KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   300 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Nicu, Módosítva: 2018. október 25.

Kategória:   Tusfürdők

Tápláló, hidratáló krémtusfürdő málna és magnólia illattal. Vegán termék.

Litta

2019. január 21.

Maga a hatása nem nagy szám, egy szimpla tusfürdő. Megfelelően tisztít, kicsit szárít is, habozhatna jobban is. Viszont az illata nagyon szuper, igazi téli, melengető parfüm illata van, ezt nagyon szeretem benne :)

Litta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 21.

Niuska

2019. január 20.

Kedvencem csak ezt használom
Fürdés után is érzem a bőrömön 😍😍😍

Niuska
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 20.

Kedvencem csak ezt használom
Fürdés után is érzem a bőrömön 😍😍😍

gitta0523

2019. január 20.

Nagyon szuper illata van! 2+1-es akcióban vettem múltkorában. Jól habzik, az illata nagyon fincsi, valamire nagyon hasonlít de nem tudok rájönni hogy mire. Az illatát sokáig lehet érezni a bőrön. Nagyon imádom. :)

gitta0523
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 20.

nemethanna196

2019. január 12.

Fincsi gyümölcsös illata van, szerintem picit joghurtos beütése van, a magnóliát annyira nem érzem benne.
A minősége megfelelő, akár a többi Balea tusfürdő, ez is jól habzik, megfelelő tisztaság érzetet ad, nem okoz irritációt.

nemethanna196
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 12.

silence

2019. január 7.

2019. Január 7.
Idén télen már éppen harmadszorra vásároltam újra ezt a tusfürdőt, de még mindig nem tudom megunni. Imádom ezt a málnás-magnóliás illatot ami körülvesz tusolás közben! 🥰
Most a testápolójával együtt használom és így még hosszabban megőrzi rajtam ezt az isteni parfümillatot. Apropó, parfüm: ha valaki tud ugyanilyen illatú parfümöt, szívesen venném az ötleteket, tuti beszereznék egyet magamnak! ☺️
A tusfürdőről egyébként még mindig változatlan a véleményem: nagyon kellemes állagú, könnyedén szétoszlatható és nem szárítja a bőrömet. Ár-érték arányban a legjobb tusi azok közül, amiket mostanában próbáltam!

2018. November 3.
Teljesen egyetértek Colette221-el! Ez egy tusfürdő, ne várjunk már parfüm tartósságú illatot!
Számomra ez a tusi is meghozta a hozzá fűzött reményeket: a Balea tusfürdőktől már jól megszokott tökéletes tisztító és habzó hatást és a finom, melengető, őszi-téli illatot!

silence
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 7.

2019. Január 7.

2018. November 3.

fodornoncsi

2019. január 3.

Alapvetően az illatnak szerintem 0 köze van a 'warm and cosy' névhez, de nagyon fincsi, nekem kicsit Chloé by Chloé jellegű. Minőségre szokásos Balea.

fodornoncsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 3.

Gabszi

2019. január 2.

Eddig ez a kedvenc Baleás tusfürdőm. Egyszerűen imádtam, sajnos most fogyott el. Az illata egyszerűen csodás. Nekem nem szárította és nem is irritálta a bőrömet, ami sajnos nálam a drágább árkategóriájú tusfürdőknek sem mindig jön össze. Ennyi pénzért meg ez maga a csoda.

Gabszi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 2.

Brigi07

2018. december 29.

Flora by Gucci - Gorgeous Gardenia parfümre hasonlít nagyon. Én használtam ezt a parfümöt és ahogy megszagoltam a tusfürdőt rögtön ez a parfüm jutott eszembe róla.

Brigi07
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 29.

Wee

2018. december 29.

Kétszer is újra vettem, de mostmár kicsit rá is untam.
Alapvetően jó, nem szárítja a bőröm.
Mindkét alapjegyét lehet érezni. A magnolia elég erős benne, és ez tökéletesen egyensúlyozza az édes málnát.
Ennyi pénzért megérte teljesen.

Wee
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 29.

Kétszer is újra vettem, de mostmár kicsit rá is untam.
Alapvetően jó, nem szárítja a bőröm.
Ennyi pénzért megérte teljesen.

annroi

2018. december 29.

Mostanában csak Balea-s tusfürdőt használok, most őt próbáltam ki. Nagyon jó, kellemes illata van, ennyi pénzért simán megéri.

annroi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 29.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Hydrogenated Starch Hydrolysate