Bánfi

Ár:   800 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: misoko, az összetevőket feltöltötte: zsofbar77, Módosítva: 2015. augusztus 25.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Samponok

A sampon hatóanyagai fokozzák a vérkeringést, javítja a hajhagymák állapotát, ezáltal csökkenti a hajhullást.

szanya

2021. április 15.

Két hónapja az új babahajak növésének reményében kezdtem el használni. Vizes hajra viszem fel, és egész éjszakára rajta hagyom, majd reggel jöhet a hajmosás. A szagához hozzá kell szokni, de kibírható. Dúsabb tőle a hajam, babahajak is szépen szaporodnak, szóval hozta a várt reményeket, továbbiakban is használni fogom. Az adagolója miatt minusz egy csillag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 15.

kateloerincz

2021. április 13.

A COVID utóhatásaként erőteljes hajhullás jelentkezett nálam, így ezt a sampont hívtam segítségül. Régen is bizonyította már a hatását, szerencsére most is. Negyed annyi hajam hullik ki hajmosás közben. Látványos a változás, rengeteg baba hajam nőtt, sokkal dúsabb tőle a loboncom. Az illata gyógynövényes, szerintem elviselhető a hatás érdekében.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 13.

pernilla

2021. január 30.

Nem vált be. Nagyon-nagyon szárítja a fejbőrt, nekem még sokkal jobban zsírosodott a hajam, mint a sampon használata előtt. Hajhulláscsökkentő hatást nem tapasztaltam. Az illata finom, jól habzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 30.

Rebeka548

2021. január 18.

Nekem bejött ez a termék, látványosan nő tőle a hajam, viszont az igaz, hogy picit szárítja is. Én ezt a sampont kúraszerűen használom 1-3 hónapig, és így teljesen meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 18.

CrazyHairDontCare

2020. október 26.

Egy nagyobb fogyás után brutál módon elkezdett kihullani a hajam, kétségbeesésemben már mindent kipróbáltam (persze nem egyszerre, akkor nem tudtam volna, hogy mi hat). Ezt 1,5-2 hónapig használtam és semmit nem segített sajna, viszont cserébe azalatt az idő alatt a megmaradt hajam hajvégei kóróvá száradtak, annak ellenére, hogy kb egy negyed tégely Hair Foodot rákentem a hajamra mosásonként és egy időre fejbőröm is gyorsabban zsírosodóvá vált (pedig nekem világ életemben az ellenkező volt a problémám), de ez szerencsére a termék használatának befejezése után hamar elmúlt. Az illata iszonyatos, a wc tisztító hozzá képest szerintem Chanel parfüm. Illetve, én mindig egyszer samponoztam, így ennek a cuccnak az egész procedúrája macerásnak érződött, de ezt még elnéztem volna.

Ui.: ha valakinek hasonló gondja van, nekem a Helia-D szépségvitaminja volt a legnagyobb segítség.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 26.

klaudia901013

2020. október 11.

Igazából nekem sokmindent nem csinált a hajammal, nem is zsírosította, nem is szárította, olyan átlagos sampon szerintem. Az illata engem a wc-tisztítóra emlékeztet emiatt 1* levonás, de egy próbát szerintem mindenki tehet vele, hátha.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 11.

Balsamico

2020. október 9.

Az őszi időszak valahogyan mindig megviselni a hajam állapotát is, persze a lelki faktor sem elhanyagolható. A hűvös idő miatt sajnos korpa is feltűnt a fejbőrömön de a hajhullás volt az ami igazán aggasztóvá vált. Első flakonnal próbáltam de azt kell mondjam, nem fogom újra venni. Olyan erős fejbőr viszketést idézett elő már a mosás után, azt mondtam, hogy újra mosom a normál samponnal. A hajtőnél totál kipirosodott a bőröm, "Hull a hó és hózik" effect-et idézett elő, borzasztóan sprőd lett a hajam tőle és egy korábbi hozzászólóval kell hogy egyet értsek, nemhogy csökkentette volna, mintha még több jött volna ki mosás után.
Nagyon habzik, ami mondjuk nem biztos, hogy egy ilyen gyógynövényes sampon előnyére válna. Az illata nem rossz, de mindez édes kevés ahhoz, hogy tovább használjam. Nem veszem újra soha többet, a maradékkal meg majd kezdek valamit.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 9.

Evelina20

2020. szeptember 11.

Ez a sampon nekem maga a CSODA. Szülés után borzasztóan hullott a hajam, majd úgy döntöttem, kipróbálom ezt a sampont. Szépen csökkentette a hajhullásom. Már 3. Hónapja használom, és nem is szándékozok áttérni másik sampon használatára. Nem csak a hajhullásom csökkentette, de a hajam is gyorsabban nő tőle! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 11.

Celaena

2020. szeptember 9.

Még csak egyszer használtam, de érzékelhető a változás, fésülködéskormár nincs annyi haj a hajkefémen, ráadásul nem is zsírosodik annyira a hajam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 9.

patvir

2020. július 20.

Hajhullás miatt vettem, ami szépen enyhült is rendszeres használata mellett. Nem tudom, hogy csak ennek volt e köszönhető, de ártani nem ártott. A fejbőröm szereti, amúgy nagyon korpás tud lenne bizonyos termékektől, ez viszont nem idézte elő ezt a problémát, sőt úgy tűnik most jobb is, mint volt. Balzsamozni nem árt mellé, anélkül szerintem szét szárítaná a hajamat, zsíros abszolút nem lesz tőle.
Egy próbát szerintem megér annak, akinek ilyen jellegű problémái vannak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 20.

Egy próbát szerintem megér annak, akinek ilyen jellegű problémái vannak.

Vitaminok: Panthenol

Torma kivonat. A CosIng besorolása szerint maszkoló összetevő (kellemetlen íz, illat semelgesítése). A Herbária honlapja szerint a torma élénkíti a vérellátást, így a hajhagymákat hajnövekedésre serkenti. A Bánfi féle hajhullás elleni termékcsalád hatóanyaga a torma kivonat.

Majoránna kivonat. A kozmetikumokban virágának az olaját, levelének az olaját és kivonatát, valamint az egész növény kivonatát és olaját is használják. A CosIng besorolása szerint a majoránna kivonat leginkább illatanyag és maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése). A levél kivonata firssítő, tonizáló és a faggyú termelést szabályozó összetevő.

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.