Barnängen

Ár:   1950 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tiffanyriti, Módosítva: 2019. január 14.

Ár:   1950 Ft
Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Tusfürdők

Tőzegáfonyás tusfürdő és habfürdő

Skandináv ihletésű természetes összetevőket és egyedi fejlesztésű hidratáló szérumot tartalmaz. Illatával a tradicionális skandináv szertarások előtt tiszteleg, így téve élvezhetővé a zuhanyzást vagy fürdést.

kerteszke

2019. november 19.

Nagyon jó kis tusfürdő! Csodás illata van és nekem tetszik az állaga is. A flakon is praktikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 19.

Isabell

2019. október 27.

Egyik kedvencem a márkától. Annyira frissítő, finom illata van, imádtam használni. Az árát is megéri, mert sokáig elég :) Egyedül azt sajnálom, hogy mostanában egyáltalán nem látom sehol. :( Szívesen újra venném, mert nagyon szerettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 27.

judvid

2019. október 15.

Nagyon jó illata van, azonban ezt leszámítva nekem kicsit semmi extra. Elhasználom, de nem hiszem, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 15.

postareb

2019. augusztus 22.

Kb. 1 hónapja használom a tusfürdőt, az itteni vélemények alapján döntöttem a megvásárlása mellett. Nagyon szeretek vele tusolni, mert könnyed, szuper illatú és megfelelően tisztít. Nem vettem észre bőrszárazságot a használata után, remélem ez tartósan így is marad. Az illatát még érzem pár óráig magamon a használata után. Számomra ez az ideális tusfürdő egy nyári zuhanyhoz. Az árát egy picit sokalltam, de akciós áron mindenképp jó vétel volt (1400 Ft). Ui.: még nem használtam el teljesen, de bebiztosítottam magamnak egy új tubussal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 22.

Pöti

2019. május 23.

Alapvetően nem szeretem a gyümölcs illatú tusfürdőket, de ezt még az én finnyás orrom is szereti. A lányom meg főleg, ő imádja, főleg meg áfonyás :) Minőség most is kifogástalan, már kevés is jól habzik. Én habfürdőként is használom. Nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 23.

dbetti93

2019. május 17.

Nagyon jó illata van, de nem érződik sokáig a bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 17.

Nagyon jó illata van, de nem érződik sokáig a bőrömön.

Mokusch

2019. május 7.

Eddig ez a kedvenc Barnangen tusfürdőm, a glacier breezenek, a midsommar glownak és a sauna relaxnak is különleges illata van, de ez az ami igazán nőies és kellemes számomra. Valójában mindegyik túlárazott és semmi extrát nem kell várni tőle, de valahogy ez a könnyed géles állag függővé tett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 7.

Kencefice84

2019. április 16.

Jó ár/érték arány, finom illat, jó habzás, kellemes tapintású bőr. Nekem bejön nagyon, párom is imádja az illatát. Már a második flakonnal használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 16.

tiffanyriti

2019. február 23.

Finom, édes piros gyümölcsös illat. Közepes sűrüségű, zselés állagú. Elegendő a habzása, hosszan tart a bogyós gyümölcs édes illata rajtam. nem szárít, nem irritál, utána selymes tapíntású a bőröm.
Update: most hogy már régebb óta használom mégis visszaveszek egy csillagot, bár az illatát továbbra is imádom, de mégiscsak szárítja a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 23.

Hedör

2019. január 21.

Tesóihoz hasonlóan kiváló.

Hihetetlen jók a BARNÄNGEN tusfürdők. Ez volt a harmadik beszerzés.
Eddig még a márka egy terméke (Sauna, NUTRITIVE) sem szárította a bőrömet. Sőt hidratáltnak érzem, nem kell kenni utána semmit.
Ár-érték-mennyiség arányban is kedvező. Dehát olyan nagy a kiszerelés, hogy már nem bírod elhasználni. Ezért is van több a kád szélén. Imádom a különleges - nem műanyag drogériás - illatukat.
Igazi bogyó illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 21.

Tesóihoz hasonlóan kiváló.

Hihetetlen jók a BARNÄNGEN tusfürdők. Ez volt a harmadik beszerzés.
Igazi bogyó illat.

Antioxidánsok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopherol

Sorbitol h 1 1

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.