Bánfi

Ár:   800 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: misoko, az összetevőket feltöltötte: zsofbar77, Módosítva: 2015. augusztus 25.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Samponok

A sampon hatóanyagai fokozzák a vérkeringést, javítja a hajhagymák állapotát, ezáltal csökkenti a hajhullást.

Ár: 800 , Eladó: NAPO
Állapot: új,1x próbált, Helyszín: Budapest, Óbuda ,3. ker., fizetés: Csak személyesen vehető át,itt nálam,cím és időpont miatt kérlek hívj!

Clementine

2020. február 4.

Annyiszor megmentett már ez a sampon. Ha elkezd hullani a hajam rögtön elkezdem használni és pár mosás után megszünteti. Kétszer szoktam samponozni, mindkétszer pár percen keresztül hagyom a hajtöveken és csak utána öblítem le. Rengeteg baba hajam van amióta használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 4.

Mercis85

2019. december 13.

Nekem nagyon bevált.
Már a 3. hajmosásnál kb negyedére esett vissza a kihulló hajaim mennyisége.
Egyetlen hátránya van,hogy borzasztóan szárítja a hajamat,sprőd lesz tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 13.

Nekem nagyon bevált.
Már a 3. hajmosásnál kb negyedére esett vissza a kihulló hajaim mennyisége.
Egyetlen hátránya van,hogy borzasztóan szárítja a hajamat,sprőd lesz tőle.

cigarettamacska

2019. december 1.

Számomra az illata kellemes, inkább férfiasnak mondanám mint gyógynövényesnek. Abszolút nem zsírosodik tőle a hajam, és erősítő hatását is érzem, ami abban nyilvánul meg, hogy hajmosás közben kevésbé hullik a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 1.

piperepozitív

2019. november 21.

Kb. 3 hónapja használom, heti 2-3 alkalommal.
Jól habzik és tisztít, de hatását nem sokat éreztem.
Sajnos nem lett több babahajam tőle ennyi idő után sem, a hajnövekedés se gyorsult fel, a hajhullás talán mérséklődött picit, de ebben sem vagyok biztos...
Nem szárít annyira, mint az Alpecin C1 sampon, de az emlékeim szerint jóval hatásosabb volt, így ha ez elfogy, akkor szerintem vissza fogok hozzá térni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 21.

Kb. 3 hónapja használom, heti 2-3 alkalommal.
Jól habzik és tisztít, de hatását nem sokat éreztem.

Tina5578

2019. november 16.

Csökkentette a hajhullásomat kicsit száraz lett a hajam tőle.De sok baba hajam lett .

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 16.

Nikica28

2019. november 12.

Nem igazán győzött meg. Használtam, de az eredmény elmaradt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

Nem igazán győzött meg. Használtam, de az eredmény elmaradt.

Monaaaaa

2019. november 11.

Nem igazán segített a hajhullásomon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 11.

Nem igazán segített a hajhullásomon.

Megababa

2019. november 10.

nagyon gyorsan zsírosodik a hajam és szépen egyensúlyozva a faggyútermelést a fejbőrömön.egyedül az illatàt nem szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 10.

silcarebolt

2019. október 16.

Nem csökkentette a hajhullást, az illata sem tetszik, bár elviselném, ha használna, de sajnos nekem pénzkidobás volt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 16.

kugloaf

2019. október 8.

A hajhullásom nem csökkent tőle,viszont én kifejezetten szeretem az illatát,friss lesz tőle a hajam,tény,hogy szárít,hiába használom a balzsamot mellé. Sokáig csináltam a kúrát,most kicsit hanyagolom. 4*,mert nem egy csodaszer,számomra egy átlagos,jó sampon!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 8.

Vitaminok: Panthenol

Torma kivonat. A CosIng besorolása szerint maszkoló összetevő (kellemetlen íz, illat semelgesítése). A Herbária honlapja szerint a torma élénkíti a vérellátást, így a hajhagymákat hajnövekedésre serkenti. A Bánfi féle hajhullás elleni termékcsalád hatóanyaga a torma kivonat.

Majoránna kivonat. A kozmetikumokban virágának az olaját, levelének az olaját és kivonatát, valamint az egész növény kivonatát és olaját is használják. A CosIng besorolása szerint a majoránna kivonat leginkább illatanyag és maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése). A levél kivonata firssítő, tonizáló és a faggyú termelést szabályozó összetevő.

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.