Balea

Ár:   699 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. június 21.

A Balea hajparfüm virágillattal frissíti fel a hajat, semlegesíti a kellemetlen szagokat, és praktikus kiszerelésének köszönhetően minden kézitáskában elfér. Ideális minden buliba vagy két hajmosás közötti időszakra is.

magyaredina

2019. április 17.

Egész jó az illata, nem ragad tőle a hajam sem, viszont nagyon hamar elillan :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 17.

Egész jó az illata, nem ragad tőle a hajam sem, viszont nagyon hamar elillan :/

kocosfox

2019. február 19.

A zöld verziónak sokkal finomabb illata volt, visszahozhatnák azt a verziót vagy legalább lehetne nagyobb az illatválaszték. Ez konkrétan a gyerekkori epres köptetőmet juttatja az eszembe amit gyűlöltem mert mindig majd behánytam az ízétől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 19.

targa

2019. január 23.

Két hajmosás között segít kicsit felfrissíteni a hajat. Egyáltalán nem zsírosít, édes illata van, ami sokáig tart.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 23.

Gwen

2019. január 1.

Nagyon jó, hogy véletlenül felfedeztem! DM-ben a polcon megpillantottam a feltűnő flakonját, megszagoltam, mondom, húú, de jó! De elsőre azt gondoltam, minek ez Nekem. Vissza tettem a polcra. Majd eltelt x idő és a DM-ben valamiért mégis megvettem...ja, tudom már! Azért vettem meg, mert elolvastam: semlegesíti a kellemetlen szagokat. Na egyből tudtam mi ez: Nem a haj hosszára kell ezt fújni, meg nem is hajmosás után vagy hajmosás utáni nedves hajra kell fújni. Ezt két hajmosás között kell használni száraz hajra. Mondjuk ezt azért ráírhatnák, mert szerintem sokan nem így használják...mondjuk olyan világot is élünk, hogy mindent extrán tiszítunk, mosunk...pedig a hajat nem kéne annyira, mert káros a sampon. Minden hajmosáskor erős kémiai folyamaton megy át a hajunk. Ezt még egy mesterfodász mondta Nekem. Na szóval, vissza térve erre a hajparfümre: nagyon jó, hogy kitalálták, remélem nem fogják kivonni a forgalomból, mint anno az Alverde Malve spray-t. Az nem volt jóillatú, viszont ugyanúgy semlegesítette a hajszagot és nem csípte a fejbőrt sem. Ez Nekem egy picit csípi, pedig Nekem zsíros a fejbőröm (száraz sampont használok mindennap két hajmosás között) de nagyon enyhe a csípés, alig érezni, hajfestéshez képest meg semmi. És amikor megszáraz a fejbőrön, akkor meg ez az érzet abszolút megszűnik. És tényleg semlegesíti a kellemetlen szagokat, sőt tök finom parfüm illata lesz a hajnak. Nagyon tuti! A következő nap még nagyon jól érezni a hajon ezt az illatot, aztán a 2. napon már csak enyhén. Ez mondjuk kár, de addigra már beérik a következő hajmosás és így nem is baj. Különben sose mosnék hajat :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 1.

Sophielle

2018. november 8.

A lehető legfeleslegesebb termék valaha, de az fincsi illata miatt gondoltam, hogy adok neki egy esélyt. Nem valami tartós, de legalább kipróbáltam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 8.

mancus2

2018. október 20.

Én egyszerűen imádom ❤ nagyon sokáig érzem a hajamon. Minden nap használom, rögtön hajmosás után is, hogy érezzem. Az illata nagyon fini, ha lenne rendes parfümben ez az illat, azt is kipróbálnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 20.

Laura

2018. július 13.

A trend it up-os tesója jobb, de ez is fini.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 13.

A trend it up-os tesója jobb, de ez is fini.

Spvirgi

2018. június 2.

Az igazság az hogy hihetetlenül parfüm mániás vagyok, így nem is volt kérdés mikor megláttam, hogy haza is jön velem.
Nem zsírosítja el a hajam, finom édes illata van egész sokáig érzem az illatát a hajamon..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 2.

emese98

2017. november 11.

Barátnőmnél láttam először ezt a terméket, mondta, hogy próbáljam ki. Megszagoltam és rögtön megtetszett az illata. Befújás után 1-2 óráig érzem az illatát, de utána nagyon gyorsan kimegy a hajamból. Nem tolakodó az illata, de lehetne kicsit tartósabb. Heti 2-3 alkalommal használom hajmosások között; nem vettem észre, hogy szárítaná a hajam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 11.

malnaszorp95

2017. május 18.

Nagyon finom édes cukorka illata van. Viszonylag tartós és nem vettem észre, hogy kiszárítaná a hajamat. Nem tudom, mennyi értelme van az ilyen termékeknek, de szívesen használom. Csak nagyon közelről, a hajamat szaglászva érződik, így nem zavaró akkor sem, ha használok "rendes" parfümöt. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 18.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Panthenol