Balzsam Labor

Ár:   2915 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: felicitas, Módosítva: 2018. szeptember 19.

Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Szalicilsavat és fűzfakéreg-kivonatot tartalmazó kémiai peeling, mely hatékonyan távolítja el az elhalt szarulemezkéket, melyek gátolják a bőrlégzést és a eltömítik a szőrtüszők kivezető nyílását, ezáltal elősegítik a comedók, aknék kialakulását. A BHA Peeling rendszeres használatával jelentősen javul a bőrkép, csökkennek a szeborreás tünetek.

kittihnl

2019. május 22.

Tényleg szoval annyira vàrtam a csoda hatàst.. ami elmaradni làtszik.. nem tudom mit csinàl a borommel, mert konkrétan semmi vàltozàst nem veszek észre.. a szàrazabb részek még mindig hàmlanak, inkàbb veszek egy arcradirt, màr ott tartok... azért adok 3 csillagot mert magyar termék és bio, és hinni akarom, hogy mélyen valahol tesz valami jot a borommel ...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 22.

Sherka

2018. december 3.

Először kb. 10 évvel ezelőtt, gimnazista koromban használtam a Balzsam Labor termékeit. Akkoriban annyira bevált, és helyrehozta az akkor még "tiniproblémákkal" küszködő arcbőrömet, hogy azóta is nagyon hálás vagyok, hogy ennek köszönhetően sosem voltak igazi bőrproblémáim. Mivel teljes mértékig márkahű vagyok, ezért őszintén szólva nincs összehasonlítási alapom más termékek alapján, de szerintem ez épp elég jelzésértékkel bír, mennyire remek termék ez. Az évek alatt megváltoztatták a formuláját, de a hatása miatt változatlanul kitartok mellette. És lehet, hogy ez sokaknak kevésbé fontos szempont, de örülök, hogy van egy olyan magyar termék, amit tiszta szívből támogathatok. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 3.

felicitas

2018. szeptember 12.

Nagyon jó kis termék. Első kémiai hámlasztóm, még csak most ismerkedem ezzel a vonallal, mert rám fér. Bár ahogy olvasom talán inkább AHA kellett volna az öregedés jeleinek megelőzésére. Mindenesetre jól működik, enyhe hatású, de babapopó bőr. Mitesszereim ennek és a zöldtea-rozmaring krémjüknek, meg a Glorynak köszönhetően nincsenek. Száraz részeim már nincsenek, ami még a BB alatt is látszódna. Jó termék, megéri az árát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 12.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid