Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Veruska, Módosítva: 2013. január 11.

Kategória:   Tusfürdők

Oolong tea kivonattal.

Gardana

2017. augusztus 30.

Isteni,frissítő teás illata volt!
Nem fogyott olyan gyorsan-emlékeim szerint-,mint a többi Baleam.
Nem szárította a bőrt és ellazított.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

Isteni,frissítő teás illata volt!
Nem fogyott olyan gyorsan-emlékeim szerint-,mint a többi Baleam.
Nem szárította a bőrt és ellazított.

Oraculum

2014. május 14.

Átlagos tusfürdő, sok kell belőle, mint a Balea-s termékek többségéből, de finom az illata és szerethető, árban nagyszerűek:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 14.

dudika

2013. november 14.

Engem nem az illata fogott meg hanem inkább az ára. Amikor vásároltam 150Ft-ért árulták, annyiért vétek lett volna ott hagynom az utolsó darabot. Alig vártam hogy elfogyjon igaz friss illat, de szerintem nem őszre való. Ez mondjuk lehet az én hibám is mert mire befogtam fürdésre addigra ősz lett :D Ugyanazt tudja mint az összes balea tusi jól habzik, jól tisztít, könnyen le lehet mosni de nem vált a kedvencemmé. Egyszer elhasználtam, de nem venném újra. 3csillagot kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 14.

Sumire

2013. április 5.

A boltban nagyon megfogott az illata. 1-2 alkalommal élvezetes volt vele a zuhanyzás, de túl émelyítő az illata egy idő után, s szerintem pasis illatú. o.O
Alig várom, hogy elfogjon. Tuti nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 5.

Alig várom, hogy elfogjon. Tuti nem veszem újra.

angie91

2013. február 27.

Sajnos nem marad meg az illata, ettől eltekintve az egyik kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 27.

Sajnos nem marad meg az illata, ettől eltekintve az egyik kedvencem.

Audi

2012. december 3.

~Átlagos tusfürdőnek tartom, az illata eleinte pompás, de később megunja az ember,főleg mivel fürdés után érezhetetlen. Nem fogom újra venni , tovább keresem az "Igazit" ! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. december 3.

cser.bernadett

2012. november 14.

Nekem nagyon tetszett a friss, üde illat, viszont sajnos a többi tusfürdőhöz hasonlóan ennek sem érezhető fürdés után az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 14.

Viki000

2012. november 1.

Eleinte tetszett az illata, de később már untam. Nem szárít különösebben és nem irritálta a bőrömet, de egyelőre biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 1.

Szafffi

2012. november 1.

Pár napja használom, de egyből belopta magát a szívembe. Nagyon finom illata van (bár fürdés után nem nagyon érezni) és valóban jól habzik, és egyáltalán nem szárítja a bőrömet. Eddig ez a legjobb Balea tusfürdő, amit próbáltam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 1.

stella06

2012. október 19.

Nem gondoltam volna, hogy be fog jönni ez a teás illat - tévedtem. Reggeli zuhanyozáshoz tudom ajánlani, mivel azt az illúziót kelti, hogy az ember éppen egy bögre erős teát kortyolgat - kellemesen felébreszt.:)
Az állagával kapcsolatban szinte furcsállottam, milyen jól habzik - úgy tűnik, a Balea fejlődőképes ezen a téren!
Az ára kiváló (300 Ft).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 19.

Az ára kiváló (300 Ft).

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Propylene Glycol

Forrás: ITT

Színezék. Barnás sárga.