Balea

Ár:   300 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Nicu, Módosítva: 2018. október 25.

Kategória:   Tusfürdők

Tápláló, hidratáló krémtusfürdő málna és magnólia illattal. Vegán termék.

LeticiavW

2019. március 14.

Eddig nem talalkoztam meg rossz Balea tusfurdoval, igy errol is csak jot tudok irni. Nagyon jo az illata, jol habzik es nem szarit.

LeticiavW
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

renata89

2019. március 8.

Imádom a Balea tusfürdőket, ez az egyik kedvenc illatom.

renata89
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 8.

Imádom a Balea tusfürdőket, ez az egyik kedvenc illatom.

LivErpool

2019. március 3.

Az illata valóban isteni, sosem éreztem még ilyet tusfürdőnél, viszont úgy vettem észre, szárít. Kár érte. Ezen még picit fejleszthetnének.

LivErpool
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 3.

Bundesfrau

2019. március 3.

Általában nem zavar, ha egy tusfürdőnek van egy erőteljesebb illata, de ez a termék meglepődésemre pont azzal bűvölt el, hogy olyan visszafogott. Nem orrbavágó, nem tolakodó az illata, épp ellenkezőleg - inkább egy spa-ban érzem magam a használata közben. Kifejezetten relaxáló, megnyugtató hatása van számomra ennek a kedves illatkombinációnak.
Nem is tudom, hogy éreztem-e valaha ilyen kellemes illatelegyet tisztálkodószereket illetően. Valószínűleg még nem, mert mióta ez megvan, azóta rá sem tudok nézni a többi márkás, színes, illatos testvérére. :) Valóban nem sok érződik a bőrön az illatából tusolás után, ám aki dezodort, parfümöt, egyéb illatszereket használ, annak ez vélhetően nem jelent problémát. A csomagolása is nagyon illik a beltartalomhoz, ahogy az állaga, színe is. Biztos, hogy még betárazok belőle, kedvenc lett.

Bundesfrau
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 3.

crminn

2019. február 20.

Az illata isteni, nem tartós, de nem parfüm, hanem tusfürdő, nem is kell annak lennie. Nem szárít, rendesen tisztít, és mindehhez képest olcsó. Nálam ő, és a márka vaníliás tusfürdője voltak az elsők a márkától, de gyanítom, hogy kedvencek maradnak.

crminn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 20.

Hkanna

2019. február 13.

Sajnos nekem nem jött be. Szeretem a Balea tusfürdőket, de ennek nem tetszik az illata, nem tartós, olyan semmi... vettem testápolót, folyékony szappant is, de egyiket sem használom.

Hkanna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 13.

AnnaR

2019. február 8.

Nagyon finom az illata. Emlékeztet valamire, de nem tudom, hogy mire... Ezért a pénzért abszolút megéri, nagyon tetszik, szeretem. Mint minden Balea tusfürdő ez is tökéletesen habzik. Élmény vele a zuhanyzás :)
ui.: Én is sorban próbálgatom ki a Balea tusfürdőket, eddig nálam is ez áll az első helyen :)

Update: Nem is tudom hányszor vettem már újra... :) remélem sokáig lehet majd még kapni

AnnaR
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 8.

Kmerci

2019. február 6.

Igaz egy sima tusfürdő és nem érzem magamon az illatát fürdés után, de szeretem használni. :)

Kmerci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 6.

clauann

2019. február 6.

Nagy kedvenc lett, leginkább az illata miatt, imádom. Minőségre hozza a szokásost, az én bőrömnek jó. :)

clauann
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 6.

Horvathangelika1

Korcsoport: < 18
2019. január 27.

Nagyon fojtogató,parfümös-púderes illata van. Fürdés után kellemesebb,de nem lett a kedvencem.

Horvathangelika1
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. január 27.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Hydrogenated Starch Hydrolysate