Balea

Ár:   199 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. július 19.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Álomszerű wellness élmény a bőrnek, gyümölcsös illattal. Mandulaolajjal táplálja a bőrt,a panthenol pedig megnyugtatja.

Vegán termék.

Noemi24

Korcsoport: < 18
2018. március 30.

Az ára eléggé kedvező, de én igazából semmi változást nem tapasztaltam a bőrömön, maximum mintha pár óráig egy kicsit puhábbnak éreztem volna. Az illata jó. A bőröm nem igazán szívta be, éppen ezért elég sokat le kellett mosnom belőle. Az ára, az illata és a hatása miatt 3 csillagot tudok neki adni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. március 30.

Dea

2017. november 17.

Az illata nagyon kellemes volt azt imádtam, sűrű krémről volt szó egyébként,nem igazán szívódott be a krém,kukacosodott a bőrön, egyszer jó volt, többet biztos nem vennék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 17.

Marcsi66

2017. október 13.

Ezt nem veszem többet,,,,inkább zsírosít mint hidratál,hát azért puha lett tőle az arcom,de ezt egy krém is tudja,kényeztetés nem látszik a bőrömön,
Ár-érték miatt 3 csillag,

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 13.

Ár-érték miatt 3 csillag,

lovecreams

2017. szeptember 28.

Felér egy arckrémmel. Inkább cseresznye illata van, de nagyon jóó. Sokat beszív a bőröm belőle, ha felkenem, de lemosásnál ez mind előjön. Nagyon puhává és simává tette a bőröm, mindezt 200 Ft-ért. Egy nehéz nap után megváltás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

Denny

2017. május 23.

Gondoltam, ha már több arcmaszkot is kipróbáltam a Baleától, ez se maradjon ki. Szóval megvettem, talán még akciós is volt. Mondtam egy próbát megér.
Ugyanúgy, mint a többi maszknál, ennél is 1 tasak 2-3 használatra elég. Az illata nem rossz, bár eléggé mű. Az állaga rendben van, bár föltűnt, hogy enyhén csíp. A másik, ami föltűnt, hogy ezt a maszkot elég nehezen szívja be a bőröm, így egy csomót szedek le. A harmadik, ami föltűnt, hogy ez a maszk sokkal ragacsosabb, mint a többi, amit eddig használtam. Kissé nehéz is volt leszedni, és elég sokáig ragadt utána a bőröm. Hatását viszont nem nagyon érzem, puhának puha az arcom, de ezt másik krém is tudja. Ellenben kicsit mintha zsírosítana.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 23.

Rebuska

2017. május 13.

én nagyon szeretem ezeket az 1-2 használatos maszkokat, ha nem tetszik ki próbálok másat, ha tetszik meg veszem nagyban. Konkrétan ezek a baleás maszkok nálam neutrálisan teljesítenek. nincs az a "wau" effektje de azért puhítanak. konkrétan ez, kellemes illata van és tisztít-puhít. Semmi extra 2 alkalmat meg ért de többet sajnos nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 13.

Erus15

2017. május 13.

Nagyon jó cseresznyés az illata, jól hidratál, könnyű felvinni és elég sok krém van benne, szóval akár több alkalomra is elég, mint kettő. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 13.

Leander

2017. március 1.

Semmi átütő, de nem rossz. Hidratálja a bőröm, kellemes az illata, jó az állaga, könnyű felvinni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 1.

Stella1993

2017. február 19.

Impulzusvásárlás volt, de nekem nem jött be.. kezdvező áron kapunk kiadós mennyiségű anyagot, de a hatása számomra 0... amolyan "felesleges pompa" , se nem segít, se nem árt. Negatívum hogy írtó nehéz volt lemosni, de legalább az illata kellemes :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 19.

Vendy254

2017. február 11.

Először kicsit megijedtem hogy nagyon zsírosítani fogja a bőröm mivel nem kell lemosni, de 10 percet rajtahagytam letöröltem a maradékot, persze ha hozzáértem a bőrömhöz zsíros érzete volt de nem vészesen. Jól hidratál de csodát nem tesz. illata nagyon tetszik :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 11.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Propylene Glycol, Pantolactone
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Tocopherol