Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: riskababa, Módosítva: 2014. augusztus 5.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál

A puha tisztítókendők értéks vitaminokkal és friss gyümölcsös illattával kiválóan alkalmas a fiatal arcbőr és a szemkörnyék gyors, alapos és egyben kíméletes tisztításhoz, valamint a vízálló festék eltávolításához is. A kendőkben található tejprotein valamint E viotamin hidratálja a fiatal bőrt, mely a tisztítókendők használatával sem válik fényessé.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Dike01

2017. december 1.

a márka egyik legjobb kendője ha nem a legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 1.

a márka egyik legjobb kendője ha nem a legjobb.

Detty0701

2015. április 22.

Utazáshoz ideális,de a mindennapokban is ezzel tisztítom az arcom és mosom le a sminkemet,bármilyen sminket eltávolít,kíméletes és közben ápol is! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 22.

Cintia12

2015. április 22.

Kedvenc termékeim között van. Nagyon jól leszedi a sminket és nem hagy ragacsos nyomot, van hogy mindennapi használatba bevonom. Már rengetegszer vettem és még tuti fogom. Nagyon praktikus és egy kendő elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 22.

Bunny17

2014. augusztus 23.

tök jól lehozza a sminket,meg nem szárítja az érzékeny bőrömet. ez eddig a legjobb.de már nem gyártják ?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 23.

ST-ke

2014. január 30.

úúú ezt de szerettem... pénztárcabarát ár remek tisztítás, semmi irritáció vagy szárítás... és nekem egy fél kendő is elég volt egyszerre. és az illata sem volt olyan rossz, csak én nem vagyok oda a grapefruitért. ja meg a zárófül volt kritikán aluli, kétszer nyitottam ki, utána meg már nem ragadt. de ez nem von le az értékéből semmit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 30.

_-Mia-_

2013. augusztus 11.

Utazásra vittem én is magammal, nekem eddig ez vált be a legjobban a nálunk fellelhető összes sminklemosó kendő közül. Az illata finom, a kendők elég nagyok, elég nedvesek, és tényleg leszedik a sminket, nem csak ígérgetik a csomagoláson. Elégedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 11.

k.boglarka

2013. augusztus 2.

Valahogy túl olajos volt vagy nem tudom mi, az illata pedig mű volt. So so leszedte félig meddig a sminket használtam már jobban olcsóbb áron.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 2.

szisz5

2013. augusztus 2.

én annyira akartam szeretni... de tényleg
Isteni az illata, de égeti, csípi az arcom. A szemsminkkel szerintem nem bánik el megfelelően, csak az alapozó eltávolításához használom. Sajnos ő sem a tökéletes kendő :/ mindenesetre lényegesen jobb mint amiket eddig próbáltam, úgyhogy kap 3*-ot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 2.

én annyira akartam szeretni... de tényleg

mano

2013. július 20.

Pont jó, amikor nem akarok cipelni magammal túl sok mindent, a sminket szépen leszedi, az arcom sem fénylik utána. Szerintem is elég nagyok a kendők és valóban a fele bőven elég lenne egyszerre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 20.

Kisu

2013. július 15.

Barátnőimmel mentünk pár napra nyaralni,úgy voltam vele,erre a pár napra bőven elég az arctisztító kendő,nem fogom cipelni a komplett készletet.
Nekem elég jl bevált,a szempillaspirált is szépen lehozta,nagyon finom az illata,bár az arcomat magát inkább csak frissítette,mint tisztította.
A kendők lehetnének egy picit kisebbek,mert így kb pazarlásnak érzem,hogy egy egészet elhasználok,pedig a fele is elég lenne,de ha meg félbe vágná az ember,akkor a következő használatig hatszor kiszárad.Bár lehet ez egyéni és a többi is ekkora,nem tudom,mert még csak ezt próbáltam,de ehhez hasonló helyzetekre tökéletes,vissza fogok térni hozzá:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract