Balzsam Labor

Ár:   3600 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: MesMess, Módosítva: 2021. január 18.

Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Kifejezetten az arcbőr esti ápolására kifejlesztett készítmény, mely Levendulavirág vízben oldott nyugtató, a bőr méregtelenítési folyamatait támogató növényi kivonatokat (csalán, bodzavirág, kökényvirág, nyírfalevél) és illóolajokat (boróka, citrom, édeskömény, rozmaring), valamint intenzív hidratáló anyagokat tartalmaz. Nyugtatja, ellazítja az arcbőrt, valamint segíti az éjszakai regenerálódást.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

MesMess

2021. január 26.

A levendula nagy rajongója vagyok, igazából az illata miatt szerettem volna; karácsonyra meg is kaptam:) tényleg nyugtató, kellemes hidratáló. Ràncfeltöltést nem vettem észre, nem
Is ígéri. Nekem bejön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 26.

Is ígéri. Nekem bejön.

Hidratálók: Urea, Glycerin, Glucose

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.