Barnängen

Ár:   1950 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tiffanyriti, Módosítva: 2019. január 14.

Ár:   1950 Ft
Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Tusfürdők

Tőzegáfonyás tusfürdő és habfürdő

Skandináv ihletésű természetes összetevőket és egyedi fejlesztésű hidratáló szérumot tartalmaz. Illatával a tradicionális skandináv szertarások előtt tiszteleg, így téve élvezhetővé a zuhanyzást vagy fürdést.

Akara

2021. július 20.

Bár mindig is a sokkal édesebb illatokat szerettem, ez is megtetszett. Először kellemesnek éreztem, és az áfonya dominált az illatban, de egy idő után valami mellékillatot is elkezdtem érezni. De nem zavaró.

Mint tusfürdő és habfürdő, bevált, bár egy kicsit szárít. Kár, hogy nincs hozzá testápoló. A Barnangen márka kicsit túlárazott, annyira nem nagy szám azért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 20.

nicieszti

2021. március 2.

Az első flakon egyharmadánál járok, de már most gondolkozom rajta, hogy majd újraveszem, ha elfogy. Nekem az illata tetszik a leginkább, olyan különleges “északi” illata van a benne lévő bogyóktól, pedig régebben mindig a nagyon édes tusfürdőket szerettem - felnőttesebb ízlésem lett biztos. :)
Finoman hidratál és fürdės után is érzem az illatát. Szerintem szuper!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 2.

Finoman hidratál és fürdės után is érzem az illatát. Szerintem szuper!

bebecske22

2020. november 12.

Általában habfürdőként használom. Nagyon jól habzik, nem bántja az érzékeny bőrt és az illata isteni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 12.

OneDa

2020. október 26.

Vidám az illata, viszont én hiányolom azt a klasszik Barnängen-hidratálást, kicsit kevés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 26.

Ajtai Dóra

2020. október 13.

Illatban ez a termék verhetetlen a barnangen családban nálam.
Nagyon intenzív illata van , szeretem magamon. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 13.

Illatban ez a termék verhetetlen a barnangen családban nálam.
Nagyon intenzív illata van , szeretem magamon. :)

Ladybugx

2020. augusztus 16.

Fürdés közben tényleg isteni illata van, kiadós, jól habzik, egyáltalán nem szárít, azonban rajtam sajnos nem tartós az illata. Számomra egy olivás palmolive tusfürdő is hozza ezt a szintet, annak viszont legalább tartós az illata és jóval olcsóbb.
Ettől függetlenül elégedett vagyok a termékkel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 16.

Ettől függetlenül elégedett vagyok a termékkel.

anita8903

2020. május 26.

Kellemes illata van, nem okozott bőrproblémát. Ha tehetem újra fogom venni, ha akciós lesz valahol, mert azért nem épp pénztárca barát :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 26.

Cosette

2020. március 24.

Karácsony előtt vettem és most fog elfogyni, végre. A termékcsalád nagyon szimpatikus volt, illat meggyőző és fő érvként az összetevők voltak, mivel az ekcémámnak nem minden tusfürdő tesz jót. Az ekcémámat tényleg nem bántotta, de a dezodoromat (nivea powder tuch) nem viszi le. Most éppen gyengébbet használok, azt leviszi de ha jobban megizzadok, az izzadság szaggal már nem tud mit kezdeni. Ahol kicsit izzadósabb vagyok, ott többször is át kell mosnom vele magam, így viszont nagyon gyorsan fogy (összehasonlítva pl az Yves Roches kisebb tusfürdője tovább kitart, mint négy hónap), ehhez képest viszont drága. Illatra és összetevőkre tökéletes, de sajnos a dolgát nem teszi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 24.

indibaby

2020. március 18.

Finom, tartós illat, ápoló hatás, összetevői is jók.
Nálam most ez a termékcsalád a befutó.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 18.

Finom, tartós illat, ápoló hatás, összetevői is jók.
Nálam most ez a termékcsalád a befutó.:)

msm816

2020. február 20.

Nagyon szeretem az illatát, és én még másnap reggel is érzem a bőrömön. Nem szárít.
Én az összes tusfürdőjüket kipróbáltam. Szuper mindegyik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 20.

Én az összes tusfürdőjüket kipróbáltam. Szuper mindegyik.

Antioxidánsok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopherol

Sorbitol h 1 1

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.