Balea

Ár:   599 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. április 28.

Kategória:   Hajápolók

Limitált kiadás

Dúsító hajpúder mangó és kókusz illattal. Egy kis mennyiséget oszlasson el a kézben, majd dolgozza be a száraz hajba.

Krtek1

2019. május 23.

Nem szabad kézbe szórni, mert akkor nem csoda, hogy nem működik. Porcukros állaga van, én könnyen túlzásba esek vele. Ügyesen kell bánni vele, de szerintem nagyon megéri, mert nagyon szép hatást lehet elérni vele. Nyilván valamennyire "összeragasztja" a hajat, hiszen csak így tud érvényesülni a volumen. nekem természetesebb hatású, mint egy hajhab vagy lakk.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 23.

magyaredina

2019. április 17.

Rettenetes! Ragad, ragad, ragad...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 17.

Rettenetes! Ragad, ragad, ragad...

targa

2019. január 23.

Göndörhajúaknak csodaszer, mivel remek tartást ad a hajnak. Hajtőre, vagy kezembe szoktam szórni egy keveset. Túlzásokba nem szabad vele esni, mert akkor ragad :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 23.

BadGal

2019. január 16.

A párom használta hajformázónak amíg meg nem sikerült győznöm, hogy ez nem az. Kifejezetten nem szerettem, mert miután használta ezt a hófehér ragacsos port természetesen az én fésűmmel dolgozta bele a hajába és fehér ragacsos réteget hagyott rajta amit ki se tudtam súrolni szóval pár új fésűn túl vagyok. 😀 Ettől eltekintve dúsítani nem dúsította a haját hanem egy száraz szalma szerű dolgot csinált belőle de a fejbőre mégis csupa zsír lett. Tehát még arra se jó amire jónak kéne lennie. Az illata aranyos arra kap csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 16.

vivieeen1919

2018. december 21.

Engem a kis csomagolàsa fogott meg:D amugy nem rossz kis termék. A hajtövem szàraz fura tapintàsu lesz tőle ezért rendszeresen nem fogom hasznàlni de biztos hogy elfog fogyni mert szépen "megemeli" a hajat :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 21.

Ladybugx

2018. október 13.

sajnos nekem is nagyon puha egyenes vékonyszálú hajam van és szerettem volna kicsit megemelni, hogy tartása legyen...úgy érzem ez nem az én hajamra való, ugyanis a használata után enyhén ég-bizsereg a fejbőröm, illetve csak ápolatlan hatású-kócos-összetapadt szénaboglyát csinál a fejemre, pedig rendeltetésszerűen használtam. Azért kap 4 csillagot, mert lehet csak az én hajtípusomra nem megfelelő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 13.

Csipetke

2018. szeptember 27.

Elsősorban a kókusz illata miatt vettem meg ami nagyon tetszik. Nem rossz cucc. Mindig jó frizurát tudok vele kreálni. Nem ragad tőle a hajam, viszont a kezemen annál inkább, alig bírom lemosni róla. De ezt elnézem neki, mert megszerettem. Tuti újra veszem, ennyiért meg pláne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 27.

Sharklady87

2018. szeptember 27.

Nem értem a sok negatív véleményt, szerintem szuper termék, kb az ötödik flakonnal használom el és a fodrászom is ezt használja. A hajam nagyon vékonyszálú és mosás után kb kezelhetetlenül selymes. Mivel nem hosszú, hanem rövid a frizurám, így mindig szenvedés, hogy mivel tudom formázni úgy, hogy úgy is maradjon. Ettől a terméktől kezelhető lesz. Igen, ragad, ez a lényege. Megfelelő rutinnal nagyon jó kis frizkókat lehet vele csinálni, de sok kell belőle hozzá és gyorsan kell vele dolgozni, mert különben megköt úgy, ahogy beöntötted. A komplementer termékei fodrászkellékesben több ezerbe kerülnek, ez pedig nem csak olcsó, de könnyen elérhető minden dm-ben, vegán és állatkísérletmentes. Nekem kb fél évig elég egy flakon. Aki nem szereti a zselét, a waxot, a habot annak szerintem érdemes kipróbálni. Én lakkal is szoktam fixálni a végeredményt és a kettő együtt robbanthatatlan. Plusz előnye az, hogy kis nedvesítéssel átformázható és másnap is benne marad a hajban, így nem kell mosások között újra és újra használni a formáláshoz. Persze megértem, hogy van, akit ettől a hideg is kiráz, de nekem nincs időm se kedvem minden nap órákat pepecselni a hajammal és szeretem a messy designt :)

vrgdo1991

2018. május 24.

Az itteni jó vélemények és a kókusz miatt vettem meg, pedig nem kellett volna. Kipróbáltam, a hajam zsíros tövével semmit sem kezdett (bár ez nem is dolga), és még zsírosabb hatásúvá vált. A hajamat egyáltalán nem emelte meg. Az összhatás borzalmas lett...összetapadt igénytelen haj. Azonnal vágtam is a kukába. Ha lehetne mínusz csillagot adnék. Maradok a Taft Instant Volume Powdernél, mert az valóban tartja, amit ígér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 24.

pinupdollstella

2018. május 22.

nekem a hajmosás utáni napjaimat menti meg, én nem szeretem amikor puha és sima a hajam, mivel nem tudok belőle olyan frizurát készíteni ami ne esne szét 10 perc alatt akármennyi lakkot fújok rá, viszont ez a por egy csoda! pici mennyiséget kell csak használni, utána akármekkorára tudom tupírozni a hajam és kitart a nap végéig..utána ragacsos érzetet hagy a hajtöveknél, de nekem megéri:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 22.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: PEG-8