Barnängen

Ár:   2299 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bildo07, Módosítva: 2017. szeptember 27.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

A törpemálnát, Lappföld közkedvelt vad gyümölcsét és 7%-nyi Cold Cream-et tartalmazó formula hidratáló kényeztetése a száraztól egészen a rendkívül száraz bőrtípusig alkalmazható.

Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Caroline1616

2024. április 25.

Sok-sok testápolót kipróbálva végre megtaláltam azt az illatot, ami tetszik nekem. Gyorsan beszívódik, jól hidratál. Viszont csalódott vagyok az egyik összetevő miatt. Miért kellett bele Talcum??? (Költői kérdés).
U.i.: Most nézem, hogy változott az összetétele. Nem azonos azzal, ami az oldalon fel van tüntetve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. április 25.

FLili2

2024. január 26.

Az ilatta kellemesnek mondható viszont kiütéses lettem tőle így azonnal abbahagytam a használatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. január 26.

Jelizz

2023. május 2.

Furcsa az illata , de nem marad meg sokaig. Nagyon hig allago gyorsan beszivodo krem. Nem hidratal ugy mint ahogy szeretnem, felkenes utan par ora mulva ujra szaraz a borom. Talan nyaron jobb. Nem veszem.ujra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. május 2.

Milla1103

2023. február 6.

Az egyik legjobb testápoló szerintem. Talán télre kicsit kevés, de az év további szakában tökéletesen hidratál. Nem hagy maga után zsíros, ragadós érzetet, az illata pedig maga a megtestesült virágos-tisztaság.😊

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. február 6.

Samponkiserletezo

2021. december 14.

Nagyon jó! Pihe puha lesz tőle a bőröm, könnyen beszívódik. Az illata fura, de nem zavaró.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. december 14.

emagdi

2021. szeptember 6.

Nekem nagyon bevált ez a testápoló, kellemesen híg, könnyen adagolható, kenhető. Az illata nekem tetszik, szerintem nem túlzóan intenzív. Jól ápol, könnyen beszívódik. Praktikus a pumpás adagoló, bár a doboz aljáról nem tudom mennyire fogja kiszedni a krémet. :) Összességében elégedett vagyok, még talán az ára lehetne barátibb, de majd akkor veszem legközelebb, ha akciós lesz. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. szeptember 6.

Kajmi

2021. június 9.

Könnyed, folyékony állagú testápoló. Egy hihetetlen kiárusításban sikerült beszereznem az ára töredékéért, így megérte. Nem hiszem, hogy újra megveszem az összetevők miatt (parfüm, parabének). Egyébként különösebb gondom nincs vele, nem érzékeny a bőröm, csak próbálom tudatosabban megvásárolni a termékeimet. Szerintem gyorsan beszívódik, nem érzem ragacsosnak utána a bőröm. A normál bőrt jól hidratálja. Az mindenképpen pozitív, hogy nincs tele alkohollal. Az illata egyébként kellemes, nem zavaró.
Az adagolójával nagyon kényelmes a használata, viszont ezzel csak az a baj, hogy mikor már fogy ki csak fröcskölni fog, az összes krémet csak a csomagolás felvágásával tudom majd kinyerni (ami viszont már elég macerás). Ezért én előnyben részesítem a tégelyes csomagolást (bár az meg nem túl higiénikus).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 9.

Kise

2021. április 16.

A tusfürdője után használom napi rendszerességgel, és hát nem a kedvencem. A kézkrémjének isteni az illata és a hatása is, de ez csak hasonlít a kézkrém illatára, nem pont olyan. Kissé savanykás nekem. Egyébként az adagolója szuper, de belekalkulálom, hogy aránylag hamar kell kettévágni a flakont, mert az ilyen jellegű kényelmes adagoló a vége felé bosszantó tud lenni, hogy csak köpköd A Neutrogena illatmentese után örültem ennek az erősen illatosított testápolónak, de a hidratáló hatása sem olyan jó szerintem, mint az említett testápolónak, vagy akár a Barnangen kék verziójának. Mindenesetre a márka azért nem vette el a kedvem, mert a rózsaszín fajtáját azért még kipróbálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 16.

Mercury91

2021. február 16.

A tusfürdőnél is írtam, hogy túlhype-olt termék, márka...nem tud többet ez sem, mint egy középkategóriás testápoló. Nem éri meg, ár/érték aránya nem jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 16.

csvik

2021. február 13.

Nagyon szeretem az illatát, eleinte meg kellett szokni a kézkrémnél ezt az illatot, de azóta nagyon tetszik. Könnyű állagú, gyorsan beszívódik és sokáig megmarad a bőrömön az illata. Akciósan jobban megéri.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 13.

Antioxidánsok: Tocopherol, Rubus Chamaemorus Fruit Extract
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Allantoin

Pálmaolajból származó bőrpuhító, emolleins összetevő, melyet gyakran használnak natúrkozmetikumokban a szilikonok természetes alternatívájaként.  A komedogén indexe 5-ből 4-es, így pattanásokra hajlamos bőrrel érdemes óvatosnak lenni az összetevővel.

Bőrpuhító (emolliens), emulzió stabilizáló és sűrítőanyagként használt zsíralkohol.

Méhviasz. A kozmetikumokban sűrítő, bőrpuhító (emollients) anyagként használatos.

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.

Pálmaolaj, glicerin és citromsav észtere, melyet bőrpuhító (emolliens) anyagként használnak a kozmetikumokban.

Az egyik legszélesebb körben használt gyógynövénynek, az ún. német kamilla vagy matricaria virágának a kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrjavító (skin conditioning) és maszkoló (nemkívánt illat, íz semlegesítése) összetevő. A kozmetikai cégek elsősorban a gyulladáscsökkentő tulajdonságai miatt használják. Ezen felül a kamilla antioxidáns hatással is rendelkezik.

Methylparaben i I ta I par 0 0