Balea

Ár:   499 Ft   Kategória:   Ajakápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. február 1.

Kategória:   Ajakápolók

Citromvirág és mandula illattal. A krémesen vajas textúra értékes shea vajat, kókuszolajat, ápoló méhviaszt és carnaubaviaszt tartalma

Tmika

2018. június 8.

Alig bírom kinyitni a tégelyt, az illata nagyon jó, viszont az állaga nem olyan viaszos, mint a többi ilyen Balea tégelyes ajakápoló, hanem nagyon zsíros, csillogó, és ragacsos. Estére jó csak, reggelre puha ajkakat varázsol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 8.

Széncinke

2018. január 20.

Jövök kicsit felhúzni a pontokat. Hétköznapra valóban használhatatlan, mert nagzon fénzes, olajos-kenődős. Ezért én éjszakára használom, így betölti célját, reggel puha ajkakkal ébredek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 20.

Nikki8895

2017. augusztus 31.

Borzalmas .olvad és a viselése is szörnyű nálam kukában landolt

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 31.

Borzalmas .olvad és a viselése is szörnyű nálam kukában landolt

trollkors

2017. április 7.

Update 2017.04.07.
Gondoltam jó lesz majd elkenegetni a fülemre (fültágítóm van, és a mindennapi 2x-es fertőtlenítéstől kicsit ki szokott száradni a fülcimpám). De nemhogy hidratálta volna, konkrétan nagy darabokban kezdett hámlani tőle a bőröm! Pedig többször is megpróbálkoztam vele, annyira szerettem volna szeretni...Kuka.

Ó, basszus. Először csalódtam Balea termékben, el kellett volna olvasnom a véleményeket mielőtt megveszem. :( Az illata és a csomagolása tetszik, bár nehéz kinyitni, a hidratáló hatása nulla, és nagyon folyós, ragacsos, idegesít ha a számon van. Nyáron csak éjjelente használok hidratálót, nem szokott gyakran kiszáradni az ajkam, de nem rég Ausztriába költöztem, gyakran van hűvös, esős idő, így ez landolt a kosaramban, gondoltam Balea- biztosan jó lesz. A könyökömre, és a száraz területekre elhasználom, de ajakápolónak semmiképp. Vissza térek a jól bevált Alverdés hidratálóhoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 7.

Update 2017.04.07.

zsucica

2017. február 28.

Szerintem tökre jó.Igaz más állaga van,mint a tégelyes labellonak(ragacsosabb) de minden ajakápoló más.Figyelni kell,hogy ne kenj túl sokat.Mondjuk én sokat szoktam,mert nem megy bele a számba,amit úgy oldok meg,hogy letépek egy zsepi darabot berakom az ajaim belsejébe,így megóvva,hogy a számba kerüljön az ajakápoló.Reggelre puhák,és simák az ajkaim. :) nekem bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 28.

hera96

2017. február 6.

Kíváncsiságból megvettem, finom illata van ennyi pozitívumot tudok elmondani csak róla. Nem túl jó érzése van felkenve nem is hidratál annyira jól és borzalmas az íze. Sajnos sokszor nyalogatom a számat és nekem szóba se jöhet olyan ajakápoló aminek rossz íze van. Ez még ha csak rossz lenne, de erre nincsenek szavak... Biztos nem venném újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 6.

ErikaLilien

2017. január 18.

Kislányomnak vettem meg, de nagyon megbántam! Semmire nem jó, de valószínűleg csak a kiszerelésével van baj! Zsíros, de mindentől megolvad, kifolyik a tégelyből és mindent összeken!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 18.

ErikaTownsend

2017. január 8.

A kis tégelyes kiszerelés és a mandulaolaj, citrom miatt vettem meg. El is felejtkeztem róla egy időre. Most azonban, hogy meg vagyok fázva és hullára dörzsöltem az orrom, kicserepesedett az ajkam, gondoltam kipróbálom mindkettőre. És nekem szuperül bevállt! Kicsit krémesebb az állaga mint a többi ajakbalzsamnak, de hát a nevében benne van, hogy ez ajakápoló vaj! Az illata nekem jó, de a legfontosabb, hogy teszi a dolgát. Az orrom nem piros, a szám nem cserepes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 8.

whitexswan

2016. december 17.

Éppen új ajakírt kerestem, ennek pedig a kedvező ára mellett az összetétele is jónak tűnt, a tégelyes kiszerelése is tetszett, így landolt a kosaramban úgy két hónapja. A kis vörös pattanásnak, ami az első vagy második éjszakai használata után jött ki tőle a szám mellett, tehát nagyjából ennyi ideje díszeleg a bőrömön a foltja...

Már a felbontásnál gyanakodhattam volna, mert a benne lévő olaj a boltban lógástól a fémdoboza oldaláig szivárgott és túl folyósnak tűnt a rendeltetéséhez képest, de annyira kellemes citromos süti illatot árasztott, hogy mégiscsak felkentem... Az állaga miatt nehéz jól kimérni, csak néhányszor használtam, de mindig sikerült túlzsíroznom vele a számat... Az ajkakon számomra nehéz, olajos, kellemetlen érzete van, felkenve már-már émelyítő a szaga. Gyenge a gyomrom, az utolsó használatnál szabályszerűen rosszul lettem tőle, úgyhogy inkább letöröltem.

Éjszaka nem volt rossz egyébként a szájra, de szerintem eléggé gusztustalan termék. A zsírossága miatt valószínűleg folyton lehet tisztogatni kívűl a tégelyét... Szerintem pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 17.

canyon

2016. december 17.

Teljes csalódás, folyik mindenfelé, nem hidratál ..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 17.

Teljes csalódás, folyik mindenfelé, nem hidratál ..

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate