Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mellesleg, Módosítva: 2016. május 1.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Mattító gél szalicilsavval és cinkkel.

Krisz78

2015. február 12.

Ugyanúgy jártam, mint Milka!
Baleáék nem tudnak mattítani sajnos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 12.

Ugyanúgy jártam, mint Milka!
Baleáék nem tudnak mattítani sajnos!

Milka

2014. április 24.

ezeregyedik próbálkozásom a diszkógömb-hatású orromra. nem volt drága, de akkor is tökéletesen pénzkidobás volt. még minimális mennyiségben se szívódik be, ragacsos, filmszerű réteget hagy maga után. esetemben nemhogy nem mattit, de kimondottan serkenti a faggyúműködést. az illata is elég kellemetlen, bár igaz, csak az első pillanat okoz kisebbfajta sokkot, aztán már elviselhető, de ez lenne a legutolsó szempont, ha egyébként akár egy kicsit is használna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. április 24.

vanillacaramella.sweet

2013. szeptember 17.

Pár napja vettem a DM-ben, és reméltem, hogy klassz kis krém lesz. Hála égnek nem csalódtam benne, jól hidratál, nem zsírosít tényleg. :) Csak a kék kis pötyik kissé erős színűek nekem. Az illata elég erős elsőre, de hamar elillan. Hidratálásra jó, a pattanásokra, hát, pár nap alatt nem tudom megítélni. Update köv. később.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 17.

ddia5

2013. április 13.

Régebben használtam ezt a krémet, az éjszakai változattal együtt. Eléggé pattanásos volt a bőröm, és fénylett. Nemhogy nem tüntette el a pattanásokat, de még talán rontott is a helyzeten (ahogy más termékek is). Aztán egészen más módszerrel sikerült megszabadulnom a pattanásoktól. Én úgy gondolom, akinek nagyon problémás a bőre, ne kísérletezzen mindenféle kencével, inkább keressen fel egy bőrgyógyászt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 13.

quinnie0715

2013. január 17.

A mattító hatás miatt vettem meg, de semmit nem ért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 17.

A mattító hatás miatt vettem meg, de semmit nem ért.

lilstar09

2012. szeptember 25.

Érdekes, hogy milyen sok negatív véleményt írtatok erről a krémről. Én már a második tubust használom belőle. Nekem nagyon bevált. A bőröm nagyon miteszeres és már rengeteg krémet próbáltam. Szépen beszívja a bőröm és az elhalt hámsejteket is eltávolítja, egyáltalán nem szárítja. Habár kevesebb mitesszerem nem lett tőle, de legalább több sem. Örülök, hogy végre megtaláltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 25.

bvlgari001

2012. augusztus 16.

Nagyon sokat szenvedek azzal, hogy iszonyatosan fénylik a bőröm, ezért szinte mindent kipróbáltam már. Vettem drágább krémeket is, de nem váltak be. Sokszor jártam már úgy, hogy azért mert drágább valami, nem biztos, hogy jó is. Ezért végső elkeseredésemben vettem meg ezt. Sokat vártam ettől a krémtől, mert általában a Balea-s cuccok jók és aránylag jókat olvastam róla. Az éjszakai krémmel együtt használtam egy hétig, de azt vettem észre, hogy kipattogtam tőle. Abbahagytam és elmúlt. Lehet majd még egyszer megpróbálom újra, de csak ezt a gélt, mert az első hatás tényleg jó volt, viszont egy pár óra múlva sokkal olajosabb lett a bőröm, mint más krémektől. Az éjszakai verziója pedig nekem nagyon kellemetlen illatú.
Sajnálom, hogy nem vált be, de legalább nem volt eszméletlen drága.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 16.

Sajnálom, hogy nem vált be, de legalább nem volt eszméletlen drága.

Ryana

2012. július 3.

Nem igazán vált be. Hidratálásra megfelel ugyan, ám a mattító hatása jelentéktelen. A benne lévő kis kék gyöngyök számomra egyenesen gusztustalanok. Biztos nem veszem újra, keresek egy hatásosabb krémet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 3.

szaniblue

2012. május 16.

Nekem bevált. Engem nem szárít, pedig csak a T-vonalban zsíros a bőröm. Elég gyorsan beszívódik, sminkalapnak is jó. Az egész termékcsaládot használom és meg vagyok vele elégedve. Amióta használom sokat javult a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 16.

nicole07

2012. május 1.

Szerintem sem jó krém, ragacsos marad utána a bőr, nekem zsíros, pattanásos bőröm van, de inkább szárította a bőrömet!! Vészeset miatt vettem eg, de megbántam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 1.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Zinc PCA, Lactose
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol

Felületi hártya képző anyag (film forming agent).