Barnängen

Ár:   2299 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bildo07, Módosítva: 2017. szeptember 27.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

A törpemálnát, Lappföld közkedvelt vad gyümölcsét és 7%-nyi Cold Cream-et tartalmazó formula hidratáló kényeztetése a száraztól egészen a rendkívül száraz bőrtípusig alkalmazható.

Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Kajmi

2021. június 9.

Könnyed, folyékony állagú testápoló. Egy hihetetlen kiárusításban sikerült beszereznem az ára töredékéért, így megérte. Nem hiszem, hogy újra megveszem az összetevők miatt (parfüm, parabének). Egyébként különösebb gondom nincs vele, nem érzékeny a bőröm, csak próbálom tudatosabban megvásárolni a termékeimet. Szerintem gyorsan beszívódik, nem érzem ragacsosnak utána a bőröm. A normál bőrt jól hidratálja. Az mindenképpen pozitív, hogy nincs tele alkohollal. Az illata egyébként kellemes, nem zavaró.
Az adagolójával nagyon kényelmes a használata, viszont ezzel csak az a baj, hogy mikor már fogy ki csak fröcskölni fog, az összes krémet csak a csomagolás felvágásával tudom majd kinyerni (ami viszont már elég macerás). Ezért én előnyben részesítem a tégelyes csomagolást (bár az meg nem túl higiénikus).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 9.

Kise

2021. április 16.

A tusfürdője után használom napi rendszerességgel, és hát nem a kedvencem. A kézkrémjének isteni az illata és a hatása is, de ez csak hasonlít a kézkrém illatára, nem pont olyan. Kissé savanykás nekem. Egyébként az adagolója szuper, de belekalkulálom, hogy aránylag hamar kell kettévágni a flakont, mert az ilyen jellegű kényelmes adagoló a vége felé bosszantó tud lenni, hogy csak köpköd A Neutrogena illatmentese után örültem ennek az erősen illatosított testápolónak, de a hidratáló hatása sem olyan jó szerintem, mint az említett testápolónak, vagy akár a Barnangen kék verziójának. Mindenesetre a márka azért nem vette el a kedvem, mert a rózsaszín fajtáját azért még kipróbálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 16.

Mercury91

2021. február 16.

A tusfürdőnél is írtam, hogy túlhype-olt termék, márka...nem tud többet ez sem, mint egy középkategóriás testápoló. Nem éri meg, ár/érték aránya nem jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 16.

csvik

2021. február 13.

Nagyon szeretem az illatát, eleinte meg kellett szokni a kézkrémnél ezt az illatot, de azóta nagyon tetszik. Könnyű állagú, gyorsan beszívódik és sokáig megmarad a bőrömön az illata. Akciósan jobban megéri.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 13.

Pocok7

2021. február 5.

Kézkrémjével és a tusfürdőjével együtt kaptam ajándékba. A 3 közül ez vált be a legjobban. Nagy adag, nekem sokáig elég 400ml, a pumpás adagolója nagyon jó minőségű, könnyen kenhető, egész gyorsan felszívódik, a hidratáló hatása sem rossz, de az illata nagyon nem jön be az egész termékcsaládnak, talán egy másik illat van jobban megszerettem volna, de nem tervezek a márkám belül vásárolgatni, nem fogott meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 5.

PrincessBell

2020. augusztus 1.

Vizes állagú, fehér színű, nagyon, de nagyon jó illatú testápoló (természetesen az én orromnak), de erős is egyben ez az illat, csak úgy mint a márka többi termékénél, tehát aki ezt nem szereti az erős illatokat, annak nem javaslom kipróbálni annyira.
Nekem hamar beszívódik a bőrömbe, nem hagy kellemetlen réteget maga után 35 fokban sem, megfelelően hidratál, emellett hosszabb ideig megmarad az illata a bőrömön. Összességében szeretem, de télre tuti kevés lesz, ezen kívül pedig borsos az ára a hatását tekintve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 1.

Illa

2020. április 11.

Villámgyorsan beszívódó testápoló. És kb. ennyit tudok pozitívumként írni róla. Az illata nem varázsolt el, a bőrtápláló hatása nem 1 nagy szám. És ez is túl van árazva, mint a márka minden terméke.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 11.

miyumiyu

2020. január 30.

Nagyon kellemes illata van, maximálisan hidratál, jól kenhető, hamar beszívódik. A csomagolása nagyon igényes és praktikus.
Minden nap öröm használni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 30.

Minden nap öröm használni.

Noha

2020. január 24.

Nagyon kellemes testápoló, a nem túl száraz, de egy könnyed hidratálást azért igénylő bőrömre tökéletes, és az illata is nagyon tetszik. Én csak ajánlani tudom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 24.

annamariav

2020. január 12.

Az illatát nem bírom hova tenni.. finom, de elég tolakodó. Könnyen el lehet oszlatni a bőrön, könnyed az állaga, közepesen jól hidratál. Árából kiindulva több reménnyel mentem neki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 12.

Antioxidánsok: Tocopherol, Rubus Chamaemorus Fruit Extract
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Allantoin

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.