Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csillag1219, Módosítva: 2016. május 14.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Ametiszt

2015. május 16.

Jol radiroz, rendesen letisztitja a bort, ami matt marad utana es friss erzetu. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 16.

Kremy

2014. április 30.

egeszen pontosan 5 ee hasznalom estenkent es semmi penzert nem mondanek le rola,katasztrofa lesz,ha valaha is kimegy a forgalombol,mondjuk nem hinnem,mindig szinte üres a polca az üzletben :)

nem szaritja ki a bört,szoval lehet naponta hasznalni,rendesen leszedi a maradek sminket,szennyezödeseket es par orara matt marad töle a bör. (reggel soha nem kelek fel full zsiros arcbörrel)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 30.

Floraline

2013. augusztus 20.

Abszolút megfelel a célnak, jól radíroz, nem szárít, puha lesz a bőröm tőle. Látványosan kevesebb a pattanásom, szóval nem cserélem le egy darabig, az biztos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 20.

tjútor

2013. május 2.

Többször vettem újra, szeretem! Elvégez mindent és nem szárít, pattanásaim nincsenek és vélhetőleg ettől, mert mikor elfelejtettem használni pár napig vagy nem vittem magammal, jöttek elő a drágaságok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 2.

Bekzz

2013. február 17.

Nagyon sokszor ujra vettem. Nagyon szeretem, jól radiroz :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 17.

Nagyon sokszor ujra vettem. Nagyon szeretem, jól radiroz :)

eszter.073017

2012. november 11.

Csak akkor használom, ha gond van a bőrömmel. Bevált, hamar rendbejön az arcom tőle. Tetszik az illata és az állaga is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 11.

candysophie

2012. július 17.

2 tubuson vagyok túl, és a tapasztalataim nagyon jók. Egészen jól radíroz és tisztít, bár a csomagolással nem vagyok jól, mert szeretem az utolsó cseppet is elhasználni a flakonból ( ami most már elég dzsuvás sajnos) De ez legyen a legnagyobb problémám :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. július 17.

alexandme

2012. július 6.

Nagyon szeretem, nagyon jól radíroz, kellemes illata van és puhává, simává varázsolja az arcot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. július 6.

VeraTala

2012. július 1.

Nagyon szerettem, jól radíroz, kellemes érzés a bőrnek. Még az öcsémnek is vettem egyet, az ő durva pattanásaira és mitesszereire is jó volt :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 1.

szaniblue

2012. június 13.

Nem volt rossz bőrradír, használtam egy darabig, aztán neki adtam öcsémnek. Ő szereti. Szerintem is jó volt, nem is találtam nála sokkal jobbat, de még nem is találtam meg a tökéletes radírt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 13.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Zinc PCA, Lactose
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol

Felületi hártya képző anyag (film forming agent).