Barnängen

Ár:   1950 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tiffanyriti, Módosítva: 2019. január 14.

Ár:   1950 Ft
Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Tusfürdők

Tőzegáfonyás tusfürdő és habfürdő

Skandináv ihletésű természetes összetevőket és egyedi fejlesztésű hidratáló szérumot tartalmaz. Illatával a tradicionális skandináv szertarások előtt tiszteleg, így téve élvezhetővé a zuhanyzást vagy fürdést.

anita8903

2020. május 26.

Kellemes illata van, nem okozott bőrproblémát. Ha tehetem újra fogom venni, ha akciós lesz valahol, mert azért nem épp pénztárca barát :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 26.

Cosette

2020. március 24.

Karácsony előtt vettem és most fog elfogyni, végre. A termékcsalád nagyon szimpatikus volt, illat meggyőző és fő érvként az összetevők voltak, mivel az ekcémámnak nem minden tusfürdő tesz jót. Az ekcémámat tényleg nem bántotta, de a dezodoromat (nivea powder tuch) nem viszi le. Most éppen gyengébbet használok, azt leviszi de ha jobban megizzadok, az izzadság szaggal már nem tud mit kezdeni. Ahol kicsit izzadósabb vagyok, ott többször is át kell mosnom vele magam, így viszont nagyon gyorsan fogy (összehasonlítva pl az Yves Roches kisebb tusfürdője tovább kitart, mint négy hónap), ehhez képest viszont drága. Illatra és összetevőkre tökéletes, de sajnos a dolgát nem teszi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 24.

indibaby

2020. március 18.

Finom, tartós illat, ápoló hatás, összetevői is jók.
Nálam most ez a termékcsalád a befutó.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 18.

Finom, tartós illat, ápoló hatás, összetevői is jók.
Nálam most ez a termékcsalád a befutó.:)

msm816

2020. február 20.

Nagyon szeretem az illatát, és én még másnap reggel is érzem a bőrömön. Nem szárít.
Én az összes tusfürdőjüket kipróbáltam. Szuper mindegyik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 20.

Én az összes tusfürdőjüket kipróbáltam. Szuper mindegyik.

CeCeDrake

2020. február 14.

Szeretem a márka tusfürdőit. A nagy kedvenceim ki lettek vonva, úgyhogy marad az, ami még kapható. 🤷🏻‍♀️
Kellemes illata van, funkcióját ellátja, jól tisztít, nem szárít. Elégedett voltam vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 14.

klilii

2020. január 26.

Érzékeny bőröm van, elég sok tusfürdő szárította a bőröm és viszketett is tőlük ,de szerencsére megtaláltam ezt a termékcsaládot, ennek van az egyik legkellemesebb illata és tartós is, a nagy kiszerelése miatt pedig elég sokáig elég ! Úgy gondolom megéri az árát !

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 26.

kerteszke

2019. november 19.

Nagyon jó kis tusfürdő! Csodás illata van és nekem tetszik az állaga is. A flakon is praktikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 19.

Isabell

2019. október 27.

Egyik kedvencem a márkától. Annyira frissítő, finom illata van, imádtam használni. Az árát is megéri, mert sokáig elég :) Egyedül azt sajnálom, hogy mostanában egyáltalán nem látom sehol. :( Szívesen újra venném, mert nagyon szerettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 27.

judvid

2019. október 15.

Nagyon jó illata van, azonban ezt leszámítva nekem kicsit semmi extra. Elhasználom, de nem hiszem, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 15.

postareb

2019. augusztus 22.

Kb. 1 hónapja használom a tusfürdőt, az itteni vélemények alapján döntöttem a megvásárlása mellett. Nagyon szeretek vele tusolni, mert könnyed, szuper illatú és megfelelően tisztít. Nem vettem észre bőrszárazságot a használata után, remélem ez tartósan így is marad. Az illatát még érzem pár óráig magamon a használata után. Számomra ez az ideális tusfürdő egy nyári zuhanyhoz. Az árát egy picit sokalltam, de akciós áron mindenképp jó vétel volt (1400 Ft). Ui.: még nem használtam el teljesen, de bebiztosítottam magamnak egy új tubussal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 22.

Antioxidánsok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopherol

Sorbitol h 1 1

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.