Barfuss

Ár:   690 Ft   Kategória:   Lábápolók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Miliana, Módosítva: 2014. július 28.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Lábápolók
Bőrtípus:   Száraz

A 10% karbamidot, sheavajat, mandulaolajat, panthenolt és allantoint tartalmazó lábápoló krém intenzíven ápolja és hosszantartóan hidratálja a bőrt, így optimális az extrém száraz, érdes és repedezett lábbőr, valamint az elszarusodott és nyomásnak kitett bőrfelületek ápolására. A rendszeres használat javítja a bőr állapotát, és segít megelőzni az újabb elszarusodást és a nyomás okozta kellemetlen bőrfelületek kialakulását.

Martu0508

2018. augusztus 19.

Azt hiszem, az előttem szòlòk elmondták minden jò tualjdonságát a termèknek. Alap darab a polcomon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

6vilag

2018. április 10.

Egy tubussal használtam el a télen. Este bekenem a lábam, aztán zoknit húzok, így bevált. Nem zsíros, reggelre nyoma sincs. Néha, ha nagyon száraz a kezem, a kézkrémbe is teszek belőle, hálás érte a kacsóm is Jó termék, most ismertem meg ezt a márkát, és meg is szerettem. Biztos visszatérek hozzá, ha újra eljön a zokniban alvós korszak. Folytatásként ennek a márkának a stifttes változatára váltok a melegebb időszak beköszöntével.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 10.

0bikbik0

2017. augusztus 28.

Száz csillag is kevés lenne neki :-)
Több tucatnyi krémet kipróbáltam már a lábaimra, sarkamra. Ezt a lábápolóm (pedikűrösöm :-) ) ajánotta lábkörömápolás közben, de hamarabb is tehette volna, akkor nem járnék hozzá nagyon gyakran egy vagyonért.
Egy hét napi kétszeri használat után gyakorlatilag a sarkam bőre a legápoltabb, legpuhább.
Nekem azonnal beszívódik, nem zsíros ( a legtöbb eddig használt krémem nem szívódott be, még órák múlva is csúszkált a lában a papucsban, szandiban... brrr...) Ennél pár pillanat, és már mehetek is.
Tökéletes, az ára meg nevetséges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 28.

Száz csillag is kevés lenne neki :-)
Tökéletes, az ára meg nevetséges.

Bernini

2017. július 10.

Elégedett vagyok vele, sok tubussal elhasználtam már, jól hidratál és ápol, az illata is semleges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 10.

biolamánia

2017. június 7.

A mini kiszerelést vettem meg. Sokféle krémet kentem már a lábamra, de eddig egyik sem ért semmit, annyira száraz a sarkam. Azt hiszem, megtaláltam az igazit. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 7.

incifinc

2017. március 5.

Nem szívódott fel soha, mintha vizes lenne a lábam. Még keresem az igazit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 5.

Nem szívódott fel soha, mintha vizes lenne a lábam. Még keresem az igazit.

barthan

2017. január 14.

Hatékony, olcsó, szuper krém:) én még a kezemet is bekenem vele néha ha szàraz és kézkrémnek is kitűnő!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 14.

Soly77

2014. augusztus 6.

Ne már hogy még senki sem véleményezte! A Müllerben vásárolt reszelő mellé kaptam belőle egy kis mintát, hát lenyűgözött! Nagyon szereti a tappancsom, nekem jobban bejött minta dm - es tesója! Ma vettem nagy kiszerelést és +20% al nagyobb a tubus, 690 volt azt hiszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 6.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Bisabolol
Hidratálók: Urea, Glycerin, Sodium Lactate, Lactic Acid, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak