Bánfi

Ár:   800 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: misoko, az összetevőket feltöltötte: zsofbar77, Módosítva: 2015. augusztus 25.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Samponok

A sampon hatóanyagai fokozzák a vérkeringést, javítja a hajhagymák állapotát, ezáltal csökkenti a hajhullást.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

kng_mlnr

2023. május 19.

Covid után extrém módon elkezdett hullani a hajam, akkor kaptam ezt a sampont ajándékba. Kellett 10-15 hajmosás mire elkezdte kifejteni a hatását, több lett a babahajam és már nem hullik olyan nagyon. Viszont annyira szárítja a fejbőrömet, hogy már fáj, emiatt sajnos nem fogom újravenni, pedig amire kitalálták, arra nagyon hatásos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. május 19.

voros220827

2023. május 17.

Szülés után extrém mértékben hullott a hajam. Egy hónap használat után szinte teljesen megállt a hajhullás. Nekem abszolút csodaszer! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. május 17.

Fairy0124

2023. március 20.

Hajhullásra újabb próba. Talán ez hatásosabb, mint a Varga sampon. Legalábbis az utóbbi hajmosásokkor kevesebb hajam jött ki. Illata nekem elviselhető, semmi különös, gyógynövényes, picit mintha hűsítene, mikor mosom, de nem tudom miért, van benne mentol? Nem tudom, nem is figyeltem. Mindenesetre eddig jó, úgy tűnik használ.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. március 20.

h_ilke

2023. március 5.

A hajhullás mértéke nem igazán csökkent (de ennek más oka is lehet)
Pozitívum a termékkel kapcsolatban: kellemes az illata és nagyon gazdaságos, elég belőle kevés, nagyon habzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. március 5.

A hajhullás mértéke nem igazán csökkent (de ennek más oka is lehet)

anna_5

2023. február 13.

Nekem nem segített a hajhullásomon , csak még zsírosabb lett a hajam , de egy próbát megér , mivel nem drága .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. február 13.

Fiszuli

2022. október 12.

Nem volt a szokásos Alpecin C1 sampon a drogériában, így ezt vettem meg helyette. Nekem nagyon tetszik az illata, gyógynövényes, de mintha lenne egy pici, hűsítős, mentolos beütése is, emellett még valami régi gyógyszer (köptető, vagy rázókeverék, vagy valami hasonló) illatára is emlékeztet 20-25 évvel ezelőtti kisgyerekkoromból. Az állaga kellemes, géles, a hajamon jól oszlik és jól habzik. A két körös hajmosásom első lépéseként használom, nem szoktam teljes mértékben kiöblíteni sem, csak elnagyjázom és ezek után használom a sima, általános samponomat, amibe szintén teszek egy borsónyit ebből a samponból és úgy elegyítem. Alapos öblítés után jön a pakolás, majd a balzsam, a beköszönő ősz tiszteletére pedig mostmár a hajszárító és a hajvégápoló krém. A tubus felén már túl vagyok, nem érzek jelentősebb különbséget az Alpecin C1-hez képest, nem hullik tőle több hajam, a babahajak pedig ugyanúgy burjánzanak. Érzésre, tapintásra, látszatra sincs különösebb változás, talán csak annyi, hogy mintha egy fokkal később kezdene el zsírosodni a hajam. De az ötnaponkénti hajmosás simán tartható vele és teljes mértékben vállalható a fejem. Úgy döntöttem, hogy egy darabig ezt a terméket fogom használni és majd később térek vissza az Alpecin C1-hez. Nálam teljes mértékben pariban van vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. október 12.

incileso

2022. szeptember 15.

Ajánlásra kezdtem el használni. Az "illata" a kellemes gyógynövényes helyett nekem inkább egy felmosószer illatára hasonlított, de azzal még meg is barátkoztam..
Viszont hajmosáskor több hajszálam hullott ki tőle, mint máskor.
A hajam olyan tapadós - puha érzetűvé vált.
A "hajhullást csökkentő" megnevezés érdekes számomra..
Sajnos nem vált be.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. szeptember 15.

Viszont hajmosáskor több hajszálam hullott ki tőle, mint máskor.
A hajam olyan tapadós - puha érzetűvé vált.
A "hajhullást csökkentő" megnevezés érdekes számomra..
Sajnos nem vált be.

wildrose

2021. október 18.

Kellemes, gyógynövényes illatú, géles állagú hajsampon, jól habzik, jól tisztít, de nagyon kiszárítja a hajat és nagyon összegubancolja. Végtelen mennyiségű balzsam kell utána, és még úgy is nehéz kifésülni, így persze a fésülés során rengeteg hajszál kihullik. Szerintem pont arra nem vált be, amire szánták.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. október 18.

Adricska

2021. június 21.

A hajszesszel együtt használtam kb. 2-3 hónapig, szoptatás utáni hajhullásra. Hát a hajhullás az nem múlt el, viszont elől ahol nem volt eddig haj, ott egy teljes új sor megjelent, így nem bántam meg, hogy kipróbáltam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 21.

szanya

2021. április 15.

Két hónapja az új babahajak növésének reményében kezdtem el használni. Vizes hajra viszem fel, és egész éjszakára rajta hagyom, majd reggel jöhet a hajmosás. A szagához hozzá kell szokni, de kibírható. Dúsabb tőle a hajam, babahajak is szépen szaporodnak, szóval hozta a várt reményeket, továbbiakban is használni fogom. Az adagolója miatt minusz egy csillag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 15.

Vitaminok: Panthenol

Torma kivonat. A CosIng besorolása szerint maszkoló összetevő (kellemetlen íz, illat semelgesítése). A Herbária honlapja szerint a torma élénkíti a vérellátást, így a hajhagymákat hajnövekedésre serkenti. A Bánfi féle hajhullás elleni termékcsalád hatóanyaga a torma kivonat.

Majoránna kivonat. A kozmetikumokban virágának az olaját, levelének az olaját és kivonatát, valamint az egész növény kivonatát és olaját is használják. A CosIng besorolása szerint a majoránna kivonat leginkább illatanyag és maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése). A levél kivonata firssítő, tonizáló és a faggyú termelést szabályozó összetevő.

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.