bareMinerals

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   külföld, online külföldről   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: Yndre, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. június 20.

Lelőhely:   külföld, online külföldről
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Úttörő ásványi éjszakai kezelés amely szabadalmaztatott ActiveSoil komplexet tartalmaz. Klinikailag bizonyított, hogy jelentősen csökkenti a pórusok megjelenését. Használatával ébredéskor a bőr ragyogó, finomabb textúrájú lesz.

4 féle árnyalatban kapható.

Yndre

2012. augusztus 14.

Elég sokat gondolkoztam, hogy mit is kellene írnom ehhez a termékhez... Amikor először megláttam egyből az jutott eszembe, hogy ezeknek elment az esze, mert ki használ éjszakára sminket... de csak elültették a bogarat a kis elmémben, mert elkezdtem nézegetni a neten kommenteket, videókat róla és meglepően jókat hallottam. Sajnos az ára elég húzós egy púderhez képest, úgyhogy sokat gondolkoztam a megvételén, de a sok olvasott pozitívum és a mindenféle elnyert díjak hatására és csak megvettem. Írták, hogy nem szabad azonnali hatást várni kb 2 hónap után fejti aki a várt póruscsökkentő hatását. Én meg persze vártam annyit, de végül nem történt semmi extra. Nyilván amikor bekenem az arcom akkor tényleg szép, de csak annyira mintha egy akármilyen púdert használnék. Hosszantartó hatását nem érzem. Egyébként maga a formula nagyon könnyű, nem tömíti el a pórusokat, nem színezi el a párnát alvás közben. Végül a sorsa úgy dőlt el, hogy nem vittem el magammal nyaralásra és nem is hiányzott egyáltalán. Nyilván el fogom használni, mert közel 15.000-ért elég drága volt, de ennyi pénzért inkább vehettem volna egy jó parfümöt helyette. De én mindig mindennek bedőlök... Mivel ártani nem árt, de nem is túlságosan használ kap egy 3-ast.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 14.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Ascorbic Acid, Tocopheryl Acetate

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.