Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Snoopy, Módosítva: 2016. május 1.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A Balea Soft+Clear pattanás eltávolító tapasz rendkivül hatákony megoldás a pattanások és mitesszerek ellen. A szalicilsav és a szőlőmagkivonat antibakteriális hatóanyagkombinációja leszárítja a pattanásokat, tisztítja az eltömődött pórusokat, és csökkenti a bőrpírt. A hatóanyagok 10 órán át szabadulnak fel, így hosszan tartó hatást biztosít. Már az első használat után látható az eredmény.

Cu2tka-baba

2016. február 8.

Szerintem csodaszer. Én imádom. Viszont azt leszögezném, hogy egyáltalán nem még érőben levő gyulladt pattanásokra való és nem is azoknak akiknek több pattijuk van és rendszeresen előjönnek. Inkább amolyan tűzoltás azoknak akiknek olykor olykor megjelenik egy egy db és azon segítenének.
Nekem pl a mogyorótól mindig lesz egy kettő, vagy a ciklusom bizonyos idején. Akkor hat ez a kis tapasz, ha a megérett pattanást ( nem feszegetett, elkapart, szadizott) kinyomja az ember lefertőtleníti és arra teszi rá. Nemrég például épp utazam amikor megjelent a homlokom közepén.. Napközben még rendben volt takarta a korrektor stb de este mikor lemostam a sminket látszott hogy teljesen megérett. Nagyon undi volt.. :D emostam róla a korrektort és épp hogy hozzányúltam kifordult.. utána arctisztítás lemostam micellás vízzel, semmi mást nem tettem rá csak ezt és másnap reggelre már csak egy kis pirosság látszott. mire felöltöztem reggeliztem nyoma sem volt és kicsit jobban fedő alapozóval már sminkelhettem is rá. Ha bármi marad a pattanásban, vagy még nem érett meg akkor teljesen hatástalan. Én inkább pattanás nyomait eltüntető tapasznak hívnám,de nekem így is úgyis csodaszer, mert nem gyullad be újra a pattanás és nem is töltődik fel. És nagyon fontos: ha fel felszedegeti valaki a tapaszt hogy nah hatott már.. semmit sem ér.. fontos hogy vákum maradjon tapasz alatt... így felesleges a sültgalambot várni;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 8.

mollykaa

2014. június 15.

Sajnos kidobott pénz volt.. :( 9-10 órán át rajtahagytam az arcomon, de semmit nem használt. Másnap ugyanezt elismételtem, de semmi..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 15.

Ivett93

2013. május 23.

Nálam nem túl sok eredménye volt. Nem apadt a duzzanat, ugyanolyan piros maradt a pattanás. Bár elkezdett viszketni, ami a gyógyulás jele...elvileg :) Mikor leszedtem a tapaszt a kis kör nyoma megmaradt egy ideig az arcomon, ami még jobban odavonzotta a figyelmet a pattikra..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 23.

Sparklepony

2012. november 23.

Kamaszkoromban sokat segített a ronda, sebesre piszkált ragyákon. Elmulasztotta a gyulladást, így gyorsabban gyógyultak. De valóban több éjszaka kell hozzá.
Amit viszont jó tudni róla: néha előfordult velem, hogy másnap az alapozó nem tapadt meg ott, ahol a tapasz volt előző éjjel :S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 23.

Delenalove

2012. szeptember 4.

Semmit se használ..pénzkidobás volt pedig szinte az összeset egy pattanásra használtam és semmi,nem használt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. szeptember 4.

Nicu

2012. augusztus 10.

Nekem is bevált, igaz kellett pár éjszaka, míg tényleg hatott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 10.

Nekem is bevált, igaz kellett pár éjszaka, míg tényleg hatott.

gyorsi

2012. május 5.

Nekem egész jól bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 5.

Nekem egész jól bevált.

Snoopy

2012. március 16.

Tiszta arcbőrre tettem fel, rajtahagytam 9 órát, de semmit nem használt. Többször is próbálkoztam vele, semmi hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. március 16.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Allantoin