Bánfi

Ár:   800 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: misoko, az összetevőket feltöltötte: zsofbar77, Módosítva: 2015. augusztus 25.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Samponok

A sampon hatóanyagai fokozzák a vérkeringést, javítja a hajhagymák állapotát, ezáltal csökkenti a hajhullást.

silcarebolt

2019. október 16.

Nem csökkentette a hajhullást, az illata sem tetszik, bár elviselném, ha használna, de sajnos nekem pénzkidobás volt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 16.

kugloaf

2019. október 8.

A hajhullásom nem csökkent tőle,viszont én kifejezetten szeretem az illatát,friss lesz tőle a hajam,tény,hogy szárít,hiába használom a balzsamot mellé. Sokáig csináltam a kúrát,most kicsit hanyagolom. 4*,mert nem egy csodaszer,számomra egy átlagos,jó sampon!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 8.

Renyka

2019. augusztus 27.

Az illatát imádtam, rengeteg babahajam lett tőle. Viszont ami negatívum, hogy eléggé szárította az így is seprű hajamat... A hajszesszel jobbak a tapasztalataim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 27.

tonic

2019. augusztus 3.

Én is használtam egy időben,a hatása nem volt rossz,viszont a hajfestéket szinte lekapta az ember hajáról,így mást kerestem később,ezért négy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 3.

hanessza

2019. augusztus 3.

Nagyon szárította a hajamat, két flakonnal használtam, hagytam ki a kettő közt elég sok időt, de második alkalommal nem igazán segített már.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 3.

Moony

2019. július 30.

Eleinte zsírosította a hajam, de az én hibámból, mivel túl sok sampont vittem fel, és nem öblítettem ki eléggé. Kis mennyiséggel viszont csikorgósra lehet mosni a hajat vele. Sokáig elég, jó tartást ad a hajnak. Illata nekem kicsit mosogatószeres, de nem érződik öblítés után. Hosszabb távon lehet, hogy segít majd a hajhulláson is, hajszeszével együtt használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 30.

barnajudit87

2019. július 21.

Próba szerencse alapon vettem meg, mert iszonyatosan hullott a hajam. Ez a sampon mérsékelte. Pl. Hajmosásnál (heti 1x) nem jön markostól a hajam, hajszáritásnál és fésülködésnél is lényegesen kevesebb jön ki. Nagyon tisztít, nem is zsírosodik tőle, hogy milyen lenne balzsam nélkül azt nem tudom, mert minden hajmosásnál használok balzsamot ( csak az Elsev). Összességében ajánlani tudom. Újra fogom venni. Így lekell mondanom a WU2-ről amit hosszú évek óta használtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 21.

mlexa

2019. június 16.

Azt nem mondanám, hogy a teljes hajhullásomat megszűntette, de az tény, hogy mérsékelte. Ez is valami azért... Az ára sem vészes. Ha hosszabb ideig mással mosok hajat, egyből visszatér a durva hajhullásom. Egyenlőre nem találtam jobbat,így mindig újraveszem ezt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 16.

Pecci

2019. április 27.

Ha lehetne nulla pontot adni, akkor duplanullat adnék, egy hulladék ez a termék, bár bocsánat kifejezéséért. Seborrheas fejbőrömet teljesen tönkretette: érme nagyságú sebek (mintha égési sérüléseim lettek volna), tripla annyi korpa, megsokszorozodott hajhullas, húzódó fejbőr, sebes homlok lett a végeredménye a termék hasznalatanak. Soha többet az életben meg csak a közelébe sem megyek. Óriási csalódás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 27.

Shanti999

2019. április 16.

Nagy remenyekkel vettem meg ezt a sampont a hajszeszevel egyutt. Sajnos az igert hatast nem erte el, egy honap utan sem csokkent a hajhullasom. Az illata viszont nagyon tetszik. Egyebkent bekem semmi kulonos hatasa nem volt, egyteljesen atlagos sampon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 16.

Vitaminok: Panthenol

Torma kivonat. A CosIng besorolása szerint maszkoló összetevő (kellemetlen íz, illat semelgesítése). A Herbária honlapja szerint a torma élénkíti a vérellátást, így a hajhagymákat hajnövekedésre serkenti. A Bánfi féle hajhullás elleni termékcsalád hatóanyaga a torma kivonat.

Majoránna kivonat. A kozmetikumokban virágának az olaját, levelének az olaját és kivonatát, valamint az egész növény kivonatát és olaját is használják. A CosIng besorolása szerint a majoránna kivonat leginkább illatanyag és maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése). A levél kivonata firssítő, tonizáló és a faggyú termelést szabályozó összetevő.

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.