Best of Beauty 2019

Bánfi

Ár:   800 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: misoko, az összetevőket feltöltötte: zsofbar77, Módosítva: 2015. augusztus 25.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Samponok

A sampon hatóanyagai fokozzák a vérkeringést, javítja a hajhagymák állapotát, ezáltal csökkenti a hajhullást.

mlexa

2019. június 16.

Azt nem mondanám, hogy a teljes hajhullásomat megszűntette, de az tény, hogy mérsékelte. Ez is valami azért... Az ára sem vészes. Ha hosszabb ideig mással mosok hajat, egyből visszatér a durva hajhullásom. Egyenlőre nem találtam jobbat,így mindig újraveszem ezt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 16.

Pecci

2019. április 27.

Ha lehetne nulla pontot adni, akkor duplanullat adnék, egy hulladék ez a termék, bár bocsánat kifejezéséért. Seborrheas fejbőrömet teljesen tönkretette: érme nagyságú sebek (mintha égési sérüléseim lettek volna), tripla annyi korpa, megsokszorozodott hajhullas, húzódó fejbőr, sebes homlok lett a végeredménye a termék hasznalatanak. Soha többet az életben meg csak a közelébe sem megyek. Óriási csalódás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 27.

Shanti999

2019. április 16.

Nagy remenyekkel vettem meg ezt a sampont a hajszeszevel egyutt. Sajnos az igert hatast nem erte el, egy honap utan sem csokkent a hajhullasom. Az illata viszont nagyon tetszik. Egyebkent bekem semmi kulonos hatasa nem volt, egyteljesen atlagos sampon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 16.

Liara0826

2019. április 6.

Pár éve jobban elkezdett hullani a hajam, akkor kezdtem el használni ezt a hajszesszel együtt. Nekem segített, de szárítja a hajat, balzsamot érdemes mellé használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 6.

annaramona

2019. március 22.

Csökkent a hajhullás, gyorsabban nő a hajam tőle. Kicsit szárít magában, így kell utána valami kondicionáló, de ez nem baj szerintem. 6 éve használom, néha szüneteket tartok, de visszatérek hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 22.

Nola77

2019. február 9.

A hajam állaga jó lett tőle, ritkábban kellett mosnom, viszont a hajhullást nem nagyon vettem észre, hogy csökkentette volna.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 9.

mattmania

2019. január 23.

Tartott kb 2 hétig a hatás és ennyi
Akinek hullik a haja inkább deritse ki először is hogy mi okozza majd a megfelelő gyógyszer mellett próbáljon ki valami vitamint inkább egy sampon sok mindenen nem valtoztat

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 23.

Tartott kb 2 hétig a hatás és ennyi

oaxaca

2019. január 6.

Az egyetlen sampon ami igazán bevállt. Csökkenti a zsírosodást, hajhullást, korpásodást. Pedig 200ft-tól 15000ft-ig mindent próbáltam már! Hajszeszével együtt még hatásosabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 6.

bluejay8

2019. január 2.

Én nem tudok rosszat mondani erről a samponról, max annyit, hogy nem végtelenített a flakon alja :D
Az illata gyógynövényes, de megszokható - én már kifejezetten szeretem. Nem csak a hajhullás ellen vált be nekem, de a zsíros hajamat, fejbőrömet is szépen tisztítja. Kicsit szárit is, de én utána mindig hidratálom a hajvégeim olajjal, és úgy teljesen jó.
Szerintem a balzsamot felesleges megvenni hozzá, nekem legalábbis az egyáltalán nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 2.

Bettii98

2018. november 17.

Nekem nagyon könnyen zsírosodik a hajam és ez olyan jól kiszárította a hajam, hogy kitolta a hajmosást pár nappal. A hajhullást egy minimálisra is, de csökkentette. A szaga nem a legjobb, de használni kell és nem szagolgatni! :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 17.

Vitaminok: Panthenol

Torma kivonat. A CosIng besorolása szerint maszkoló összetevő (kellemetlen íz, illat semelgesítése). A Herbária honlapja szerint a torma élénkíti a vérellátást, így a hajhagymákat hajnövekedésre serkenti. A Bánfi féle hajhullás elleni termékcsalád hatóanyaga a torma kivonat.

Majoránna kivonat. A kozmetikumokban virágának az olaját, levelének az olaját és kivonatát, valamint az egész növény kivonatát és olaját is használják. A CosIng besorolása szerint a majoránna kivonat leginkább illatanyag és maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése). A levél kivonata firssítő, tonizáló és a faggyú termelést szabályozó összetevő.

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.