogériába, de nem találtam. Gondoltam, nem baj, kipróbáljuk az újat. Hát hatalmas csalódás ért. :-(
Szerintem nem tisztít alaposan, sőt valami fura olajos réteget is hagy a hajon és a fejbőrön. Így aztán közvetlenül mosás után, lelapult és összetapadt hajszálak fogadtak a tükörbe nézve. Sajnos a korpa ellenes hatást nem tudom így értékelni, mert újra kellett mosnom egy másik samponnal.
Nem szeretek pazarolni, úgyhogy nem dobtam ki (pedig megérdemelte volna), úgyhogy az első mosásnál ezt használom, a másodiknál az almás H&S-t. Ha végre elfogy, akkor soha többet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 4.

Antioxidánsok: Bambusa Vulgaris Shoot Extract, BHT
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Allantoin
Hidratálók: Bambusa Vulgaris Shoot Extract, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

A vízi menta leveléből nyert kivonat. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló, tonizáló hatású összetevő.