Balea

Ár:   249 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. szeptember 17.

Kategória:   Tusfürdők

A Rummelplatz limitált kiadás része

Tusfürdő édes, vattacukros illattal. Vegán termék.

julcsa95

2017. június 7.

Sajnos csalódás volt. Nagyon szeretem a Balea tusikat és eddig egyben sem csalódtam. Ezt kivéve. Az illata alig és rövid ideig érezhető édes volt, hála égnek mert egy idő után hányingerem lett ha csak megéreztem. A tisztító ereje sem volt számomra elég, a deót még zuhanyzás után is éreztem a hónaljamon pedig eskü megmostam rendesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 7.

zsoxcore

2017. június 7.

Számomra egyáltalán nem volt vattacukor illatú. Édeskés, semmilyen illat, mely zuhanyzás után egyből elillant. Ettől eltekintve jól habzott, nem volt vele semmi problémám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 7.

Maja1380

2017. január 10.

Nagy reményeket fűztem hozzá de csalódtam nekem túl gyenge az illata tusolás közben, utána pedig egyáltalán nem érezni biztos nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 10.

Sorea

2016. december 17.

Én még Németországban vettem nyár végén, flakonból szaglászva nem voltam tőle elájulva, de mondom adok neki egy esélyt, elhozom. :D Örülök, hogy így döntöttem, mert nagyon megszerettem. Használat közben teljesen más illat fogadott, kellemes és nem túl édes. Remélem a DM visszafogja még hozni, mert különleges tusi volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 17.

vivienlovesit

2016. december 17.

A Rummelplatz limitált kiadás része volt. ♡ IMÁDTAM ! ! ! ♡ ♡ Nem szeretem a nagyon édes tusfürdőket és kicsit féltem is a vattacukor illattól, hogy nagyon geil lesz, de nem... ♡ Most fogyott el, remélem hamarosan találok egy ehhez hasonló terméket! Annyira jó volt ez a vattacukor mennyország ! ♡

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 17.

anitaanett

2016. október 30.

Tömény cukor! :D Sajnálom, hogy már nem kapni, de a DM minden évben kidob egy hasonlóan cukros illatú tusfürdőt. :P Várom a következőt...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 30.

redakkrisztinaa

2016. október 11.

Kellemes az illata , habár szerintem köze sincs a vattacukorhoz , jól habzik , nem szárít, Fürdés után ennek sem lehet érezni az illatát. Szokásos Balea.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 11.

Jutka1989

2016. október 9.

Imádom az édes tusikat, gondoltam kipróbálom. Zuhanyzás közben tényleg kellemes az illata, de alighogy kilépek a zuhany alól, el is illan. Nekem kevésbé habzik, mint a többi Balea.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 9.

WaterLily

2016. október 9.

Semmi vattacukor illata nincs, de nekem tetszik ez az édesség, ami körülöleli. Minősége a tipikus Balea tusfürdők megszokott minősége, én nagyon szeretem. A csomagolás elképesztően cuki, feldobja a fürdőszobát. Kár, hogy limitált kiadás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 9.

Effyluciano

2016. október 6.

Nagyon remélem hogy egyszer majd még vissza hozzák mert nagyon jó tusfürdő :( engem nem szárítót és egész sokági megmarad az illata Baleához képes

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 6.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol