Barnängen

Ár:   2299 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bildo07, Módosítva: 2017. szeptember 27.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

A törpemálnát, Lappföld közkedvelt vad gyümölcsét és 7%-nyi Cold Cream-et tartalmazó formula hidratáló kényeztetése a száraztól egészen a rendkívül száraz bőrtípusig alkalmazható.

Bőrgyógyászatilag tesztelt.

annamariav

2020. január 12.

Az illatát nem bírom hova tenni.. finom, de elég tolakodó. Könnyen el lehet oszlatni a bőrön, könnyed az állaga, közepesen jól hidratál. Árából kiindulva több reménnyel mentem neki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 12.

sackoka

2020. január 2.

Nagyon kellemes könnyed testápoló, nem egy testes, de én pont ezért szeretem, könnyen beszívódik, jól hidratál, nagyon kellemes illata van

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 2.

random

2019. december 27.

röviden összefoglalva, nem utálom. az illata elég gyenge ahhoz, hogy ne zavarjon, elég semleges ahhoz hogy ne unjak rá, és elég tartós, hogy ha véletlenül az arcomhoz emelem a kezem, akkor megérezzem, és eszembe jusson, hogy ja igen, kézkrém, kenjük be megint... merthogy a hidratáló hatása nem valami hosszantartó, viszont legalább pikkpakk beszívódik, és nem irritál (mert a legtöbb illatos testápoló azért engem ki szokott csapni, ki jobban, ki kevésbé, de már nagyon untam az illatmenteseket). el tudom használni idővel, mint íróasztalon lévő kézkrém. testápolónak inkább nyárra, mint télre tudom elképzelni, persze meglátjuk hőségben mennyire lesz édes az illata. viszont illik a Midsommar tusinak az illatához. mármint nem ugyanolyan, hanem szépen kiegészíti ezzel a kis édes beütéssel. de nem újravevős, annyit azért nem tud.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 27.

lilaszilva

2019. november 5.

Ajándékba kaptam, magamtól nem vennék (ilyen drága) testápolót, mivel alapból alig használok. Engem nem győzött meg. Valamiért iszonyú hosszú idő, mire beszívódik, de a hatásával sem vagyok elégedett, pedig hangsúlyozom, nincs száraz bőröm. Az illata pedig... fú de rossz. Nem ezt vártam volna mert a marketingje mást sugall. Nagy pozitívuma a pumpás kiszerelés, ezt szeretem benne a legjobban :P

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 5.

ALettah

2019. október 4.

Rajongok érte! Azt hiszem, egy darabig nem is veszek mást. Csodásan hidratál, hamar beszívódik, iszonyú kellemes, puha, mégis diszkrét illata van, és a nagy, pumpás kiszerelés is abszolút jó. Ezt használom egy ideje a másfél éves kislányomnál is, ha kicsit krémezni kell, semmi gond nem volt vele. Magamnál meg nyaktól lefele mindenre, és totál elégedett vagyok.
Nagyon megéri az árát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 4.

Nagyon megéri az árát!

Effi

2019. október 4.

Jó ez a pumpás flakon. :) Normálisan lehet adagolni vele a cuccost. Illat szuper, hatás szuper, ár nem annyira szuper, de a tusfürdőjét használva nem kell annyiszor kencézni, így sokáig elég lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 4.

széva

2019. augusztus 26.

Most szántam rá magam,hogy megvegyem. Megszagoltam mind a kettőt és ezt választottam. Nem volt rossz választás mert imádom az illatát. Alig várom mindig,hogy magamra kenhessem annyira kellemes kis testápoló. Nekem pont elég,nem hagy zsíros ragadós érzetet és még reggel is érzem a finom illatát. Nem tudom a tusfürdőinek is ilyen illata van e,majd megszimatolom és veszek ha tetszik.

Én újra vettem,eddig még nem találtam ilyet aminek az illata is és a hatása is ennyire tetszik. Ráadásul szeretem a pumpás flakonját is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 26.

Denny

2019. július 10.

Nagy reményeket fűztem hozzá, mert extra száraz bőröm van. Még Glamour napokon szereztem be (úgy emlékszem) 25% kedvezménnyel, és télen használtam el. Az illata és az állaga nagyon jó volt, könnyű volt eloszlatni és gyorsan beszívódott. A pumpás kiszerelés külön tetszett. Viszont a hatásától nem dobtam hátast. Reméltem, hogy kibír többet, mint egy nap, de nem. Átlagos hatása 1-1,5 nap volt, de mondom extrém száraz a bőröm. Viszont jó sokáig elég volt, még tavasszal is ezt használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 10.

Ellaenn

2019. június 10.

Nekem nagyon bevált ez a testápoló, bár az is tény, hogy nem nagyon száraz a bőröm, amolyan hidratált - néha kicsit száraz típus.
Főleg a kezemre, karomra és a könyökömre szoktam használni.
Gyorsan beszívòdik, nem ragad, kevés is elég belőle, és rögtön megszünteti a feszülő érzést, nem mellesleg a pumpás adagoló is praktikus.

Jól lehet vele illóolajokat is vegyíteni.

Ha elfogy, biztosan újravevős lesz nálam.

Az is mellette szól, hogy nincs túl erős illata és az összevők nagyrésze is bőrbarát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 10.

Főleg a kezemre, karomra és a könyökömre szoktam használni.

Jól lehet vele illóolajokat is vegyíteni.

Ha elfogy, biztosan újravevős lesz nálam.

Vicuska918

2019. május 3.

Kellemes az illata, hamar beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet. Jó kis testápoló, de nem csodaszer.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 3.

Antioxidánsok: Tocopherol, Rubus Chamaemorus Fruit Extract
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Allantoin

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.