Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. október 18.

Kategória:   Testápolók

Limitált kiadás

Testápoló fehér agyaggal, mandulaolajjal, E-vitaminnal. Finoman táplálja a bőrt, nem hagy zsíros érzetet. Vegán termék.

blondie95

2019. szeptember 10.

Eros kozepes, igazabol pont azt a 300Ftot erte amire le volt akciozva. Mattito hatast szerencsere nem erzekeltem, azt nem szeretem. Nem igazan taplal, nagyon vizes, folyos, utana sem hidrataltabb a borom. Cserebe parfumnek is elmenne olyan eros az illata. Azert elhasznalom- olyan egynek jo lesz- de remelem hamar elfogy. Ujra biztos, h nem veszem

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

Detti90

2019. július 9.

Vèletlen akadt meg a szemen rajta, megszagoltam ès mondom ez eszmèletlen jó illatú. Nagyon kellemes kis folyós àllaga van, gyorsan beszívódik. Szeretnék majd mèg ilyen fincsit venni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 9.

KHVivienne

2019. május 29.

Az új kedvenc testápolóm mióta rátaláltam. Az illata nagyon finom,hamar beszívja a bőröm és remekül hidratál. Mivel az van ráírva,hogy limitált kiadás és egyszer készlethiányos volt ezért hármasával veszem,hogy ha vissza is hívják legyen egy jó darabig még tartalékom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

KHVivien

2019. május 25.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 25.

Fzzsofia2007

2019. március 21.

nagyon jó az illata nekem bevált biztos újra veszem

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 21.

nagyon jó az illata nekem bevált biztos újra veszem

Panni21

2019. március 13.

Valahogy mindig kikerülöm a testápolózást, mert utálok ragadni. Így egész télen nem is használtam semmit, emiatt viszont az utóbbi időben minden zuhanyzás után pergamenszáraz volt a bőröm. Eredetileg valami testvajat szerettem volna, de már nem bírtam kivárni, míg megérkezne, így a legutóbbi dm-körutamon szétnéztem a testápolós polcon. A csomagolása és az ára miatt választottam, de az illata is nagyon kellemes használat közben, és néhány perc alatt beszívódik, nem ragad. A hidratáló hatásával is elégedett vagyok, szívesen újraveszem majd.

Up.:
Kicsit emlékeztet az illata a kedvenc Avon parfümömre (Secret Fantasy Star), eleinte azt hittem, még azt érzem magamon zuhanyzás után is (csak testpermetben van meg, így ennyire sajnos nem tartós), majd rájöttem, hogy a testápoló illata alakul át egy majdnem ugyanolyan illattá néhány perc után.
Legközelebb megyek, veszek még, mielőtt komolyra veszik ezt a "limitált kiadás" dolgot, és nem lesz többé.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 13.

Up.:

Zsazsmazs

2018. november 16.

Általában nem jönnek be a balea termékek, nem is próbálkoztam egy ideje
Ez a testapolo viszont meggyőzőtt. Gyorsan felszívódik, jól hidratált, nem ragad, finom illatú. Biztos újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 16.

Általában nem jönnek be a balea termékek, nem is próbálkoztam egy ideje

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Kaolin 0 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak